999 rezultate për

bozdo

Bozdo: Rama nuk dha as një lekë për të përmbyturit Nënkryetari i Bashkisë Enno Bozdo dhe kryetari i njësisë bashkiake nr. 11 vizituan sot familjet e përmbytura pak ditë më
Tiranë, nis zhvendosja e shtyllave të tensionit nga rrugët Bashkia e Tiranës ka nisur zhvendosjen e 76 shtyllave të tensionit që gjenden në disa prej akseve kryesore të kryeqyteti
Eno Bozdo emërohet nënkryetar i Bashkisë Tiranë Ish-zv/ministri i Financave Eno Bozdo është emëruar si nënkryetar i Bashkisë së Tiranës duke zëvendësuar kështu në këtë
PD: Rama kundër investimeve të huaja Zëvendësministri Ekonomisë Enno Bozdo ka akuzuar sot kreun e Partisë Socialiste se është kundër investimeve të huaja. Në
Bozdo: Rama, "macja e zezë" e biznesit Zëvëndësministri i Ekonomisë, Tregtisë dhe Energjitikës, Eno Bozdo, ka dalë në një konferencë për mediat në lidhje me sh
Festat, METE: CEZ të sigurojë energjinë e nevojshme Thellohet konflikti mes qeverisë dhe kompanisë së shpërnarjes së energjisë elektrike CEZ. Ministria e Energjetikës ka de
Parku Kombëtar i Bozdovecit ende në flakë Parku Kombëtar i Bozdovecit vazhdon të jetë nën terrorin e flakëve të zjarrit. Për të marrë situanën nën kontroll kanë n
Bozdo: Shqipëria synon rritjen e investimeve Zëvendësministri i Ekonomisë, Tregtisë dhe Energjetikës, Enno Bozdo, zhvilloi një takim me homologët e tij të vendeve an
Bozdo: Mbështetje për ndërmarrjet e vogla Zëvendësministri i ekonomisë tregtisë dhe energjitikës Eno Bozdo në forumin me donatorët për SME-të, deklaroi se vazhdon