999 rezultate për

boten

Trendi që ka pushtuar botën, shumë i rrezikshëm për lëkurën Të gjithë e keni vënë re seka nisur një trend i ri, ai i gjërave plastike dhe transparente është kudo. Në këpucë, në ves
Këngëtari i famshën shokon botën: Dua që djemtë e mi të bëhen gay Këngëtari i hitit "Vente pa ca" Ricky Martin deklaroi se ishte gay. Në nëntor të 2016-ës ai u martua me Jean Joseph,
Macja Orakulli Akil zgjedh parashikimin e saj për ndeshjen hapëse të Botërorit (FOTO LAJM) Tifozët rusë mund të jenë të lumtur para ndeshjes hapëse me Arabinë Saudite, duke qenë se orakulli Akil, ka parashikuar
Kuriozitete për botën që nuk do i besonit asnjëherë Në Filipine, ka një ishull brenda një liqeni në një ishull brenda një liqeni në një ishull. Duket një formulim i palo
Messi, Neymar dhe Ronaldo bashkohen bashkë për të parë një ndeshje bejsbolli (FOTO LAJM) Të gjithë i shikojnë si rivalë në botën e futbollit, por tjetër gjë ndodh në botën e bejsbollit. Duket sikur janë vë
Tragjedi në botën e motoçiklizmit, ndërron jetë piloti 14-vjeçar Ditën e sotme ka ndodhur një tragjedi në botën e motoçiklizmit, pasi piloti spanjoll 14-vjeçarë ka ndërruar jetë në spit
Nga Kleopatra te shqiponjat, faktet që habitën botën 1. Viagra bën që lulet të rrinë drejt. Nëse shtoni një tabletë të thërrmuar në vazon me ujë, lulet mund të rrojnë një ja
Boban: Shpresoj të luaj futboll me Vokrrin në botën tjetër Legjenda e futbollit kroat, Zvonimir Boban ishte i pranishëm në homazhet e organizuara për nder të Fadil Vokrrit. Bo
6 fenomenet fiksuese që bënë lëmsh shkencëtarët dhe botën Paradokset, efektet apo fenomenet mentale na intrigojnë edhe atëherë kur kanë një shpjegim logjik. Në momentin që i hasn
Video që po përlot botën, nëse keni zemër të dobët mos e shikoni (VIDEO) Britain's Got Talent, gjithmonë di të na surprizojnë, por këtë herë duhet ta keni zemrën e fortë pasi emocioni është i p
Tronditën botën, imazhet që nuk gjetën kurrë shpjegim (FOTO LAJM) Ka foto që tregojnë histori dhe fotografi që ngrenë shumë pyetje, duke ju bërë të pyesni veten se si është e mundur.
Deklarata e Ritës që shokoi botën, reagon ish i dashuri i shqiptares Rita Ora është një nga këngëtaret shqiptare më të njohura në të gjtihë botën. Por nese kënga e saje fundit “LGBT Anth
Prekëse arsyeja që kjo foshnje dy muajshe përloti botën Christian Harris, një vajzë 2 muajshe ka dalë për të takuar disa njerëz shumë të veçantë, ushtarët që shërbyen krah baba
Njëri i bardhë dhe tjetri i zi, binjakët që habitën botën (FOTO LAJM) Dy binjakë në Ustrali kanë lindur me ngjyrën e lëkurës ndryshe nga njëri-tjetri, Lucas ka lindur me sy të kaltër dhe lëk
Çernobili lundrues i Rusisë që po tmerron botën (FOTO LAJM) Është një reaktor bërthamor prej 70 megavatësh, por me një ndryshim thelbësor; lundron dhe lëviz. Bëhet fjalë për një an
Shokuan botën, imazhet misterioze që do t'ju lënë pa gjumë (FOTO LAJM) Ka foto që tregojnë histori dhe fotografi që ngrenë shumë pyetje, duke ju bërë të pyesni veten se si është e mundur.
Nëse sot fiton Liverpool, botën e pret një rastësi e frikshme Sot është një ditë e madhe për të gjithë tifozët e Futbollit. Finalja e Champions League midis Real Madrid dhe Liverp
FBI: Hakerat rus kanë sulmuar mijëra kompjuterë në gjithë botën FBI ka paralajmëruar të premten se hakerat rusë kanë kompromentuar qindra e mijëra kompjuterë shtëpiash dhe zyrash, nga
Frymëzoi botën me luftën kundër kancerit, ndahet nga jeta modelja Modelja braziliane, Nara Almeida ka ndihmuar shumë njerëz të mos kenë frikë nga kanceri. Ajo ishte diagnostikuar me k
Legjenda që tmerroi botën, pse ilirët mbanin gjarpër shtëpie Të gjithë e dinë legjendën e famshme se çdo shtëpi ka gjarpërin e vet. Ata si rëndom, janë të qetë. Ndodh që gjatësi