999 rezultate për

boten

Sakrifikoi veten për të shpëtuar shoqen, 14 vjeçarja çudit botën Një vajzë 14-vjeçare sakrifikoi veten, ndërkohë që u përpoq në mënyrë të dëshpëruar të shpëtonte një shoqe nga mbytja.
Kush ka teze botën ka, ja pse janë të rëndësishme për fëmijët tuaj Tezet luajnë rol unik në jetën e një fëmije, ndërkaq luajnë rol esencial në edukimin dhe rritjen e një fëmije. Të qen
Guardiola: Këto tre skuadra dominojnë botën e futbollit Pep Guardiola duket se ka një shije të hidhur nga Real Madridi, që nga koha e tij si trajner i Barcelonës. Trajneri s
Ushtria e Kinës mahnit botën (FOTO LAJM) Këtu janë mbledhur disa prej imazheve më të mahnitshme nga Kina, të cilat janë shkrepur në periudha të ndryshme kohore.
Këngëtarja shkund botën e modës më trupin e saj (FOTO LAJM) Këngëtarja dhe aktorja, Jennifer Lopez është cilësuar si gruaja me të pasmet më joshëse në botë. Ajo ka disa vite, që e
Nga jeta luksoze në Xhungël, ky njeri habiti botën (FOTO LAJM) Duhet thënë se raste të tilla janë shumë të rralla, në mos të vetmet. Dashuria për natyrën, bëri që Hazen Audel të b
Nuk është film, këto fotografi kanë mahnitur botën (FOTO LAJM) Një zhytës në SHBA ka mundur t'i afrohet shumë afër peshkaqenit që mendohet se është më i madhi në botë,shkruan albeu.co
Po habisin botën, janë nënë e bijë por duken si motra (FOTO LAJM) Ato janë nënë e bijë, por nuk janë të paktë ata që i pandehin se janë motra, pavarësisht se diferenca mes tyre është 31
Bahtiri ende në "botën e tij", beson se Mitrovica do të bashkohet Kryetari i Mitrovicës së Jugut, Agim Bahtiri, ka siguruar qytetarët e këtij qyteti dhe të gjithë Kosovës se Mitrovica do
Djali që tronditi botën kthehet sërish: Sekretet fshihen tek qytetërimi i lashtë egjiptian Rusi që pretendon se pak muaj pasi lindi nisi të fliste dhe në moshën 2-vjeçare habiti mjekët dhe prindërit e tij me aft
Ky djalë shokon botën: Do të ha deri sa të vdes (FOTO LAJM) Është vetëm 34 vjeç e peshon 317 kg. Casey King tregon se kalon ditën duke ngrënë ushqime fast food dhe duke luajtur vid
Njihuni me ushtaret më të bukura në të gjithë botën (FOTO LAJM) Në historinë botërore padyshim që një vend të rëndësishëm kanë zënë edhe femrat, që në një mënyrë apo në një tjetër janë
Braktisi botën për të dashurin, e pëson rëndë bjondia (FOTO LAJM) Hollie Connis, 23 vjeç u gjet e vdekur mëngjesin e ditës së parë të këtij viti pasi ishte "arratisur" me të dëshurin për
Veprimi i këtij babai për vajzën e tij emocionon botën Krishtlindja dhe Viti i Ri janë festat ku njërëzit bëhen së bashku për të festuar në fundvit. Por miliona persona n
Makinat e reja elektrike që pritet të magjepsin botën në 2019-ën (VIDEO) Viti që vjen pritet të sjellë një hov të ri për makinat elektrike. Prodhuesit e automjeteve kanë shënuar një progres të
Letra për babain në parajsë që preku botën, vogëlushja merr përgjigje (FOTO LAJM) Një vajzë e vogël ka prekur mijëra persona, me veprimin e saj për Krishtlindje. Ajo i ka shkruar një letër babait të
Si një modele e vërtetë, kjo oficere policie po mahnit botën me fotot e saj (FOTO LAJM) Shpeshherë për shkak të stërvitjes së përditshme, oficeret femra kthehen në personazhe shumë të preferuara në rrjete soc
Videoja që po shokon botën, muzikanti operohet në tru duke i rënë kitarës (VIDEO) Muzikanti afrikano-jugor, kitaristi i rrymës Jazz, Musa Manzini po habit botën me videon e tij të shpërndarë në rrjet.
Habiti botën me peshën e tij por ky djalosh ka marrë një vendim (FOTO LAJM) Arya Permana bëri xhiron e botës virtuale për shkak të peshës së tij. Vetëm 12 vjeç nga Indonezia, ai është cilësuar
Fotografi jep detaje për historinë që përloti botën BBC bisedoi me fotografin Sağırlı – i cili tani punon në Tanzani – për të konfirmuar origjinën e fotograf