Gazi i merr jetën brenda galerisë një minatori në Bulqizë
999 rezultate për

boten

Nga antikiteti deri sot, këto janë gratë që sunduan botën Mbretëreshat moderne dhe princeshat, që sundojnë sot kanë pasur rrallë pushtetin e udhëheqësve femra të Egjiptit të lash
Nxjerr muzikë nga gjethja e pemës, blogeri i njohur zbulon shqiptarin që po çudit botën (VIDEO) Blogeri i njohur Nuseir Yassin gjendet prej disa ditësh në Shqipëri dhe është duke bërë video interesante nga vendi ynë.
Tronditi botën, djali tregon videon nga viti 2045 pasi udhëtoi në kohë (VIDEO) Ky është njeriu i cili pretendon se ka udhëtuar në kohë. "Udhëtari kohor" ka shkaktuar shumë zhurmë në të gjithë bot
Fenomeni që pushtoi botën, kënga më e klikuar në botë rrëmben 7 çmime Guinness Padyshim që kënga "Despacito" ka thyer shumë rekorde deri më sot dhe ka arritur shifrën marramendëse 5.6 miliardë klikim
Ngjarja e rëndë trondit botën, vajza 21 vjeç përdhunohet në grup dhe vritet Një ngjarje tragjike ka shokuar botën. Një studente e shkëlqyer vetëm 21 vjeç nga Afrika e Jugut u rrëmbye nga një ba
Vajza që habiti botën, mike me kobrat e tmerrshme Shumë fëmijë friksohen për vdekje nga gjarpërinjtë por një vajzë 11-vjeçare nga India i quan pa frikë zvarranikët si miq
Bëri lëmsh botën me veshjen e saj, Melania tregon mesazhin Gjithmonë veshjet e saj shkaktojnë zënka në publik dhe kështu ndodhi me veshjen e saj në muajin qershor në një nga vizit
Binjakët që lindën të kapur për dore sot kanë një mesazh për botën Sarah Thistlethwaite dhe Bill nga Orrville, Ohio, po i prisnin binjaket dhe ishin plot frikë se çfarë do të ndodhte gjat
Bëri lëmsh botën me këngën hit, njihni gruan “bombë” të Luis Fonsit Luis Fonsi këngëtari i këngës më të suksesshme të kohëve të fundit "Despacito" dihet se është shumë i talentuar dhe kënd
Arsyeja pse Princesha zgjodhi një fustan të zbuluar në kurriz, përlot tërë botën Mos prisni që dasma mbretërore të zgjasë vetëm një ditë. Komentet pas ceremonisë do të vazhdojnë me ditë të tëra sepse n
Gjarpërinj gjigantë në vend të unazave, çifti shokon botën Një çift në Kinë ka vendosur të thyejë paksa traditën duke shkëmbyer dy gjarpërinj në vend të unazave. Ata i kishin r
Harroni filmat, kjo pamje e vërtetë po tmerron botën (VIDEO) Dikush ishte aq i guximshëm sa të injoronte paralajmërimet e shërbimeve emergjente dhe të qëndronte në shtëpinë e tij ku
Pamje të pabesueshme që po habisin botën, sorra ushqen miun (VIDEO) Se sorrat janë zogj me të vërtetë të mençur dhe zemërmirë, e dëshmon edhe kjo video më poshtë. A e keni ditur se sorr
Publikon fotot e gruas dhe bijës së vdekur dhe ka një mesazh për botën (FOTO LAJM) Një baba, me zemër të thyer ka publikuar në rrjetet sociale fotot e funeralit të bashkëshortes së tij dhe të bijës së mi
Nuk do t’i besoni dot këto kuriozitete për botën Në Filipine, ka një ishull brenda një liqeni në një ishull brenda një liqeni në një ishull. Duket një formulim i palo
Reklamat e shpifura japoneze që po habisin botën (VIDEO) Japonia ka një shije ndryshe nga populli jonë dhe kjo duket në reklamat e tyre të cilat për ne duken shumë të shpifura d
Tmerroi botën, kjo sëmundje ju shkatërron kockat Kockat tona janë ato që ruajnë disa organe të trupit tonë (zemrën, trurin), realizojnë lëvizjen, depozitojnë minerale dh
25 vite heshtje, aktorja e njohur shokon botën me të vërtetën e frikshme Busy Philipps është përdhunuar kur ishte vetëm 14 vjeç. Aktorja e zbuloi këtë ndodhi të tmerrshme të jetës së saj, pë
Tmerroi botën me filmin horror, kush është fytyra e vërtetë e murgeshës Tashmë nëpër kinematë botërore ka filluar të jepet filmi i shumëpritur “The Nun” dhe duket shikuesit e kanë mirëpritur k
Imazhet që kanë drithëruar botën (FOTO LAJM) Historia është e dokumentuar, por ato që kanë bërë histori janë fotot e mëposhtme. Nga një nënë që vajton fëmijët e s