999 rezultate për

boten

E bujshme! Lorik Cana i rikthehet futbollit por jo në Shqipëri Lorik Cana edhe pse ka dhënë "doreheqjen" nga futbolli, kurrësesi nuk do të largohet nga ky sport. Së fundmi ai ka k
Interneti do ndalet në gjithë botën më 11 tetor Interneti do të bllokohet për miliona përdorues në mbarë botën më 11 tetor. Atë ditë do ndryshohet "zona e sigurisë" si
Shqiptarët habisin Botën, 3 vëllezër në 3 kombëtare të ndryshme. Ja kush janë fenomenët Shpeshherë rastet që vijnë nga Shqipëria janë nga ato që të lënë me gojëhapur, nga ato që nuk e kanë një të dytë jo vetë
Ç'do ndodhë më 11 tetor: Do të bllokohet interneti në të gjithë botën! Bllokimi i internetit do të ndodhë më 11 Tetor, pasi do të ndërrohen “çelësat e sigurisë” që mbrojnë një pjesë të rëndës
Gruaja lind në tualetin e shtëpisë, pamjet mrekullojnë botën (VIDEO) Një çift vendosi që fëmijën e tyre ta lindnin në një mënyrë sa më natyrale. Dhe kështu, ata nuk shkuan në spital, po
Gjysma e shqiptarëve nuk bëjnë ushtrime fizike, në rrezik të madh për jetën Deri në 45 % të popullsisë në Shqipëri raportohet të mos kryejë asnjë aktivitet fizik. Ky përfundim, i nxjerrë nga studi
Ky është ndryshimi i UEFA-s që po befason botën e futbollit Së fundmi UEFA ka kërkuar një ndryshim tepër të madh të rregullave të futbollit, konkretisht golave ne transfertë. K
Kiki i famshëm që po çmend botën qenka Kim Kardashian? Në mos nuk e keni bërë sfidën #KikiChallenge, mesiguri që ju ka rastisur të shihni videot pafund në internet të njerëzve
Pamjet që po mahnitin botën, mbi 30 milionë shikime (VIDEO) Kjo video është shikuar mbi 30 milionë herë dhe është shpërndarë mbi 1 milion herë. Ajo shfaq kafshë të shumta dhe të
Shoferët kanadezë çudisin botën, a munden edhe shqiptarët të jenë si ta (VIDEO) Kanadaja cilësohet si një shtet me stereotipa pozitivë pothuajse në çdo aspekt. Edhe kjo video paraqet sadopak këtë g
Si e festuan myslimanët Kurban Bajramin në mbarë botën (FOTO LAJM) Ditwn e sotme, myslimanwt nw tw gjithw botwn festojnw Kurban Bajramin. Kjo festë shënon gatishmërin e Ibrahimit, të
Kush ka vajza botën ka, suprizën që i bëri babait pasi shiti makinën për të (VIDEO) Harmen e kishte shitur veturën e tij Ford 2D e prodhuar në vitin 1936 për t’i mbuluar shpenzimet e studimeve të vajzës s
Një sekond larg vdekjes! Pamjet e këtij kamioni po çudisin botën (FOTO LAJM) Nëse do të kishte shpejtuar edhe pak, ndoshta shoferi i këtij kamioni do të ishte mes të vdekurve të tragjedisë pas shem
Sëmundja që trembi botën: I kthen muskujt në kocka Holly LaPrade një 37-vjecare vuan nga një sëmundje e rrallë gjenetike e quajtur fibrodysplasia ossificans progressiva, o
Kjo VIDEO po çudit botën/ Tërmeti shkund vendin, Hoxha nuk ndërpret namazin Të paktën 91 persona janë konfirmuar të vdekur deri tani në Indonezi, si pasojë e tërmetit 7 ballë të rënë një ditë më p
National Geographic: Kjo është e vërteta me ariun polar që tronditi botën Të gjithve ju kujtohet video e National Geographic në të cilën shihej një ari polar në momentet e fundit,shkruan albeu.c
Pas vdekjes së burrit, gruaja e zbulon mesazhin e tij prekës që ka përlotur botën Një burrë para vdekjes së tij i kishte shkruar gruas së tij në mesazh prekës dashurie që ka përlotur mijëra njerëz në mb
Historia që shokoi botën, pornostarja që u bë princeshë (FOTO LAJM) Sofia Hellqvist ka qenë një pornostare shumë e pelqyer nga meshkujt. Me hiret dhe fotot e saj kjo vajzë e lindur në
Gazetarja me kancer prek botën: Im bir, të lutem mos më harro! (FOTO LAJM) Gazetarja e "BBC", Rachael Bland prej një viti është diagnostikuar me kancer, por së fundmi ka mësuar se sëmundja është
20 golat e Ibrahimoviç që shokuan botën (VIDEO) Zlatan Ibrahimoviç padyshim që është një nga lojtarët më të mirë të historisë së futbollit. Por përveç lojës dhe fiz