999 rezultate për

bosque

Guardiola duket si pasardhës i Del Bosques Në Spanjë kanë filluar të mendojnë se kush mund të jetë pasardhësi i trajnerit aktual të spanjës, Vicente Del Bosques në
Del Bosuqe ka refuzuar Interin Trajneri spanjoll, Vicente Del Bosque, ka refuzuar ofertën e Massimo Morattit, për ta drejtuar Interin. Sipas mediave sp
Ne mund të mësojmë shumë nga Italia Trajneri i Kombëtares Spanjolle Del Bosque ma deklaruar se kombëtarja e tij mund të mësojë shumë nga Italia.Sot të dyja
Spanja i frikësohet Francës Selektori i Spanjës, Vicente del Bosque ka pranuar se Franca do të jetë "rival i frikshëm" në kualifikime për Kampionati
Del Bosque, trajneri më i mirë më 2010 Vicente del Bosque, trajneri i kombëtares spanjolle të futbollit, është shpallur si “Trajneri më i mirë i përfaqësueseve
Del Bosque trajneri më i mirë i vitit 2010 Trajneri i kombëtares spanjolle, Vicente del Bosque, është favorite numër 1 për të fituar çmimin si trajneri më i mirë i
Del Bosque: Kishim fat dhe fituam Trajneri spanjoll, Vicente del Bosque, ka pranuar se skuadra e tij ishte me fat që kaloi në gjysmëfinale, pas duelit të
Del Bosque: Kampionati Botëror nuk ka mbaruar Spanja pësoi shok në stadiumin Moses Mabhida në Durban, kur Zvicra i tregoi se ku e ka vendin dhe duke ia marrë titullin
Del Bosque: Franca do te na testoje Përpara ndeshjes miqësore kundër Francezeve, trajneri Spanjol Vicente Del Bosque ka thënë se nd
Spanja fitoi por Del Bosque është i pakënaqur Spanja mbrëmë shënoi fitore 4-0 ndaj Armenisë në ndeshjen e dytë kualifikuese për KB