999 rezultate për

bosque

Francë-Spanjë, Del Bosque: Kontrolluam mirë ndeshjen Skuadra e Spanjës me fitoren e mbrëmshme ka vazhduar rrugën drejt titullit ndërsa tekniku Del Bosque është shprehur pas
Spanjë-Irlandë, formacionet Sot në orën 20.45 luhet sfida e dytë e ditës së sotme, e vlefshme për Grupin C të Euro 2012, Spanjë-Irlandë. Kampionët n
Nuk pyes njeri për zgjedhjet që bëj Trajneri i Spanjës, Vicente Del Bosque, i kritikuar për zgjedhjet e tij teknike në ndeshjen e parë të Euro 2012 përballë
Prandelli dhe Del Bosque karikojnë lojtarët Në prag të sfidës që skuadra e tij do të luajë ndaj Spanjës, trajneri i Italisë, Cesare Prandelli është shprehur se puna
Ramos-Pique, urrejnë njëri-tjetrin Vicente Del Bosque ka pranuar në një emision radiofonik spanjoll se Sergio Ramos dhe Gerard Pique, dy futbollistët kandi
Spanja publikon listën e lojtarëve që do tentojnë të mbrojnë titullin Kampionia e Europës në fuqi ka publikuar listën e saj përfundimtare të futbollistëve që do të mbrojnëtitullin në Poloni
Zyrtare: D.Villa humbet Euro 2012 Lajme të këqija për kombëtarenn e Spanjës në prag të kampionatit europian Euro 2012. Federata Iberike e Futbollit ka kon
Miqësoret, Spanja pa Barcelonën Trajneri i Spanjës, Vicente Del Bosque ka shpallur listën e futbollistëve për 2 miqësoret e radhës që kampionët e Botës
Puyol, humbje e madhe për Spanjën Gjashtë javët e ndalesës, për shkak të dëmtimit në gju në ndeshjen Barcelona-Espanyol, të cilat detyrojnë Carles Puyol t
Askush s'e arrin Guardiolën Trajneri i kombëtares së Spanjës, Vicente Del Bosque ka thurur lavde për ish teknikun e Barcelonës Pep Guardiola lidhur
Shqipëri-Spanjë "në duart" e Del Bosque Trajneri i Spanjës, Vincente Del Bosque do të thotë fjalën e fundit për kundërshtarin në miqësoren e skuadrës së tij më
Del Bosque pranë rekordit historik Miqësorja me Venezuelën në Malaga do ti shërbejë Spanjës, jo vetëm si një test i mirë përpara startit të Euro 2012, por
Spanja eksperimenton përballë Venezuelës Kampionët e Evropës do të presin në stadiumin e Malagas kombëtaren e Venezuelës për të zhvilluar testin e radhës në prag
Spanja, Del Bosque mendon tërheqjen Vicente del Bosque mendon të dalë në pension pas përfundimit të kontratës me Spanjën. Trajneri i kampionëve të botës në
Dëmtimi i Villa, Del Bosque: Lajm i hidhur Vicente Del Bosque duhet të bëjë llogaritë për të “arnuar” menjëherë sulmin e “gjymtuar” të Spanjës kur duhen edhe disa
Shorti i Euro 2012, Del Bosque: I trembem Gjermanisë Për “Euro 2012”, trajneri i Kombëtares Spanjolle Vicente Del Bosque, “heton” kundërshtarët më të vështirë për kampionët
Federata Spanjolle e Futbollit konfirmon Vicente Del Bosque Vicente Del Bosque do të jetë trajner i përfaqësueses spanjolle deri në vitin 2014. Lajmi konfirmohet nga Federata Spanj
Torres duhet të ketë durim Trajneri i Spanjës, Vicente del Bosque, ka këshilluar Fernando Torresin të ketë durim pasi sulmuesi nuk arriti të shënoj
Torres s`ka garanci për vendin e titullarit Sulmuesi i Spanjës dhe i ekipit të Chelseat, Torres, është paralajmëruar nga Del Bosque se nuk e ka të garantuar vendin
Del Bosque nuk largohet nga Spanja Trajneri i Spanjës, Vicente del Bosque, i tha të përditshmes sportive spanjolle AS të shtunën se do të preferonte të mbe