999 rezultate për

bosque

Del Bosque apel tifozëve brazilianë: Na mbështesni Trajneri i Spanjës Vincente Del Bosque u ka bërë thirrje tifozëve brazilian të mbështësin skuadrën e tyre në përballjen
Casillas "tradhëtohet" edhe nga Del Bosque Victor Valdes parakalon Iker Kasijas në preferencat e trajnerit të kombëtares së Spanjës, Vincente Del Bosqie për miqëso
Kupa e Konfederatave, Del Bosque zbulon listën e Spanjës Vicente Del Bosque zbulon listën e përfaqësueses spanjolle e cila do të garojë në Kupën e Konfederatave. Në listën e 26
Del Bosque: Iker, jam me ty Trajneri i kombëtares së Spanjës, Vincente Del Bosque, thotë se Iker Casillas ka mbështetjen e tij të plotë, pavarësisht
Del Bosque në mbrojtje të Casillas Vicente Del Bosque del në mbrojtje të Iker Casillas. Edhe pse trajneri i kombëtares spanjolle mundohet të qëndrojë jasht
Del Bosque: Gjermanët kanë ndryshuar futbollin Një nga trajnerët më të suksesshëm të futbollit spanjoll, e pranon se Gjermania ka arritur të përshtatet më së miri me k
Del Bosque: Dua finale Real-Barça Trajneri i Spanjës dhe një nga teknikët më të mirë të momentit, Vincente Del Bosque, ëndërron një finale të madhe spanjo
Del Bosque: Me Francën vetëm për fitore Trajneri i Spanjës Vicente Del Bosque u shfaq thellësisht i zhgënjyer nga barazimi 1-1 me Finlandën, që e detyrohon “La
Del Bosque: Deklarata e Mourinhos, lojë fëmijësh Vicente Del Bosque në një intervistë për "Cadena Ser" i është kundërpërgjigjur deklaratës të një dite më parë të trajner
Mourinho kundër FIFA-s: Favorizoi Del Bosque-n (VIDEO) Jose Mourinho përfundon sërish në qendër të vëmendjen se mediave botërore, këtë herë me një deklaratë bombastike, e cila
Del Bosque: Reali në formë të mirë por Barcelona është skuadra më e mirë në botë Fitorja e Real Madrit në përballjet me Barcelonën mund të jetë një test i mirë për futbollin spanjoll. Kështu shprehet V
Del Bosque: Mourinho, trajner agresiv Tekniku i Kombëtares së Spanjës, Vincente del Bosque e cilëson kolegun e tij të Real Madrid, Jose Mourinho si një trajne
Del Bosque: CR7 po shfaq më të mirën e tij Trajneri i Spanjës, Vincente Del Bosque mendon se Cristiano Ronaldo është në kulmin e formës së tij. Sulmuesi portugez s
Champions, Del Bosque: Reali dhe Barça, favoritë kryesorë Vincente Del Bosque ka ironizuar me zërat se futbolli spanjoll është në rënie, teksa beson se Real Madrid dhe Barcelona
Spanja, Del Bosque "harron" Torres Isco (Malaga) dhe Azpilicueta (Chelsea) janë të rejat e listës së Spanjës për miqësoren ndaj Uruguajit, ndeshje që do të
Trajneri më i mirë i vitit, Guardiola: Del Bosque e meritonte Ish-trajneri i Barcelonës Pep Guardiola e ka cilësuar si të merituar fitimin e titullit si trajneri më i mirë i vitit ng
Ja fituesit e çmimeve të FIFA-s Në garë për çmimin si trajneri më i mirë i 2012-ës ishin trajneri i Realit të Madridit, Jose Mourinho, ish-trajneri i Ba
"Topi i Artë", Messi dhe Del Bosque favoritë kryesorë Sot në mbrëmje, në orën 19:00, do të njihet fituesi i "Topit të Artë FIFA 2012" në mbrëmjen gala që do të zhvillohet në
Del Bosque: Iniesta ka merituar Topin e Artë Përzgjedhësi i kombëtares spanjolle, Vicente del Bosque ka deklaruar se beson që Andes Iniesta e ka merituar Topin e Art
Del Bosque ngre dolli për Vilanovan (VIDEO) Trajneri i Spanjës, Vincente Del Bosque nuk e harron trajnerin e Barcelonës Tito Vilanova as në ditën kur festonte 62-vj