999 rezultate për

bosque

"Barça-Atletico, dëshmi e kualitetit të futbollit spanjoll" Lajme të mira nga kampi i blaugranave në vigjilje të finales me Atletico Madrid, që do të vulosë edhe fatin e këtij sezo
Dëmtohet Thiago, “Adios” Brazil! Thiago Alcantara humbet Botërorin. Mesfushori i përfaqësueses së Spanjës është firoja e parë e listës së Vincente Del Bo
Del Bosque: Finalja e Champions-it do jetë spanjolle Trajneri i Kombëtares spanjolle Vincente Del Bosque ka reaguar pas hedhjes së shortit për çerekfinalet e Champions Leagu
Del Bosque: Diego Costa ka nevojë për kohë Trajneri i Spanjës, Vicente del Bosque, ka mbrojtur Diego Costan pas paraqitjes që zhvilloi dje në miqësoren e "Vincente
Spanjë-Itali, Del Bosque le jashtë 166 mln £ (FOTO LAJM) Kur je një Kombëtare si ajo e Spanjës, që ka në gjirin e saj kampionë të panumërt që do ti kishte zili pdo kombëtare tje
Del Bosque: Jese mund të udhëtojë në Brazil Përzgjedhësi i Spanjës, Vicente del Bosque, ka bërë të ditur se Jese Rodriguez është në grupin e lojtarëve që konkurrojn
Del Bosque: Finalja Real-Barça, emocionuese Trajneri i përfaqësueses spanjolle Vicente Del Bosque shfrytëzoi rastin në Cordoba për të dhënë mendimin e tij në lidhje
Del Bosque: Messi e CR7, privilegj për futbollin spanjoll Pak rëndësi ka për Vicente del Bosque nëse do të jetë Messi, Ronaldo apo Ribery, fituesi i "Topit të Artë" më 13 Janar.
"Topi i Artë", ja tre votat e Del Bosques (FOTO LAJM) Në ditën e 63-vjetorit të lindjes, trajneri i Spanjës, Vicente Del Bosque bën publike votën e tij për "Topin e Artë". Tr
"Topi i Artë", Del Bosque zbulon votën 3 vjet e 4 muaj pasi u shpall kampione e Botës për herë të parë në histori, Spanja u rikthye në Afrikën e Jugut ku do të
Spanja, 11 sulmues "betejë" për numrin "9" (FOTO LAJM) Nëse ka një ekip kombëtar që e ka repartin ofensiv me lojtarë të kalibrit botëror pa dyshim ajo është kampionja e Europë
Del Bosque: Benitez mund të fitojë Serie A Vincente Del Bosque në një intervistë për të përditshmen sportive italiane "Corriere dello Sport" foli për kolegun e tij
Fenomeni: Del Bosque më i miri, ç'gabim i Perez Kur Cristiano Ronaldo erdhi tek Real Madrid në krye të pankinës ishte Vincente Del Bosque, fituesi i freskët i Champions
Del Bosque: Casillas ende më i miri Vincente Del Bosque vazhdon të mbështesë fuqimisht portierin e Real Madrid dhe kombëtares së Spanjës, Iker Casillas, duk
7 katalanas debutojnë me Del Bosquen, 0 nga Reali (FOTO LAJM) Talenti i Barcelonës Cristian Tello bëri debutimin me Kombëtaren e Spanjës në miqësoren e djeshme kundër Ekuador, e fitu
Del Bosque: Isco dhe Illarramendi, e ardhmja e kombëtares së Spanjës Trajneri i Spanjës, Vicente del Bosque beson se ish mesfushori i Malagas, Isco, do të jetë e ardhmja e kombëtares së Spa
Del Bosque uron Brazilin: Fitoi më i miri Vicente Del Bosque ka pranuar se djemtë e skuadrës së Brazilit u treguan më të zotët se djemtë e tij. Pas humbjes me Bra
Del Bosque: Brazilit do ti imponojmë lojën tonë Spanja do të luajë këtë mbrëmjen shansin e saj për të kompletuar brenda një pesëvjecari, të gjithë ciklin e trofeve që m
Del Bosque: Giaccherini dhe Maggio, çfarë lojtarësh! Vincente Del Bosque nuk i përballoi dot penalltitë. Trajneri spanjoll e ndjeu shumë duelin me Italinë, aq sa dukej sikur
Spanjë-Itali, formacionet e mundshme Sërish Spanjë-Itali, pas një viti. Axurrët ëndërrojnë fitoren ndaj kampionëve të Botës dhe Europës dymbëdhjetë muaj pas