999 rezultate për

bosque

Dëmtimi i Costas, Mou "thumba" Del Bosques Diego Costa rikthehet, David Silva, jashtë fushe për 4 javë. Sfida në distancë mes Chelsea-t dhe Manchester City-t në P
Del Bosque publikon listën: rikthehet Pique, Llorente jashtë Vicente Del Bosque ka zbuluar listën e futbollistëve të grumbulluar për dy ndeshjet e rradhës kundër Sllovakisë dhe Luks
Spanja, "hileja" e Del Bosque-s me aktivizimin e Munir Vështirë se Spanja nëse përballet me Marokun në një ndeshje futbolli mund ta ketë frikë kombëtaren afrikane, por kur bëh
Del Bosque: Fitorja nuk është gjithçka, do ecim përpara Sezon i ri, Spanjë e vjetër. Pas dështimit që në fazën e grupeve të Brazil 2014, "La Roja" shfaqi mjaft vështirësi edhe
Miqësoret, Spanja me "fytyrë" të re ndaj Francës (FOTO LAJM) Pas dështimit të tyre në "Brazil 2014", Spanja shfaqet me një fytyrë të re, teksa përgatiten për mbrojtjen e titullit ka
Del Bosque shpall listën, Pique jashtë Tekniku i Spanjës Vicente Del Bosque ka publikuar listën e futbollistëve të grumbulluar për miqësoren e 4 shtatorit kund
Xavi, Del Bosque: Humbëm një futbollist unikal Lamtumira e Xavi Hernandez nga Spanja u komentua menjëherë dhe me dëshpërim nga trajneri Vicente del Bosque. Një pikë re
Del Bosque: Ti lemë pas plagët e Botërorit Spanja duhet ta lërë pas turpin e Botërorit për të shikuar përpara tek një e ardhme e ndritur. Eshtë ky apeli i radhës q
"Brazil 2014", Botërori që "ha" trajnerë (FOTO LAJM) Stephan Keshi është i teti. Trajneri i Nigerisë është i fundit për nga radha dhe koha që jep dorëheqjen, pasi skuadra që
Zyrtare: Del Bosque-Spanja, deri më 2016 Vicente del Bosque do e përmbushë kontratën e tij me Spanjën dhe do të jetë trajner i saj deri në vitin 2016. Sipas madr
Cesc dhe Pique, zhgënjimet e Del Bosque-s Botërori ka përfunduar për Spanjën, por pasojat e "tërmetit" që shkaktoi ai janë të thella. Vicente del Bosque do të ana
Del Bosque: Nëse jam unë turpi i Spanjës, largohem Eliminimi i kampionëve spanjollë vazhdon të prodhojë zhurmë, me çdo shifër që po të analizohet e bën edhe më të rëndë kë
Spanjollët duan "kokën" e Del Bosque-s E përdisthmja madrilene "Marca" organizon një sondazh në lidhje me të ardhmen e trajnerit Vicente del Bosque në krye të
Del Bosque nuk është në vete, hipën në autobusin e Kilit (VIDEO) "Vincente Del Bosque nuk është në vete. Bën gjithçka për të qëndruar në Botëror dhe hipën në autobusin e Kilin". Ky ësht
Del Bosque: Spanja nuk ka nevojë për revolucion Trajneri i Spanjës Vicente Del Bosque këmbënguli se nuk do të bënte ndryshime drastike në skuadrën e tij, pavarësisht hu
Del Bosque s'e grumbulloi, por Negredo është i lumtur (FOTO LAJM) Alvaro Negredo nuk do të jetë pjesë e Spanjës për Kupën e Botës "Brazil 2014" por kjo nuk e ka mërzitur aspak sulmuesin
Spanjë-Bolivi, formacionet e mundshme (FOTO LAJM) Kampionët e Botës dhe Europës, Spanja, luan sot miqësoren e parë në prag të Botërorit, përballë Bolivisë. "La Roja" do t
Nesër Spanjë-Bolivi, arbitri shqiptar Përfaqësuesja e Spanjës vazhdon stërvitjen për ndeshjen miqësore, që do të luajë me Bolivinë, mbrëmjen e së premtes në S
"Brazil 2014, Del Bosque shtyn listën Ditë surprizash për kombëtaren spanjolle. Finalja e Champions League, një finale tërësisht madrilene ka detyruar Vicente
Kupa e Botës, Del Bosque: Brazili, favorit numër 1 Është Brazili favoriti numër një në Botëror sipas Vicente del Bosquen, jo sepse luan në shtëpi, por sepse ka një ekip të