999 rezultate për

bosque

Del Bosque bën parashikimin për finalen e Champions Vicente del Bosque ka bërë parashikimin për fituesin e Champions Leagues. I ftuari special i programit "El Partidazo"
Messi apo Ronaldo? Del Bosque bën zgjedhjen e tij Një pyetje që shoqëron gjithë botën e futbollit është se kush është më i mire mes Ronaldos dhe Messit. Kjo pyetje i
Del Bosque: Eshtë e pakuptimtë ‘’Topi i Art뒒 pa Messin Vicente del Bosque ka folur në një intervistë ‘’El Laguero’’ duke treguar habinë për listën e kandidatve për ‘’Topin e
Nga Del Bosque tek Gerrard, legjendat parashikojnë finalen e Champions Leagues Real Madridi dhe Liverpooli do të përballen në finalen e madhe të Kievit në UEFA Champions League. Olimpic Stadium i
Trajneri spanjoll parashikon rezultatin e finales së Championsit mes Realit dhe Liverpoolit Ish-trajneri i Real Madridit, Vincente Del Bosque, ka deklaruar se asnjë lojtar i Liverpoolit nuk do të mundë të zinte v
Del Bosque kërkon qetësi tek madrilenët: Të gjithë i kemi përjetuar këto momente Ish trajneri Madrilen dhe ish trajneri i Spanjës, Vicente Del Bosque ka dhënë një intervistë në të cilën ka folur për si
“Ronaldo lojtari më i mirë në histori të Real Madridit” Vincente del Bosque ka bërë një deklaratë mbi yllin e Real Madridit duke e konsideruar si lojtarin më të mirë në të gjit
Ja çfarë thotë Del Bosque për Guardiolan Ish-trajneri i Spanjës, Vicente Del Bosque, ka thënë fjalë shumë të mirë për Pep Guaardiolan. Spanja ende nuk e ka ko
Trajneri i Spanjës jep dorëheqjen Trajneri i Spanjës, Vicente Del Bosque ka dhënë dorëheqjen e paralajmëruar nga detyra e tij. “Pas përfundimit të Euro
Del Bosque me dhimbje koke, dëmtohet Morata Spanja mbrëmë arriti një fitore të lehtë në miqësore 6-1 ndaj Koresë së Jugut, por ka qenë një sfidë që shtoi dhimbjet e
Del Bosque publikon listën e të grumbulluarve për Italinë dhe Rumaninë C'è lo juventino Morata, conovcato anche Aduriz del Bilbao. Trajneri i Spanjes Vicente Del Bosque ka publikuar liste
E bujshme, trajneri De Biasi i gjashti në botë Instituti Ndërkombëtar i Historisë dhe Statistikave në Futboll (IFFHS), ka shpallur edhe renditjen e trajnerëve më të mi
Spanja kërkon rinovimin me trajnerin Del Bosque Federata Spanjolle e Futbollit (RFEF) dhe presidenti i saj Villar dëshirojnë qëndrimin e Vicente Del Bosques në pankinën
Conte dhe Del Bosque njëzëri: Shqipëria e rrezikshme Shqipëria dhe Italia do të përballen me njëra-tjetrën në eliminatoret e Kupës së Botës 2018, por ndërkohë shorti rezervo
Juve-Real, Del Bosque: Allegri ka në dispozicion kampionë të mëdhenj Tekniku i Spanjës Vicente Del Bosque ka dhënë një intervistë të gjatë për "TuttoSport" për të komentuar gjysmëfinalen e
Spanjë-Ukrainë, formacionet e mundshme (FOTO LAJM) Sot në mbrëmje rikthehen ndeshjet eleminatore për "France 2016" ku ndër të tjera spikat ndeshja e vlefshme për Grupin C
Spanja, Del Bosque: S'kemi nevojë për revolucion Vicente Del Bosque është i bindur kur shprehet se Spanja nuk ka nevojë për revolucion pavarësisht dështimit të madh që p
Del Bosque zbardh listën anti Bjellorusi dhe Gjermani (FOTO) Vicente Del Bosque ka zbukuar listën e futbollistëve të grumbulluar për ndeshjen eleminatore të 15 nëntorit kundër Bjell
Dëmtimi i Costas, Mou "thumba" Del Bosques Diego Costa rikthehet, David Silva, jashtë fushe për 4 javë. Sfida në distancë mes Chelsea-t dhe Manchester City-t në P
Del Bosque publikon listën: rikthehet Pique, Llorente jashtë Vicente Del Bosque ka zbuluar listën e futbollistëve të grumbulluar për dy ndeshjet e rradhës kundër Sllovakisë dhe Luks