999 rezultate për

borsh

Policia jep detajet për vrasjen në Borsh, arreston autorin e dyshuar Një person është vënë në pranga pak orë pas ngjarjes së rëndë të ndodhur në Borsh të Sarandës, pak pas mesnate. Një 19-v
Ngjarja ne Borsh, del dëshmia e parë: U zunë pritë, i bënë copa me thika Shtatë është numri i personave që mund të jenë përfshirë në sherrin e ndodhur gjatë orëve të para të ditës së sotme në B
Sherr me thika në Borsh, një i vdekur dhe tre të plagosur Një sherr masiv i ndodhur gjatë natës, ka bërë që një person të mbetet i vdekur dhe tre të tjerë të plagosen. Gjithçk
Prekëse, aksidentohet nga makina i mituri 7 vjeçar në Borsh Nje i mitur eshte aksidentuar nga nje automjet ne fshatin Borsh diten e diele. Blute e Vlores bejne me dije se jane r
E rëndë, gjendet i mbytur në kanal një 66-vjeçar në Himarë Një person është gjetur i mbytur në një kanal në Himarë. Policia bën me dije se viktima është një 66 vjeçarë por pa dhën
Vrasja në Borsh, nipi i viktimës: E vrau gjyshin pas koke Është përcjellë për në banesën e fundit 76-vjeçari në Borsh të Himarës i cili u vra me çifte nga daja e nuses së djalit.
Vrau krushkun me çifte, policia zbulon motivet e krimit në Borsh Një ngjarje e rëndë ndodhi dje në Borsh të Himarës ku pas një sherri mes dy familjesh ngeli i vrarë një 79 vjeçar. Vikti
Tragjike, vritet me çifte 79-vjeçari në banesë Një vrasje me armë zjarri ka ndodhur sot në prën 9 e 30 në Borsh të Himarës. Konkretisht, shtetasi Sokrat Xhuveli, 57
Kapet peshkaqeni i madh në Borsh, peshon 450 kilogramë (FOTO LAJM) Ka ndodhur disa herë që në brigjet tona të kapen gjallesa të detit nga më të ndryshmet e më të veçantat, përfshirë këtu
Durrës, Prokuroria dërgon për gjykim ish drejtorin e Portit Prokuroria e Durrësit, ka përfunduar hetimet dhe dërgon për gjykim ish-drejtorin e Portit, Eduard Ndreu, si edhe dy-ish
Plazhet më të pastra në Shqipëri (FOTO LAJM) Shëngjini, Velipoja, Borshi, Ksamili dhe Himara janë 5 plazhet që mund të zgjidhen pa frikë për të kaluar pushimet, pasi
Gazetari ukrainas promovon Borshin (VIDEO) Një gazteri ukrainas duket se i ka bërë përshtypje bregdeti shqiptar dhe ka vendosur të filmojë pak nga mrekullia e naty
Një pjesëz nga perla bregdetare e Borshit (FOTO-LAJM) Teksa po bëhen përgatitjet e para për nisjen e sezonit të ri turstik, Borshi është një nga destinacionet e pushuesve shq
Sarandë, autobusi shmang aksidentin Në Borsh të Sarandës ka ndodhur një aksident automobilistik, ku fatmirësisht nuk raportohet të ketë të lënduar. Autobusi