999 rezultate për

borisov

Skandali, bie popullariteti i Borisov Bie popullariteti i kryeministrit bullgar Bojko Borisov pas publikimit të një përgjimi ku ai dyshohet se mbështeste një
Skandal në Bullgari, kryeministri Borisov i përfshirë në afera Është publikuar në mediat bullgare një audio në të cilën tregohen përgjimet e bisedave që përfshijnë Kryeministrin bullg
Grupi E: Fitojnë Bate Borisov dhe Dinamo Kiev Bate Borisov mposht 3-1 Sheriff Tiraspol në ndeshjet e katërta të fazës së grupeve, në grupin E të Europa League,. Rusët