999 rezultate për

bore

Moti ndryshon faqe, bëhuni gati për reshjet e para të borës Vendi ynë sot do të mbizotërohet nga alternime kthjellimesh dhe vranësirash duke sjellë mot të kthjellët. Gjatë pasdites
Lajm i mirë! Borell zhvillon videokonferencë me Ramën dhe jep mesazhin plot shpresë për Shqipërinë Ministri i BE për punët e jashtme, Josef Borell zhvilloi një videokonferencë me kryeministrin Edi Rama ditën e sotme.
Bëhuni gati për "dimër", shi, borë e erëra gjatë këtyre ditëve Temperaturat në Kosovë pritet që të bien ndjeshëm. Prishtina Weather në parashikimet për motin ka bërë të ditur se s
Zëvëndësuan Borën? Vëllezërit Veshaj shfaqen me moderatoren shqiptare (FOTO LAJM) Pas përfundimit të programit "Treshat" dhe largimit të Bora Zemanit në Top Channel, të gjithë janë sy e vesh se çfarë po
Pas 50 vitesh, bie dëborë në Brazil! (VIDEO) Mbi 20 qytete në Brazilin qendror dhe jugor kanë përjetuar këtë të diel temperaturat më të ulëta ndër vite dhe larg të z
Njihuni me "Borëbardhën me 7 fëmijë" nga Tropoja (VIDEO) Edhe pse e re në moshë, Ajlin Alfredaj ka 7 fëmijë dhe ka zbuluar se dëshiron edhe një tjetër. 27 vjeçarja ka treguar
Njihuni me "Borëbardhën" nga Tropoja: Me 7 fëmijë dhe dy fakultete (FOTO LAJM) 29 vjeçarja nga Tropoja, Ajlin Alfredaj ka sjellë në jetë 7 fëmijë. 4 shtatzanitë nuk e kanë penguar atë të rritet pr
Çmendet moti, shkon në 1 metër trashësia e borës në Itali (VIDEO) Një mot i çmendur ka prekur ditët e fundit Lombardinë, teksa trashësia e borësh shkon në një metër. Ulja e temperatur
E pazakontë! Në Itali bie 25 cm borë në fillim të gushtit (FOTO LAJM) Harku Alpin në kufi të Italisë me Zvicrën është mbuluar nga reshjet e borës mëngjesin e ditës së sotme, një ngjarje e pa
"Po i bëj qejfin Donaldit", sakrifica e Borës për të dashurin (VIDEO) Moderatorja e njohur, Bora Zemani ka treguar me postimin e fundit në rrjetet sociale se ka provuar një eksperiencë të re
MAQEDONI/ Rrahje masive mes lojtarëve të Sileksit dhe Borecit Skena josportive janë parë në ndeshjen miqësore të dy skuadrave nga Maqedonia e Veriut, Sileks dhe Borec. Këtë takim
"Vdes për Borën", Donaldi bën deklaratën e papritur në mes të emisionit (FOTO LAJM) Vëllezërit Veshaj ishin të ftuar mbrëmjen e djeshme në "Piter Pan", ku nuk munguan edhe pyetjet lidhur me historitë e ty
Shitësja në Durrës tregon tmerrin: Dy të rinj e qëllojnë me grushte e gërshërë Bore Uka, një shtetase me banim në zonën e Plazhit të Durrësit, tregon se si u përball me agresionin e dy të rinjve në d
22-vjeçarja tronditi me historinë e saj, burri e mohon: Doja të mos vishej ekstravagante! Historia e djeshme e nënës së 3 fëmijëve është kthyer sërish në studion e emisionit “Me Zemër të Hapur”. deklaratave dhe
Gjërat janë serioze, Donaldi prezanton Borën me familjen (FOTO LAJM) Bora Zemani dhe Donald Veshaj prej më shumë se një viti janë në një lidhje dashurie dhe janë kthyer në një nga çiftet më
Raportuesja për Kosovën: Pozicioni i Borell për kufijtë, i rrezikshëm Raportuesja për Kosovën: Pozicioni i Borell për kufijtë i dëmshëm dhe i rrezikshëm Raportuesja për Kosovën në Parlame
Historia: Si u dashuruan Rikard e Marjeta Ljarja gjatë filmit që luajtën së bashku Para dyzet vitesh, në Bizë të Martaneshit u realizuan xhirimet e filmit artistik shqiptar “Në pyjet me borë ka jetë”, ku
Shi dhe borë, moti nuk po e ndan mendjen Moti këtë të mërkurë do të jetë me kthjellime dhe vranësira mesatare dhe rreshje të pakta shi dhe bore në pjesën e parë
"Po kalojnë netët mes borës dhe acarit", PD akuza të rënda qeverisë për shqiptarët e mbetur në kufi Prej disa ditësh disa shqiptarë kanë mbetur në kufirin greko-shqiptar, pa mundur të kthehen pas, ndërkohë që autoritetet
Policia shqiptare nuk lë 16 persona të rikthehen në Shqipëri, kalojnë natën mes borës dhe acarit Mbyllja e kufijve ka bërë që shumë shqiptarë të mbesin nëpër pikat kufitare për shkak të koronavirusit. Mësohet se që