999 rezultate për

bore

Mos harroni çadrën sot, rikthehen shirat në vend Sipas MeteoAlb: Mot i vranët dhe reshje shiu mestare mbizotërojnë motin në pjesën më të madhe të shqipërisë, por në zona
Në mes të borës me fustanin e shkurtër, Trejsi Sejdini uron fansat me pozat seksi (FOTO LAJM) Modelja seksi, Trejsi Sejdin,i ka realizuar një set fotografik me rastin e Krishtlindjes, ku shfaqet shumë “hot”. Së
A do të ketë borë për Krishtlindje?! Njihuni me parashikimin e motit për sot Vendi ynë sot do të mbizotërohet nga një mot i vranët duke sjellur reshje në të gjithë territorin. Në zonat Veriore dhe
Reshje shiu dhe bore gjatë fundjavës në Kosovë Gjatë dy ditëve të ardhshme nw Kosove pritet mot më i butë, kurse nga e premtja priten reshje shiu, e të shtunën edhe re
Maqedoni: Të shtunën priten reshje bore Deri të enjten do të kemi mot stabil dhe pa reshje, me mjegulla nëpër lugina dhe me lagështi të ulët. Kurse, siç info
Stuhi bore në SHBA, shukoni si avioni rrëshqet nga pista (VIDEO) Një avion i "Spirit Airlines" ka rrëshqitur nga pista në Aeroportin Ndërkombëtar të Thurgood Marshall në Baltimore (Uash
Shira dhe reshje dëbore, si do të jetë sot moti ipas MeteoAlb: Orët e para të ditës nisin me vranësira të shpeshta dhe kthjellime të pakta në Shqipëri. Por duke ju afru
Autobusi ngec në borë, i del në ndihmë një shofer me Golf 3 (VIDEO) Të reshurat e mëdha të borës ia kanë vështirësuar qarkullimin e lirë shoferëve të veturave në periferi të Shtutgartit, p
Dëbora e parë në Dardhë, njihuni me akset më problematike Dardha është zbardhur sot nga dëbora. Trashësia e dëborës ka shkuar deri në 3 cm, ndërsa deri më tani problematike është
Moti i keq pushton vendin: Zonat ku pritet shi i dendur dhe dëborë Ashtu siç kishte parashikuar edhe Meteoalb, Shqipëria është përfshirë nga një mot i keq gjatë këtyre ditëve me shi dhe d
Ibra sfidon kushtet atmosferike, stërvitet në dëborë (VIDEO) Milani po bën mirë edhe pa të në fushë, por Zlatan Ibrahimoviç po nxiton të rikuperohet sa më shpejt për t’u vënë në dis
Shtrëngata shiu, rrufe dhe reshje bore: Si pritet të jetë moti javën që vjen Prej ditës së nesërme, moti në vend pritet të përkeqësohet shoqëruar me reshje të dendura shiu dhe shtrëngata. Shërbi
Borë dhe reshje shiu, njihuni me parashikimin e motit për sot Vendi ynë sot do të mbizotërohet nga vranësira të cilat do të sjellin reshje në të gjithë territorin. Në zonat e thella
Vranësira dhe reshje shiu, si do të jetë sot moti Sipas MeteoAlb vranësira të dendura dhe reshje të izoluara dominojnë motin në vendin tonë gjatë paradites. Por mesdit
Sinoptikanët bëjnë parashikimin për ditën e nesërme, ja zonat ku do të bjerë borë Sinoptikanët kanë parashikuar se dita e nesërme, e enjte, 3 dhjetor 2020, do të nisë e vranët, por do të ketë edhe inter
Bora e parë zbardh Kukësin dhe Tropojën (FOTO LAJM) Këtë mëngjes Kukësi dhe Tropoja janë zgjuar të mbuluara nga dëbora. Gjatë natës ulja e temperaturave ka bërë që të ke
Festat mbërritën në shtëpinë e Borës dhe Donaldit, atmosfera s'mund të ishte më epike (FOTO&VIDEO) Festat kanë trokitur edhe në shtëpinë e moderatores Bora Zemani, e cila s’ka duruar më gjatë dhe e ka vendosur pemën e K
BMW kundër Audi në borë, shikoni cila fiton (VIDEO) Jeni fans i BMW apo Audi? Tani është koha ta zbuloni se cila markë është më e fortë në borë. Audi kishte aktiv sistem
Moti me shi i shoqëruar me borë në Kosovë Instituti Hidrometeorologjik i Kosovës, ka njoftuar se dita e diele do të karakterizohet me mot kryesisht të vranët.
Ulen temperaturat, ditën e dielë borë në Kosovë Nga dita e diel mbi vendin tonë pritet të ketë rënie të temperaturave. Në viset malore pritet të ketë edhe reshje bor