999 rezultate për

bore

Shi dhe dëborë, ulen ndjeshëm temperaturat Sipas MeteoAlb: Masat ajrore të paqëndrueshme që do të përfshijnë Europën Jugore do të diktojnë kushtet e motit dhe në v
60 centimetra trashësi, Tropoja paralizohet nga dëbora (FOTO LAJM) Veriu i Shqipërisë është prekur nga reshjet e para të dëborës të cilat kanë shkaktuar probleme të shumta të rrjetit elek
A do të hyjmë në 2021 me dëborë? Ky është parashikimi i motit për sot e nesër Sot pasdite (e enjte, dt. 31) dhe nesër (e premte, dt. 01.01) priten reshje të dobëta deri lokalisht të dobëta në të gji
Me bikini në mes të borës, trashëgimtarja e Lamborghini-t "tmerron" rrjetin (FOTO LAJM) Këngëtarja Elettra Lamborghini dhe bashkëshorti, Afrojack në spa së bashku, shijojnë një banjë relaksuese në Jacuzzi në
Temperaturat pësojnë rritje të lehtë, por nuk do të mungojnë reshjet e shiut dhe borës Vendi ynë sot do të mbizotërohet nga një mot i vranët duke sjellur reshje në të gjithë territorin. Në zonat Verilindore
Joshëse me të brendshme në mes të borës, Adelina Tahiri "çmend" ndjekësit (FOTO LAJM) Tashmë të gjithë e dinë se Adelina Tahiri bën një jetë luksoze. Ajo herë pas merr vëmendjen e të gjithëve edhe me jetën
Reshje shiu dhe bore, njihuni me parashikimin e motit për sot Vendi ynë sot do të mbizotërohet nga një mot i vranët duke sjellur reshje në të gjithë territorin. Në zonat Veriore dhe
A do të bjerë borë natën e ndërrimit të viteve? Flasin sinoptikanët Java e fundit e vitit do të ketë mot të butë dhe të ndryshueshëm, me vranësira, diell dhe reshje shiu. Borë vetëm në vis
Bëhuni gati për dëborën, kështu pritet të jetë moti gjatë ndërrimit të viteve Javën që vjen, moti parashikohet të jetë me kushte atmosferike të paqëndrueshme. Sipas SHMU, vetëm ditën e premte mot
Reshje bore në veri të vendit, ARRSH njofton për qarkullimin e mjeteve Veriu i vendit është përfshirë nga reshjet e dëborës gjatë natës duke bllokuar disa prej akseve rrugore. ARRSH njofton s
Stuhitë e dëborës vrasin 10 alpinistë, zhduken disa të tjerë Të paktën 10 alpinistë në Iran kanë vdekur në malet në veri të Teheranit pas ortekëve dhe stuhive, thonë zyrtarët. Va
Reshje shiu dhe bore, njihuni me parashikimin e motit për sot Vendi ynë sot do të mbizotërohet nga një mot i vranët duke sjellur reshje në të gjithë territorin. Në zonat Veriore dhe
Ish-qeni i mbretërve po përhap sëmundje në Kinë Ai që parë ishte raca më e çmuar e qenve në Azi për të cilin paguheshin miliona huan, është tashmë kafshë e përbuzur tek
Mos harroni çadrën sot, rikthehen shirat në vend Sipas MeteoAlb: Mot i vranët dhe reshje shiu mestare mbizotërojnë motin në pjesën më të madhe të shqipërisë, por në zona
Në mes të borës me fustanin e shkurtër, Trejsi Sejdini uron fansat me pozat seksi (FOTO LAJM) Modelja seksi, Trejsi Sejdin,i ka realizuar një set fotografik me rastin e Krishtlindjes, ku shfaqet shumë “hot”. Së
A do të ketë borë për Krishtlindje?! Njihuni me parashikimin e motit për sot Vendi ynë sot do të mbizotërohet nga një mot i vranët duke sjellur reshje në të gjithë territorin. Në zonat Veriore dhe
Reshje shiu dhe bore gjatë fundjavës në Kosovë Gjatë dy ditëve të ardhshme nw Kosove pritet mot më i butë, kurse nga e premtja priten reshje shiu, e të shtunën edhe re
Maqedoni: Të shtunën priten reshje bore Deri të enjten do të kemi mot stabil dhe pa reshje, me mjegulla nëpër lugina dhe me lagështi të ulët. Kurse, siç info
Stuhi bore në SHBA, shukoni si avioni rrëshqet nga pista (VIDEO) Një avion i "Spirit Airlines" ka rrëshqitur nga pista në Aeroportin Ndërkombëtar të Thurgood Marshall në Baltimore (Uash
Shira dhe reshje dëbore, si do të jetë sot moti ipas MeteoAlb: Orët e para të ditës nisin me vranësira të shpeshta dhe kthjellime të pakta në Shqipëri. Por duke ju afru