999 rezultate për

bore

Më pak reshje dëbore, të gjitha akset në vend janë të kalueshme Autoriteti Rrugor Shqiptar ka dhënë informacion lidhur me situatën në akset rrugore, për shkak të pranisë së borës dhe n
Kthjellime, por reshje dëbore: Si do të jetë sot moti Sipas MeteoAlb: MBETEMI në ndikimin e masave ajrore veriore, të cilat do të diktojnë mot të kthjellët por të ftohtë gjat
Borë dhe ngricë, ARRSH paralajmërime shoferëve për goma dimërore dhe zinxhirë Autoriteti Rrugor Shqiptar bën me dije se për shkak të temperaturave të ulëta dhe reshjeve të dëborës në akset Korçë-Qaf
-7 gradë, Korça zgjohet nën tapet të bardhë dëbore Në Korçë gjatë natës ka pasur reshje dëborë me intensitet, kryesisht në orën 19:00-02:00. Reshjet e dëborës janë shoq
Më në fund dimër, zbresin ndjeshëm temperaturat Sipas MeteoAlb masat ajrore me origjinë polare do të diktojnë orët e para të ditës mot të kthjellët, por të ftohtë në të
Bie bora e parë në Shkup e Tetovë, sonte priten reshje të borës në të gjithë territorin Reshjet e dëborës pritet të ketë në orët e natës në gjithë territorin e vendit, posaçërisht në pjesën perëndimore të ven
Me bikini në pishinë mes borës, Angela Martini mahnit ndjekësit (VIDEO) Modelja e njohur, Angela Martini, është mjaft aktive në profilin e saj në “Instagram” ku ndan me ndjekësit momente të nd
Temperaturat ulen edhe më tepër, ngrica të forta dhe reshje bore në këto zona Reshjet e shiut dhe të dëborës do të jenë të pranishme deri në orët e para të mëngjesit të së premtes. Sipas sinoptik
Me foton intime në borë, Dafina zyrtarizon ribashkimin me Dj Geek (FOTO LAJM) Dafina dhe Dj Geek janë kthyer në një nga çiftet më të komentuar në media që kur lidhja e tyre u bë publike. Megjithatë
Ulen temperaturat, reshje dëbore në pjesën më të madhe të territorit Vendi ynë gradualisht është prekur nga vala e të ftohtit polar që në fillim të kësaj jave kishte përfshirë Evropën. Temp
Maqedoni: Po vjen bora dhe acari! Rrugët vështirë të kalueshme (FOTO LAJM) Rreshjet e borës pasditën e sotme kanë mbuluar rrugën e Strazhës çka ka krijuar edhe vështirësitë për të gjithë automjet
Korça dhe Pogradeci presin borën e parë për këtë dimër (VIDEO) Qarku i Korçës është përfshirë nga reshjet e dëborës këtë mbrëmje. Për herë të parë gjatë këtij dimri, borën e shijua
Dëbora pushton edhe Bulqizën, qyteti zbardhet me shpejtësi Pas reshjeve të dendura të shiut prej 4 ditësh në Bulqizë ku dhe pati edhe përmbytje në rrugë,kanë nisur reshjet e dëbor
Shiu ia lë vendin dëborës, nisin reshjet e para në Shqipëri (FOTO LAJM) Gjatë mbrëmjes së sotme, në qytetin e Korçës kanë rënë reshjet e para të dëborës. Meteoalb ka raportuar se gjatë orëv
Maqedoni: Nga nesër borë, ndërsa nga e premtja mot shumë i ftohtë (VIDEO) Për shkak të depërtimit të masës së ftohtë të ajrit nga veriu, nesër pasdite dhe të enjten do të ketë të reshura lokale,
Greqia pritet "të ngrijë" nga reshjet e dendura të dëborës Vala e re e motit të keq që goditi Greqinë Veriore pritet të mbulojë vendin me dëborë në 24 orët e ardhshme. Sipas p
Sinoptikania flet për motin në Shqipëri: 90% e territorit do përfshihet nga reshje dëbore! Sinoptikania Adiola Bani ka folur për reshjet e dendura të shiut që prej ditësh kanë prekur vendin tonë duke thënë se ng
Moti i keq në Spanjë, shkon në katër numri i viktimave Ka shkuar në katër numri i viktimave si pasojë e stuhisë që goditi një pjesë të mëdhe të Spanjës me një sasi të pazakont
Reali nuk e përballon dëborën, "ngec" ndaj Osasunas (VIDEO) Real Madrid pati përballë Osasunan në kuadër të xhiros së 18-të të La Ligas. "Los Blancos" e nisën mirë ndeshjen, ku
Stuhia e dëborës e acarit bllokon Spanjën, shënohen 4 viktima Stuhia Filomena ka mbuluar pjesë të Spanjës në dëborë, me gjysmën e vendit në gatishmëri të kuqe për më shumë të shtunën