999 rezultate për

bore

Përkeqësohet moti, priten rreshje bore të martën Këtë të martë parashihet të kemi mot kryesisht të vranët dhe me reshje shiu të kohëpaskohshme. Sipas Prishtina Weathe
Reshje bore e shiu: Si do të jetë moti javën që vjen Java e ardhshme do të sjellë temperatura të ulta, reshje shiu dhe dëborë në veri të vendit. Sipas Shërbimit Meteorolo
Sërish dimër? Reshje dëbore dhe shiu gjatë fundjavës Pas ditëve pranverore moti duket se ka ndryshuar mendje dhe janë rikthyer sërish reshjet e shiut dhe dëborës. Gjatë d
Harrojini ditët pranverore, rikthehen shirat Sipas MeteoAlb: Vranësirat dhe reshjet e shiut e dëborës dominojnë të gjithë territorin, KU më të dukshme do të jenë në
Moti nuk po e ndan "mendjen", pas ditëve me diell rikthehen reshjet e shiut dhe dëborës Ditëve të fundit, qytetarët kanë mundur të shijojnë diellin e ngrohtë pranveror, por gjërat do të ndryshojnë sërish.
Joshëse me bikini në dëborë, por partnerja e yllit të PSG ngre polemikat në rrjet (FOTO LAJM) Partnerja e Marco Verratti, Jessica Aidi ndau në profilin e saj në rrjetin social “Instagram” disa shkrepje shumë seksi
Pranverë?! Java e parë e marsit pritet të sjellë dëborë Edhe pse njerëzit iu turrën plazheve këtë fundjavë, duket se moti do të ndryshojë sërish faqe. Kjo pasi java e parë e
Harrojini ditët me diell, rikthehen reshjet e borës Ditët e ngrohta dhe me diell të cilat na shoqëruan gjatë kësaj jave do të pasohen me ulje të lehtë të temperaturave, sho
Rikthehen reshjet e borës në Juglindje të vendit, si do të jetë moti sot Vranësira të dendura dhe alternime kthjellimesh dominojnë gjatë paradites në vend. Mesdita dhe pasditja sjellin shtim të
90-vjeçarja eci 16 kilometra në dëborë për t'u vaksinuar Një amerikane e palëkundur nëntëdhjetë vjeçar sfidoi të ftohtin dhe eci 16 kilometra nëpër dëborë për t’u vaksinuar kund
As stuhia nuk e pengoi, 90-vjeçarja ecën 6 milje në dëborë për tu vaksinuar kundër Covid-19 Një stuhi e fuqishme dëbore në Seattle nuk ka penguar një 90-vjeçare të marrë vaksinën e saj anti-covid. Fran Goldman
Pesë ditë të bllokuar në borë dhe acar, banorët e Dardhasit hapin rrugën me mjete rrethnore Që prej 13 shkurtit banorët në fshatin Dardhas në Pogradec kanë mbetur të bllokuar nga bora dhe ngricat. Duke mos ma
Nuk pyet për dëborë e acar, njihuni me "Tarzanin" e Dibrës (VIDEO) Nuk pyet për dëborë e acar, njihuni me "Tarzanin" e Dibrës (VIDEO) Qarku i Dibrës është një ndër qarqet ende të mbulu
Një nga akset më problematike kur ra dëborë, ARRSH bën njoftimin e rëndësishëm Ditëve të fundit, reshjet e dëborës dhe temperaturat e ulëta shkaktuan problematika duke i bërë të pakalueshme një sërë
Stuhia e borës godet Amerikën, të paktën 23 viktima Të paktën 23 persona kanë humbur jetën si pasojë e një stuhie që ka goditur Shtetet e Bashkuara të Amerikës gjatë orëve
Dëborë dhe ftohtë? Si do të ndryshojë faqe moti Pas ditëve të vranëta dhe me reshje bore, sinoptikanët thonë se dy ditët në vijim vendi ynë pritet të ketë një mot të “k
I bllokuar mes dëborës, dibrani ka një mesazh për Ramën: A i doni votat? (VIDEO) Prej 4 ditësh, shumë fshatra në qarkun Dibër vazhdojnë të bllokuara nga trashësia e dëborës e shoqëruar me ngricat e dit
Të lodhur nga masat anticovid, finlandezët vrapojnë zbathur në dëborë (VIDEO) Finlandezët të lodhur nga kufizimet e Covid-19 kanë gjetur një mënyrë të re për të qenë në formë. Ata kanë filluar s
Ftohtë thatë? Morena Taraku zhvishet në mes të dëborës (FOTO LAJM) Me linja perfekte dhe pa komplekse, Morena Taraku di si të tërheqë vëmendjen e 1.1 milion ndjekësve në Instagram. Së
Edi Rama thumbon opozitën: Borë bie edhe nëpër Europë Kryeministri Edi Rama ka vizituar një nga shtëpitë e rindërtuara për shkak të tërmetit, nga ku ka hedhurthumba edhe për