999 rezultate për

bordit

"Do iki ditën kur futbollistët s'do më ndjekin më" Në konferencën për shtyp një ditë para ndeshjes me Atletico Madrid, trajneri i Barcelonës Luis Enrique është shprehur se
Shqipëria për herë të parë anëtare e bordit të ILO-s Ministri i Mirëqenies Sociale dhe Rinisë, Erion Veliaj, mori pjesë sot në punimet e Sesionit të 103-të të Organizatës Nd
Barça, 4 afrimet e para të Luis Enriques (FOTO LAJM) Mbërritja e Luis Enrique te Barcelona është një lajm i mirë për "La Masia"-n: n. Nga tekniku asturian pritet besim i plo
Kryetarja e Bordit të AGPK jep dorëheqjen Liridona Lluka Gashi dha sot dorëheqjen nga pozita e kryetares së Bordit të Asociacionit të Gazetarëve Profesionistë të
MB depoziton padi për ish-titullarin e bordit të Kullimit në Kukës Ministria e Bujqësisë, Zhvillimit Rural dhe Administrimit të Ujërave depoziton në Prokurori një padi për ish titullarin
MB padi për ish kreun e Bordit të Kullimit në Lezhë Ministria e Bujqësisë dorëzon në Prokurorinë e Tiranës një kallëzim penal për ish-kreun e Bordit të Kullimit Lezhë, Luig
Gratë e LDK-së mysafire te Doris Pack në PE Eurodeputetja gjermane Doris Pack, dhe njëkohësisht kryetare e Forumit të Gruas të Partisë Popullore Evropiane, ka ftuar
Besiktasi shumë pranë Ronaldinhos Zyrtarët e Besiktasit kanë konfirmuar se kanë në plan që të transferojnë brazilianin Ronaldinho. Kontrata e 33-vjeçar
Dështoi miratimi i raportit të AKP-së Kuvendi i Kosovës nuk arriti të miratojë dje gjatë seancës raportin vjetor të Agjencisë Kosovare të Privatizimit (AKP),
Mbledhja e qeverisë, ja vendimet e miratuara Këshilli i Ministrave miratoi sot projekligjin “Për një ndryshim në ligjin nr.9948, datë 7.7.2008, “Për shqyrtimin e vle
Shteti injoron FSHF-në për stadiumin Indiferencë totale. Sërish, askush nga Ministria e Arsimit dhe Sportit nuk ka marrë pjesë në mbledhjen e radhës të bordi
Xhiroja rekord e Bayern, kalon 400 milionë euro (FOTO LAJM) Suksesi i tripletës ka dhënë dhe rezultate financiare të jashtëzakonshme për Bajernin e Mynihut. Për herë të parë, klubi
Basha takim me përfaqësues të bordit shqiptaro-amerikan Thellimi i bashkëpunimit mes Bashkisë së Tiranës dhe Fondit për Ndërmarrjet e Vogla SME, ka qenë në qendësr të diskutime
Shkarkimet në INSTAT, Shehu: Rama kërkon të manipulojë shifrat Deputeti demokrat Sherefedin Shehu akuzoi sot qeverinë Rama se po shkatërron institucionet e rëndësishme të vendit. Duke
Qeveria bllokon gjykatën e tenderëve Mbi 100 lëndë po presin për t’u shqyrtuar në zyrat e Organit Shqyrtues të Prokurimit Publik (OSHP), të grumbulluara prej
Takimi bilateral me BE-në për çështjen e telekomit Sot në Bruksel u zhvilluan bisedimet bilaterale mes delegacionit të Kosovës më në krye zv/kryeministrja Edita Tahiri dhe
Menaxhuesit e AKP-së, me mandat të dyshimtë Ish-kryetari i Bordit të Agjencisë Kosovare të Privatizimit (AKP), Blerim Rexha ka thënë se ajo drejtohet nga menaxhues
Të shkarkohet Sejdiu! Gjasat për kreun e financave në Universitetin e Prishtinës dhe kreut të bordit të Bankës Qendrore Sejdi Rexhepin janë që
Bedër nis punën për ndërtimin e kampusit të ri universitar (VIDEO) Universiteti Hëna e Plotë Bedër, hodhi sot themelet për ndërtimin e kampusit të ri universitar në zonën e Saukut në Tira
MZHE, çështja Gjukaj e përfunduar Çështja e shkarkimit të drejtorit menaxhues të Koorporatës Energjitike të Kosovës, Arben Gjukaj është pothuajse e kryer.