999 rezultate për

bordit

Uli Honnes do qëndrojë edhe 4 vjet te Bayern Munich Presidenti Uli Hoeness do të mbetet kryetari i Bayern Munich për katër vitet e ardhshme. 66-vjeçari është zgjedhur pë
Neymar kërkon rikthimin te Barcelona, kjo është përgjigja e bordit Neymar disa ditë më parë ëhstë rikthyer te Barcelona për të takuar miqtë e tij të vjetër, para një turneu pokeri të zhvi
Sulmohen inspektorët në Mitrovicë Disa inspektorë komunalë të Mitrovicës ishin sulmuar gjersa bënin detyrën e tyre të shtunën. Kështu ka njoftuar Komun
Më në fund menaxherëve të Trustit u ulet paga e kamur Kryetari i Komisionit për Buxhet dhe Financa, Lumir Abdixhiku ka njoftuar se kanë arritur që të zvogëlojnë pagat e menax
Shpallet lista përfundimtare e kandidatëve për President në Turqi Gjashtë kandidatë do të marrin pjesë në zgjedhjet presidenciale, sipas listës përfundimtare të Bordit të Lartë të Zgjedh
Njerëzit e PDK-së kundër shkarkimit të bordit, Haradinaj ua tregon vendin Koalicioni qeveritar është përplasur rreth vendimit të Ministrisë së Zhvillimit Ekonimik për shkarkimin e bordit të drej
Bordi i “Ibër-Lepencit” drejt pastrimit Ministria e Zhvillimit Ekonomik ka propozuar shkarkim të katër drejtorëve të Bordit të ndërmarrjes “Ibër-Lepenci”, në ko
Themelohet Bordi i Sigurimeve Shëndetësore Qeveria e Kosovës ka aprovuar sot themelimin e Bordit të Sigurimeve Shëndetësore. Ministri i Shëndetësisë, Uran Ismaili
Biseda e Prontos për të cilën akuzohet Zenun Pajaziti Në “Dosjen e Shefave”, Adem Grabovci ia lexonte emrat e kandidatëve për anëtarë të Bordit të ujësjellësit të Gjilanit, Z
Qeveria merr vendimin e madh për Trepçën Qeveria e Kosovës, në mbledhjen e sotme, ka emëruar 9 anëtarë të rinj të Bordit të Këshillit Shtetëror të Cilësisë. M
Sot emërohen anëtarët e bordit të Trepçës Qeveria e Kosovës, në mbledhjen e së mërkurës, do të emërojë 6 nga 9 anëtarët e Bordit të ndërmarrjes “Trepça”, shkruan
Strugani zgjidhet drejtor i bordit të Shoqatës së Policëve në Teksas Qendra Kulturore Shqiptaro-Amerikane, njofton se Sekretari i Këshillit të kësaj Qendre, është zgjedhur duke u betuar në
Zgjidhet Kryetari i Bordit të BQK-së Bordi i Bankës Qendrore të Kosovës (BQK), me shumicë votash zgjodhi Flamur Mrasorin për Kryetar të Bordit të BQK-së. Mr
"Trepça"e bllokuar për shkak të Listës Serbe, në pritje të marrëveshjes Rreth 120 kandidatë kanë aplikuar për pozitën e anëtarëve të Bordit të kompleksit metalurgjik “Trepça”, që sipas zyrtarë
Zgjidhen dy anëtarë të Bordit të ZRRE-së Deputetët me vota të fshehta kanë zgjedhur dy anëtarë të Bordit të ZRRE-së, Selman Hotin me 75 vota dhe Izet Rushiti me
Zgjidhet anëtarja e re e Bordit të RTK-së Ka dështuar të zgjidhet një anëtari i Bordit të RTK-së nga radhët e komunitetit shumicë shqiptarë, ku Çun Lajçi ka marrë
Rifillon seanca, po votohet për anëtarët e Bordit të ZRRE-së dhe RTK-së Në sesionin e pasdites seanca ka filluar me procedurat për votimin e dy anëtarëve të Bordit të Zyrës së Rregullatorit të
Serbët mbajnë bllokuar “Trepçën" Serbët kanë bllokuar sërish “Trepçën”. Ky komunitet, që ka kundërshtuar nga fillimi ndryshimin e statusit të kësaj nd
Kuvendi miraton rekomandimet për përjashtimin e Kosovës nga EQAR Me 61 vota për, 1 kundër dhe asnjë abstenim, Kuvendi ka miratuar rekomandimet e dala nga debati për përjashtimin e AKA-s
Deputetët e Kosovës sot në seancë të jashtëzakonshme, kjo është arsyeja Kuvendi i Kosovës sot nga ora 11:00 do të mbajë seancë të jashtëzakonshme me pikën e vetme në rendin e ditës “Debat parl