999 rezultate për

bora

Rikthehet bora, këto janë akset rrugore problematike Përmes një njoftimi ARRSH ka njoftuar se pas reshjeve të dëborës gjatë natës, janë krujuar vështirësi në qarkullimin e m
Bora dhe ngricat pezullojnë mësimin në disa fshatra të Elbasanit Si rezultat i përkeqësimit të motit dhe rifillimit të reshjeve dëborës në zonat kodrinore dhe malore të Qarkut të Elbasa
Rikthehet bora, izolohen fshatrat e Korçës Bora e rënë gjatë natës ka sjell shumë probleme në qarkullimin e mjetëve në akset rrugore. Zonat më problematike duk
Shkrihet bora, modelja me të brendshme hip majë kalit (FOTO LAJM) Ajo mund të quhet lirisht një ndër femrat më seksi shqiptare aktualisht. Alesia Bami, modele e balerinë, ka realizuar
Bora dhe akulli, akset ku qarkullohet me zinxhirë Edhe pse disi më i zbutur, Shqipëria vijon të jetë mbërthyer nga mot i ftohtë dhe me reshje dëborë në zona të caktuara.
Thaçi sulmon Haradinajn, ka hallin e taksës serbe Shefi i Shtetit, Hashim Thaçi e ka pyetur përmes një statusi në FB Kryeministrin Ramush Haradinajn nëse po shkrihet bora
Kujdes nga bora, kjo është gjendja në rrugët e Shqipërisë Temperaturat disa gradë nën zero dhe moti i paqëndrueshëm ka rikthyer gjatë natës reshje të dendura dëborë në zonat Veri
Gjendet i vdekur turku i shumëkërkuar për laboratorin e Hasit Shtetasi turk, Nejdet Cesuroglu mësohet se është gjetur i vdeku në kryeqytetin e Kosovës, Prishtinë. Turku dyshohet
Bora izolon Dibrën, këto janë zonat kritike Gjatë natës dhe gjatë mëngjesit të sotëm në Dibër kanë vijuar reshje të dëndura të dëborës. Situata në këtë zonë ësh
Në Zvicër e pësoni nëse e keni makinën me borë Është një nga ato zhurmat e dimrit në Zvicër – simfonia e orëve të hershme të mëngjesit e gërryerjes së akullit nga qind
Rikthehet bora, cilat janë zonat më problematike Vranësirat e dendura do të jenë dominante deri në orët e mesditës. Më të dendura paraqiten në zonat veriore-verilindore
Dëbora paralizon Dibrën, kaq familje po jetojnë në izolim Si pasojë e reshjeve të borës të rëna gjatë dy ditëve të fundit ka pasur probleme në disa njësi të Qarkut Dibrës si në L
Akset rurale të izoluara totalisht nga dëbora Ministria e Mbrojtjes ka njoftuar mbi situatën në të cilën ndodhet vendi pas reshjeve të shumta të shiut që kanë rënë di
Zbulohet super laboratori i kokainës në Spanjë, mes të arrestuarve ka shqiptarë (VIDEO) Policia spanjolle ka mundur që të zbulojë një super laborator të madh kokaine në Valencia të El Puig. Sipas asaj që
"Boss-i" i heroinës në laboratorin e Hasit përfundon në spital Hekuran Hoxha apo siç njihej ndryshe me nofkën "Roni i Shijakut, mësohet se është dërguar me urgjëncë në spital. Sip
Haradinaj flet për taksën, a do të hiqet? Kryeministri Ramush Haradinaj nuk ka dashur të komentojë nëse do të hiqet taksa ndaj produkteve serbe, ose do të bjerë Q
Si u zbulua "Roni i Shijakut", porositës i heroinës në laboratorin e Hasit (FOTO LAJM) Hekuran Hoxha, personi që do trafikonte drogën që do prodhohej ne laboratorin e Hasit, dhe Admir Hoxha ideator dhe finan
Ishte arrestuar për 400 kg heroinë, kush është porositësi i laboratorit në Has Hekuran Hoxha, i arrestuar të premten në Shijak si pjesë e operacionit Volvo-4, ishte personi që dyshohet se luante roli
Si rrallë më parë, bora mbulon qytetin e Jerusalemit (VIDEO) Për herë të parë në shumë vite, dëbora ka mbuluar Jerusalemin pas një stuhie të rrallë që përfshiu të gjithë Tokën e She
Laboratori i heroinës në Has, çfarë roli kishte i arrestuari i sotëm Hekuran Hoxha, 48-vjeçari i vënë në pranga sot në kuadër të operacionit “Vol-Vo 4”, gjatë të cilit u goditën 4 grupe kri