999 rezultate për

bones

Ulet çmimi i abonesë, Shoqata e Transportit Publik tregon arsyen Këtë muaj çmimi i abones është ulur nga 16 mijë në 12 mijë lekë të vjetra. Tashmë abonetë nuk shiten më në kioskat ku ja
Shpërthen koronavirusi në Lisbonë, UEFA e shqetësuar për Championsin UEFA mbetet në monitorim të vendimit të qeverisë portugeze për të dekretuar izolimin në 19 nga 24 distriktet e qytetit t
Bruno Fernandes te United, Sampdoria dërgon në FIFA Sportingun e Lisbonës Kalimi i Bruno Fernandes te Manchester United ka futur në "sherr" dy ish ekipet e portugezit. Ekipi italian i kërkon ati
Kalimi i Fernandes te United fut në "sherr" dy ish-skuadrat e portugezit Çështja e transferimit të fantazistit portugez Bruno Fernandes te Manchester United ka futur në sherr klubin e Sportingu
Prishnje e njëanshme e kontratës, Milani duhet ti paguajë 16.5 milionë euro Sportingut të Lisbonës Sulmuesi portugez Rafael Leao është në telashe të vërteta, pasi TAS-i i Lozanës ka vendosur se duhet t’i paguajë Sportin
Mallkon Reshat Arbana: E vraftë Zoti atë që e preku lumin e Valbonës Me 22 Nëntor 1959 ka filluar procesi mësimor në Gjimnazin Asim Vokshi në Tropojë ndrsa sot u festua 60-vjetori i nisjes
Stadiumi i Sporting Lisbonës pritet të mbajë emrin e CR7 Cristiano Ronaldos mund t’i vijë një surprizë që as ai s’mund ta priste. Klubi i Sporting Lisbonës po mendon që stadiumi
Pamje rrënqethëse nga zjarri që shkatërroi Portugalinë (FOTO LAJM) “Rreth 1,800 zjarrfikës po përpiqen të përmbajnë nën kontroll zjarret në Portugali qendrore që tashmë kanë plagosur 20
Jim Belushi "lë kokën" pas Valbonës, si qëndron e vërteta e këtij thashethemi Para disa kohësh është publikuar një foto teksa Jim Belushi e përqafon Valbonën, dhe sipas aludimeve të ndryshme, aktori
Benfica fiton titulllin e 37 në histori Benfica feston titullin e 37-të kampion në Portugali një rekord absolut ky në futbollin luzitan. Shqiponjave të Lisb
Manchester United në sulm për bomberin e Sporting Lisbonës Mediat vendase në Portugali bëjnë të ditur se Manchester United është favorite për të nënshkruar me mesfushorin Bruno Fe
Manchester United dhe Chelsea në betejë për yllin e Sporting Lisbonës Liverpool prej kohësh po vëzhgon yllin e Sporting Lisbonës, Bruno Fernandesit për të mundësuar transferimin e tij. P
Të gjithë e duan yllin e Sporting Lisbonës Bruno Fernandez po kalon një formë spektakolare tek Sporting Lisbona në kampionati portugez. Ai ka shënaur 21 gola kë
Milani zyrtarizon ardhjen e talentit të Sporting Lisbonës (VIDEO) Milani ka siguruar shërbimet e talentit të Sporting Lisbonës. Ai quhet Tiago Djalo dhe është vetëm 19 vjec. Ai pritet
Tre lojtarët e Sportingut të Lisbonës hedhin në gjyq klubin Treshja e Sporting CP, Bruno Fernandes, William Carvalho dhe Gelson Martin pritet të bëhen lojtarë të lirë pasi që kanë
Lugina e Valbonës, mrekullia e papërsëritshme e Alpeve Shqiptare (FOTO LAJM) Lugina e Valbonës shtrihet në qendër të Alpeve Shqiptare, në Rrethin e Tropojës. Ajo ka statusin e Parkut Kombëtar dhe s
Hekur, beton e shkatërrim: Shikoni si është katandisur Valbona (FOTO LAJM) Korrupsioni në rangje të larta duke mos kursyer as parqet kombëtare me leje hidrocentralesh është duke shkatërruar me ku
Lugina e Valbonës, mrekullia e papërsëritshme e Alpeve Shqiptare (FOTO LAJM) Lugina e Valbonës shtrihet në qendër të Alpeve Shqiptare, në Rrethin e Tropojës. Ajo ka statusin e Parkut Kombëtar dhe s
Liverpool kërkon të nënshkruajë me një tjetër mesfushor Liverpool ka mesfushën kryefjalë këtë merkato verore. Britanikët pas miratimit që morën nga Roma për Salah kanë tentuar
Çmendet vajza nga Tropoja! Hedh Audi RS 7 në mes të Valbonës (VIDEO) Një ngjarje tepër e çuditshme ka ndodhur paraditen e sotme në Valbonë. Një vajzë që sipas dëshmitarëve është nga Trop