999 rezultate për

bomba

Shpërthen bomba e Luftës së II-të Botërore në Londër (FOTO LAJM) Një bombë e Luftës së Dytë Botërore ka shpërthyer në rrugët e Londrës në Angli duke shkaktuar një skenë të pazakontë.
Shpërthen bomba në Francë, shumë të plagosur Të paktën tetë persona kanë mbetur të plagosur, si pasojë e një shpërthimi në qendër të Lionit në Francë. Sipas media
Policia reagon zyrtarisht, u gjetën bombat në KGJK? Përmes një komunikate dërguar mediave, policia njofton se pas pranimit të tri telefonatave kërcënuese nga një person i g
Bomba Serbisë pasi pamë gjendjen në Kosovë! Ish-kancelari gjerman bën deklaratën e bujshme në Beograd Ish-kancelari gjerman, Gerhard Schröder, ka marrë pjesë ditën e djeshme në konferencën “World Minds” të zhvilluar në Beo
Kështu e feston ditëlindjen bukuroshja bombastike (FOTO LAJM) Ajo është një ndër femrat më seksi në planet sot – dhe fotografitë që i publikon gati çdo ditë në rrjetet sociale e dësh
Ish e dashura e Alonsos, "bombastike' në Instagram (FOTO LAJM) Ish e dashura e pilotit Fernando Alonso, Viki Odintcova është njëra prej modeleve ruse që po i dominojnë rrjetet sociale
Modelja e famshme ekspozon linjat bombastike(FOTO LAJM) Është një prej femrave më seksi në botë. Modelja e famshme, Anastasia Kvitko edhe një herë ka ‘çmendur; me format e s
Vjen "bomba" nga Franca: Nuk hapim negociata me një vend të mbytur nga korrupsioni ‘Emmanuel Macron është për zgjerimin e Evropës, ne jemi kundër ‘, tha Laurent Wauquiez për Franceinfo, mëngjesin e kësa
Rama: Bombat molotov hedhin në erë një tank Gjatë konferencës së sotme për shtyp, kryeministri Rama u ndal tek protestat e opozitës duke thënë se kishte dhunë nga p
Çfarë janë bombat molotov dhe kur u përdorën fillimisht Nga Artan Hoxha Meqe sot pasdite jemi para nje proteste kombetare te njoftuar nga opozita, dhe ne protesten e
Terrori në sytë e serbëve kur NATO godet bazat e atyre që kryen genocid në Kosovë (VIDEO) Në prill të viti 1999 avionët e NATO-s kishin bombarduar bazën famëkeqe të ushtrisë serbe në Prishtinë, e njohur edhe me
Më vodhi kartën e kreditit! Plas "bomba" tjetër nga Gjermania për Loredanën (FOTO LAJM) Një tjetër akuzë është hedhur nga Loredana Zefit dhe njërit prej vëllezërve të saj. Mediat zvicerjane "20min.ch" i refer
I dashuri i Dua Lipës nuk i reziston të pasmeve të JLo (FOTO LAJM) As Isaac nuk mundi të rezistojë pa shikuar trupin bombastik të Jennifer Lopez. Dua Lipa ka debutuar mbrëmë në eventin
Pamje nga bombardimet e Izraelit në Gaza (FOTO LAJM) Një fëmijë dhe nëna e tij shtatzënë janë në mesin e gjashtë njerëzve të vrarë në Gaza pasi Izraeli u kundërpërgjigj me s
Ky shtet do të bombardonte Izraelin! Dokumentet sekrete trondisin botën Nisma e Izraelit me ndihmën e Francës për të ndërtuar armë bërthamore në fund të viteve '50 nuk u prit mirë nga Shtetet
Humbi shikimin nga bomba italiane, burri i bën surprizën dashurisë së jetës (FOTO LAJM) Dëshira dhe vullneti i një njeriu për të ecur përpara dhe për të qenë si të gjithë të tjerët ishte pjesë e programit “Du
"Admiri dhe Klementi mbanin bomba dhe pistoleta në çantë": Dëshmia e plotë e Alkond Bengasit Në dëshminë që Alkond Bengasi, bashkëpunëtor i drejtësisë, ka dhënë para prokurorëve për Krime të Rënda, ka treguar gjit
Kërcimi sensual i zbulon format bombastike të këngëtares shqiptare (VIDEO) Këngëtarja e njohur Anxhela Peristeri ka publikuar së fundmi klipin e ri, ku mesa shihet ajo ka guxuar së tepërmi duke n
Daphen "bombastike" në fotot e reja (FOTO LAJM) Modelja Daphen Joy është duke u bërë edhe më e kuruar nga viti në vit. Duke zbuluar asetet trupore, Daphne ka pozuar
Bomba nga Spanja, Juventus po punon në fshehtësi për Rabiot E ardhmja e Adrien Rabiot është ende për t'u vendosur. Ai u përfol se kishte arritur një akordme Barcelonën por deri më