999 rezultate për

bomba

Burrat si burrat, ai i Blerina Bombajt as nuk u kujtua për 10 vjetorin e martesës (FOTO LAJM) Dietologia e njohur Blerina Bombaj është shumë aktive në rrjete sociale, postimet e së cilës komentohen shumë nga ndjekë
Armë dhe drogë, dasmorët shqiptarë "trondisin" Hamburgun në Gjermani Policia gjermane në Hamburg ka ndaluar në rrugë një kolonë dasmorësh shqiptarë, ndërsa pas kontrolleve u gjetën bomba ty
Blerina Bombaj hap dyert e shtëpisë dhe do vini duart në kokë (FOTO LAJM) Dietologia e njohur, Blerina Bombaj është shumë aktive në rrjete sociale ku poston shpesh foto e video si nga jeta e për
Viky Varga tregon format bombastike, fansat "çmenden" pas të dashurës së Pelle (FOTO+VIDEO) E dashura e futbollistit italian Graziano Pelle, Viky Varka vijon të surprizojë fansat, shkruan Albeu.com. Ajo shfaqe
Gazetari italian paralajmëson "bomba" të tjera Laris Gajser, gazetari që publikoi materialet lidhur me rastin “Reket” në Maqedoni ka paralajmëruar tërmet politik në Ma
Format bombastike të Eva Muratit, moderatorja sportive "provokon" fansat (FOTO LAJM) Moderatorja e njohur sportive, Eva Murati, po vazhdon ende duke shijuar pushimet në këtë muaj gusht. Murati, gjendet
PREKËSE/ Mëzi i vogël i ka shpëtuar bombardimeve në Aleppo (FOTO LAJM) Një mëzi të vogël me emrin Sham al-Agha i është këputur këmba nga bombardimet e regjimit sirian në Aleppo disa muaj më p
Dasma që përfundoi në tragjedi: Shpërthen bomba, 63 të vdekur e qindra të plagosur Një bombë ka shpërthyer në një dasmë në kryeqytetin e Afganistanit, Kabul, duke vrarë 63 persona dhe duke plagosur më sh
Njihni avionin më të frikshëm në botë: Bombardoi ushtrinë e Millosheviçit në Kosovë (FOTO LAJM) Avioni legjendar B-2 Stealth Bomber e ka kryer fluturimin e parë në verën e vitit 1989. Një nga arsyet që këtij avion
"Bomba" nga Spanja: Zidane, në prag të largimit nga Real-i Real Madridi pritet të bëjë ende punë gjatë këtij afati kalimtar të verës, mirëpo dështimi për ta transferuar mesfushori
Do takohem edhe me të! Bomba nr.3 që po trondit Maqedoninë (VIDEO) Media italiane “La Verita” ka publikuar nje tjeter video, te treten ne radhe per “Reket”, ku mes te tjerash dëgjohet Boj
"Shpërthen" Era Istrefi, vë në plan të parë të pasmet bombastike (FOTO LAJM) Këngëtarja e mirënjohur kosovare, Era Istrefi në këto ditë të nxehta të gushtit ka gjetur kohë për pushime. Këngëtraj
"Bomba" e RAI-it: Mafia shqiptare do të përdorte bazën e Porto Palermos për të sjellë me nëndetëse 14 ton kokainë ‘Narcotica’, emisioni italian që ka hetuar rrugën e drogës drejt Italisë, në dokumentarin e tretë të transmetuar mbrëmje
Format bombastike të Rashelit "ndezin" instagramin (FOTO LAJM) Fotot njëra pas tjetrës të Rashel Kolanecit e veshur me rroba banjo kanë gjithmonë hapësirën e tyre në mediat rozë. E
PEJË/ Shpërthen bomba në një klab nate Një bomb ka shpërthyer dje në Pejë, afër klubit të natës Tranzit Club. Këtë e konfirmoi vetë klubi për indeksonline,
Samanta "tërbon" rrjetin, ekspozon të pasmet bombastike (FOTO LAJM) Samanta Karavella ka publikuar fotografinë e radhës në Instagram me të cilën ka tërhequr vëmendjen e ndjekësve të saj.
Blerina Bombaj ujë e sapun, nuk e di si do isha me hundë të vogël (FOTO LAJM) Blerina Bombaj ka dhënë sot një mesazh vërtet domethënës përmes një fotoje ku shfaqet pa makijazh. Ajo thotë se askus
Shpëthen bomba në Afganistan, 11 të vdekur, mes tyre edhe fëmijë Shpërthimi i i një bombe të vendosur në anë të rrugës, u ka marrë jetën të paktën 11 personave. Pjesë e viktimavë janë e
Modelja bombastike "elektrizon" fansat (FOTO LAJM) Ajo është modele shumë e njohur, e cila është bërë e popullarizuar sidomos falë gjoksit të saj të madh natyral. Linds
Bikini dhe forma bombastike, Eliona Pitarka "djeg" rrjetin (FOTO LAJM) Aktorja e njohur Eliona Pitarka, së fundmi ka hedhur dy foto në rrjetin e saj social “Instagram”. Ajo shihet vetëm me bi