999 rezultate për

bomba

Shpërthen Beatrix Ramosaj, reklamon format "bombastike" (FOTO LAJM) Ajo është një nga këngëtaret më të komentuara shqiptare. Ndonëse vjen rrallë me projekte muzikore, ajo është mjaftë a
"Sport" me lajm bombastik: Lautaro ka arritur marrëveshje me Barçën, kontratë 5-vjeçare Lautaro Martinez shtë një ndër emrat kryesor që po përflitet për tu transferua te Barcelona. E përditshmja katalanse
Modelja poston foto "bombastike", Neymar nuk i reziston dot (FOTO LAJM) Modelja e njohur, Natalia Baruliç, njihet për shoqërinë e ngushtë që ka me yllin brazilian, Nejmar, me të cilin ka pozua
Nuk do të hetohen "bombat" për Zaevin dhe Mickoskin Prokuroria për krim të organizuar nuk do t’i hetojë incizimet e fundit të publikuara në Youtube, që kishin të bëjnë me l
Tifozja dhe prezantuesja e klubit anglez tërbon fansat me të pasmet "bombastike" (VIDEO) Emma Jones është një tifozë e zjarrtë e Leeds United, gjithashtu një nga prezantueset më të suksesshme të televizionin t
Seksbomba ruse që refuzoi Ronaldon dhe Neymarin kapet "mat" me një tjetër sportist (FOTO LAJM) Lewis Hamilton është parë duke filtruar me bukuroshen Viki Odintcova, një ish-modele e 'Playboy'-it, e cila nuk thyhet l
Sulmohet me bomba molotov kanali televiziv në Greqi Televizioni grek Skai është sulmuar me bomba molotov. Sipas njoftimit të telvizionit, 4 persona të maskuar, hodhën në am
''Zgjidh zemrën'', Kejvina Kthella publikon foton bombastike nga arkiva (FOTO LAJM) Ish velina Kejvina Kthella, tashmë i është përkushtuar botës së modës dhe photoshooting. Së fundmi, ajo ka publikuar
Diletta Leotta i futet boksit (VIDEO+FOTO) Prezantuesja e njohur e sportit Diletta Leotta ka gjetur kohë t’i futet boksit. Gazetarja e Dazn ka shpërthyer me fo
Tirana e Shkodra 2 "bomba bërthamore", pse u rritën me shpejtësi rastet e të infektuarve Drejtoresha e Institutit të Shëndetit Publik, Albana Fico deklaroi sot se rritja e rasteve të prekur me koronavirus në T
"Bombat", 50 emigrantë tentojnë të futen në Shqipëri nga Kapshtica Mbi 50 shtetas shqiptarë janë bllokuar në Kapshticë dhe nuk lejohen të futen në Shqipëri. Burra, gra, të moshuar dhe
Zaev: MPB t’i hetoj "bombat", unë nuk kam gisht Kryetari i LSDM-së, Zoran Zaev, ka mohuar të qëndrojë pas “bombave” të fundit të publikuar në opinion kundër deputetit t
Bebe Rexha tregon të pasmet "bombastike" (VIDEO) Artistja shqiptare me famë botërore, Bebe Rexha, prej disa ditësh nuk ishte aktive në rrjetet sociale. Ajo kishte tre
Partnerja e Lautaro Martinez shfaq format bombastike në Instagram (FOTO & VIDEO) Partnerja e ylli të Interi, Lautaro Martinez, Agustina Gandolfo njihet si nja femrat më seksi. Argjentinasja nuk ngur
Të pasme bombastike, njihuni me bashkëshorten e Firminhos (FOTO LAJM) Ylli i Liverpoolit, Roberto Firminho, duhet të krenohet më bashkëshorten e tij, shkruan Albeu.com. Gruaja e tij quhet
Mburret me të pasmet, njihuni me sportisten bombastike (FOTO LAJM) Sllovakja Andreja Rupiter luan në hokej dhe është pjesë e klubit kroat, Zrinjevac. Përveç lojës së saj në fushë ajo n
Montonte bomba me celular, arrestohet durrsaku i dënuar me 6 vite burg Policia e Zvixrës ka arrestuar me qëllim ekstradimi në Shqipëri 43 vjeçarin i dënuar me 6 vite burg. Nga specialistët
Oqeanet ngrohen sikur të ishin hedhur 3.6 miliardë bomba mbi to Temperaturat e oqeanit arritën nivele rekord në vitin 2019, me ritmin me të cilin ata ngrohen, duke sugjeruar që planeti
"Bomba" e fitnesit që njihet me të gjithë njerëzit e pasur (VIDEO) Bukuroshja nga Australia Temi Hembrou është instruktore e fitnesit me famë botërore. Në rrjetin social “Instagram”, 2
Mendohet se kjo është arsyeja pse Irani bombardoi avionin me 176 pasagjerë (FOTO LAJM) Detaje të reja tronditëse janë zbuluar nga rrëzimi i avionit ukrainas, ku humbën jetën 176 persona. DailyMail ka publ