999 rezultate për

bomba

Diletta Leotta i futet boksit (VIDEO+FOTO) Prezantuesja e njohur e sportit Diletta Leotta ka gjetur kohë t’i futet boksit. Gazetarja e Dazn ka shpërthyer me fo
Tirana e Shkodra 2 "bomba bërthamore", pse u rritën me shpejtësi rastet e të infektuarve Drejtoresha e Institutit të Shëndetit Publik, Albana Fico deklaroi sot se rritja e rasteve të prekur me koronavirus në T
"Bombat", 50 emigrantë tentojnë të futen në Shqipëri nga Kapshtica Mbi 50 shtetas shqiptarë janë bllokuar në Kapshticë dhe nuk lejohen të futen në Shqipëri. Burra, gra, të moshuar dhe
Zaev: MPB t’i hetoj "bombat", unë nuk kam gisht Kryetari i LSDM-së, Zoran Zaev, ka mohuar të qëndrojë pas “bombave” të fundit të publikuar në opinion kundër deputetit t
Bebe Rexha tregon të pasmet "bombastike" (VIDEO) Artistja shqiptare me famë botërore, Bebe Rexha, prej disa ditësh nuk ishte aktive në rrjetet sociale. Ajo kishte tre
Partnerja e Lautaro Martinez shfaq format bombastike në Instagram (FOTO & VIDEO) Partnerja e ylli të Interi, Lautaro Martinez, Agustina Gandolfo njihet si nja femrat më seksi. Argjentinasja nuk ngur
Të pasme bombastike, njihuni me bashkëshorten e Firminhos (FOTO LAJM) Ylli i Liverpoolit, Roberto Firminho, duhet të krenohet më bashkëshorten e tij, shkruan Albeu.com. Gruaja e tij quhet
Mburret me të pasmet, njihuni me sportisten bombastike (FOTO LAJM) Sllovakja Andreja Rupiter luan në hokej dhe është pjesë e klubit kroat, Zrinjevac. Përveç lojës së saj në fushë ajo n
Montonte bomba me celular, arrestohet durrsaku i dënuar me 6 vite burg Policia e Zvixrës ka arrestuar me qëllim ekstradimi në Shqipëri 43 vjeçarin i dënuar me 6 vite burg. Nga specialistët
Oqeanet ngrohen sikur të ishin hedhur 3.6 miliardë bomba mbi to Temperaturat e oqeanit arritën nivele rekord në vitin 2019, me ritmin me të cilin ata ngrohen, duke sugjeruar që planeti
"Bomba" e fitnesit që njihet me të gjithë njerëzit e pasur (VIDEO) Bukuroshja nga Australia Temi Hembrou është instruktore e fitnesit me famë botërore. Në rrjetin social “Instagram”, 2
Mendohet se kjo është arsyeja pse Irani bombardoi avionin me 176 pasagjerë (FOTO LAJM) Detaje të reja tronditëse janë zbuluar nga rrëzimi i avionit ukrainas, ku humbën jetën 176 persona. DailyMail ka publ
"Bomba" nga Spanja, Godin pendohet për Interin Në mesin e studim it të merkatos në hyrje, Interit mund t’i lindë një problem jo i vogël. Nuk është surprizë që Diego Go
"Bomba" e ditës, Liverpooli e synon Neymarin Liverpool ka shfaqur interes për yllin e Paris Sait Germain Neymar. Neymar u bë lojtari më i shtrenjtë në botë në vit
Rama: Shtëpitë do t'i kemi me dy vula, edhe nga tanët edhe nga ndërkombëtarët Kryeministri Edi Rama është në Durrës ku po takon qytetarë dhe po inspekton punën që po bëhet në këto momente atje. R
Shpërthen bomba e vendosur në makinë, 7 viktima dhe 10 të plagosur Një bombë ka shpërthyer në kryeqytetin afgan Kabul të mërkurën duke lënë të vdekur 7 persona dhe duke plagosur 10 të tje
Momente të frikshme nga përplasja e banorëve të Astirit me policinë (VIDEO) Situata te Astiri është duke avancuar, ndërkohë që forca të shumta policie po përpiqen të vendosin nën kontroll. Përp
Gurë, molotov dhe policë që tërheqin zvarrë, çfarë po ndodh te Astiri (FOTO LAJM) Mëngjesi i sotëm ka filluar me tensione në zonën e Astirit, në kryeqytet ku protestues të shumte janë përballur me forca
Mos e humbisni: Cervena-Tottenham, londinezët bombardojnë pafund portën për të shënuar gol (VIDEO) Tottenhami po udhëheq 0-1 në transfertë ndaj Cervena Zvezdas. Por për të arritur te goli iu desh jo pak punë të besuarve
Eliminimi i gazetares në Maltë, dyshime se bomba u ble te grupet shqiptare të krimit Hetuesit në Maltë besojnë se dy nga “kriminelët më të rrezikshëm të Maltës” mund të kenë përdorur kontaktet e tyre në në