999 rezultate për

boateng

Boa "thumbon" Juven: Shpresojmë ta fusim topin brenda Milanisti Kevin Prince Boateng qetëson stafin dhe tifozët kuqezinj pas dëmtimit të pësuar në fundjavë përballë Napolit d
Me Boateng, në të mirë e në të keq (FOTO LAJM) Melissa Satta, e dashura e mesfushorit ganez të Milan, Kevin Prince Boateng, i ndjek shpesh ndeshjet e "Djallit", mbi të
Milan-Boateng, lamtumirë në verë? Kevin Prince Boateng dhe Milan pranë divorcit. Sipas asaj që shkruan "Corriere dello Sport", në merkaton e verës me shum
Guardiola mendon për Boateng Pep Guardiola ka një ide për Bayernin e së ardhmes: Kevin Prince Boateng. Sipas asaj që raporton e përditshmja sportive
Buffon në mbështetje të Boateng: Racizmi në futboll, si malaria Portieri i Juventusit Gianluigi Buffon e cilëson racizmin si një problem shumë serioz në botën e futbollit dhe sportit n
Melissa, tatuazh dedikuar Boateng Melissa satta është cdo ditë e më shumë e dashuruar pas Kevin Prince Boateng. Aktualisht shtypi rozë është i pashfrenuar
Boateng në gjykatë: Buuu si të isha një kafshë (VIDEO) Mesfushori i Milan Kevin Prince Boateng ishte dëshmitar në gjyqin kundër gjashtë tifozëve të Pro Patria-s për racizëm. N
E fejuara e Boateng: Milan jashtë me kokën lartë E fejuara e Boetang ka kërkuar nga tifozët të mbështesin lojtarët kuqezi pas humbjes në përballjen me skuadrën e Barcelo
Boateng e Melisa Satta, në festë me El Shaarawy Boateng e Melisa Satta kanë gjetur kohën për të festuar së bashku me El Shaarawy dhe të dashurën e tij. Mesfushori i Mil
El Shaarawy dhe Boa zbukurojnë kreshtat para derbit Tutto pronto per il derby tra Inter e Milan, anche le creste di Stephan El Shaarawy e Kevin Prince Boateng. I due calcia
Goli i Boateng "çmend" Melissa Satta-n Për të ndjekur nga afër supersfidën Milan-Barceloan në tribunën vip të "San Siros" ishte edhe Melissa Satta, e dashura e
Apeli i Boa-s: Tifozë na përkrahni Mesfushori ganez i Milan Kevin-Prince Boateng, nëpërmjet profilit të tij zyrtar në rrjetin social Twitter, është shprehu
Vjen Balo, ikin Boa dhe Robinho Në pritje të transferimit të mundshëm të Mario Balotelit te Milani, Kevin Princ Boateng dhe Robinjo bëjnë gati valixhet
Racizmi, OKB kërkon ndihmën e Boateng Mesfushori ganez i Milanit, Kevin Prince Boateng, është ftuar nga Organizata e Kombeve të Bashkuara (OKB) për të marrë p
Boateng-Satta: Po, një ditë do të martohemi (FOTO-LAJM) Kevin Prince Boateng konfirmon: "Po, një ditë Melissa dhe unë do të martohemi, cfare ideje per te krijuar nje familje, p
Galatasaray do Boa-n, Galliani: Nuk shitet Para se të zbulohej oferta e bërë për mesfushorin kuqezi, kanë ardhur fjalët e Adriano Gallianit: "Boateng nuk lëviz". P
E dashura e Boateng ironizon tifozët juventin Ka ngjallur polemika në Twitter, komenti i Melissa Satta-s ne në fund të sfidës mes Juventusit dhe Milanit, e vlefshme p
Boa në Twitter: Faleminderit për mbështetjen (VIDEO) "Faleminderit të gjithëve për mbështetjen. Për mua do të thotë shumë". Kjo është fraza që shkruan në profilin e tij në T
"I zi, i zi", Boateng braktis fushën (VIDEO) Në ndeshjen miqësore mes Milan dhe skuadrës nga liga e katërt italiane, Pro Patria ka patur kore raciste me "epiqendër"
Boateng: El Shaarawy do të bëhet si Ibra "Nëse El Shaarawy vazhdon kështu, do të jetë me siguri në nivelet e Ibrahimoviç". Me këto fjalë, Kevin Prince Boateng e