999 rezultate për

boateng

PSV-Milan, formacionet e mundshme Ndeshja e parë zyrtare e sezonit për Milan, që zbret sot në mbrëmje në "Philips Stadion", të Eindhoven për të sfiduar PS
Milan: Boateng te Catania Talenti 19 vjeçar i Milan Kingsley Boateng transferohet në formë huazimi te Catania.Sulmuesi ganez, i cili te kuqezinjtë
Milan, Boateng te Borussia Dortmund? Jurgen Klopp hap një dritare të bujshme në merkato, e cila mund të çojë te Borussia Dortmund Kevin Prince Boateng. Tekni
Ranocchia i thotë "jo" Zenitit, do Milanin Konfirmimi i Stephan El Shaarawy dhe Robinho kanë bllokuar përkohësisht afrimet e reja te Milan. Misioni Honda ka nisur,
Ranocchia-Nocerino apo Ranocchia-Boateng? Andrea Ranocchia: është ai "kurbani" i Inter këtë merkato për ti lejuar klubit zikaltër të ndërhyjë më lehtë te futbolli
Shënon, feston por përfundon në barrelë (VIDEO) Ta teprosh me festimin pasi ke shënuar ndonjëherë mund të të bëjë edhe keq. Këtë e provoi edhe Maurides Roque Junior, su
Milan, ja si shkoi stërvitja e parë (FOTO LAJM) Dje, "Milanelo" është rrethuar nga tifozët e shumtë kuqezi që prisnin të shikonim e takonin lojtarët e Milanit jashtë ka
Galliani në Monaco për të shitur Boateng Klubet italiane, gjatë kësaj merkatoje, më shumë po punojnë për të shitur futbollistë se sa për të afruar të rinj në sku
Mourinho injoron Boa-n: Nuk kam nevojë për fotomodelë Kevin Prince Boateng dëshiron të luajë me Chelsea-n, por Jose Mourinho nuk është i të njëjtit mendin. Menaxheri i mesfus
Pushimet e Kevin-Prince Boateng (FOTO-LAJM) Kevin-Prince Boateng po kalon disa ditë pushimi në Formentera të Spanjës dhe futbollisti i Milanit duket nga fotot që ës
Boateng do Chelsea-n, takim me Mourinhon Kevin Prince Boateng kërkon një sfidë të re, pas asaj me Milan e cila këtë sezon nuk ka qënë fort e këndshme. Mesfushori
Ja look-u i ri i Boateng Në pritje të njohjes të së ardhmes së tij futbollistike, Kevin Prince Boateng mendon shumë edhe për look-un e tij, të ci
Thesari i Kevin Prince Boateng (FOTO LAJM) "Sa burrë me fat që jam! Të dua Melissa Satta". Shumë entuziast në profilin e tij në Twitter Kevin Prince Boateng, i cil
Monaco kërkon të mëdhenjtë e Europës (FOTO LAJM) Jo vetëm Paris Saint Germain. Ligës së I-rë franceze i është shtuar edhe një tjetër potencial i madh ekonomik pasi Monac
Dëmtohet Boateng, Montolivo titullar Ky sezon për Kevin Prince Boateng është mbyllur me një dëmtim, në prag të ndeshjes së fundit të kampionatit kundër Sienë
Milan, shkëmbim Boateng-Lavezzi? Sipas asaj që shkruante dje e përditshmja sportive italiane "Corriere dello Sport" e ardhmja e mesfushorit ganez Kevin P
Birra, Ribery: Nuk i flas më Boateng-ut (VIDEO) Franck Ribery këmbëngul se nuk do t’i flasë kurrë më shokut të tij të skuadrës tek Bayern Munchen, ganezo-gjermanit Jero
Formacionet zyrtare, Messi nuk luan Update - Barcelona do të tentojë një "remuntada" epike. Por 4-0 i "Allianz Arena-s" dhe forca e Bayern Munchen i lenë pa
Boa: Po mendoj largimin nga Italia Mesfushori ganez i Milanit, Kevin Prince Boateng gjatë një interviste për "La Gazzetta dello Sport" deklaroi se më parë
Ditë speciale për Boateng Buzëqeshje dhe momente lumturie në familjen Boateng. Pavarësisht koreve raciste në "Juventus Stadium" në ndeshjen Juvent