999 rezultate për

boateng

Melissa: Pres një djalë nga Boateng Melissa Satta jep e gëzuar lajmin e shumëpritur! Së shpejti do të sjellë në jetë një djalë, fryt i dashurisë me mesfusho
Pushimet e nxehta Boateng-Satta (FOTO LAJM) Modelja italiane, Melissa Satta dhe futbollisti Kevin Prince Boateng u bashkuan në këto pushime dimërore, të cilat të dy
Sulmohet në rrugë, Boateng përfundon në spital Ish-futbollisti i Milanit Kevin Prince Boateng ka përfunduar në spital pas një sulmi fizik në rrugë në qytetin industria
Përplasje vëllezërish në Botëror, KP: Sfidë emocionuese Futbollisti ganez i Schalke 04 Kevin Prince Boateng ka folur në lidhje me shortin e Kupës së Botës "Brazil 2014" dhe për
Lajme të bukura nga Satta-Boateng (FOTO LAJM) Melissa Satta së shpejti do të bëhet nënë. Showgirli italian dhe partneri i saj Kevin Prince Boateng kanë shpërndarë laj
Itali-Gjermani, formacionet zyrtare Kanë dalë formacionet zyrtare të super sfidës Itali-Gjermani, ndeshje e cila do të luhet në “Giuseppe Meazza”, në orën 2
Wolfsburg ndal Borussian, Boateng merr për dore Schalken (VIDEO) Java e 11 e Bundesligës ka dhuruar gola dhe emocione të forta në ndeshjet e orës 15.30. Bayern Munchen vijon të fitojë d
Hitzfeld: Boateng, i "mbaruar" Ish trajneri i Bayern Munchen, Ottmar Hitzfeld ndez zjarrin. Sipas tij, Milani e paska shitur Kevin Prince Boateng te gj
Boa kritikon Mexes dhe mbron Allegrin Që nga fillimi i stonuar i Milanit deri te rasti Mekses. Ish futbollisti i kuqezinjve, Kevin Prince Boateng që u transfe
Divorcohet Boateng, gati martesa me Satta-n Kevin Prince Boateng po përjeton një periudhë shumë të mirë me fanellën e Schalke 04 por edhe për jetën e tij private nu
Boateng-Schalke, ja goli i rradhës (VIDEO) Tjetër gol për Kevin Prince Boateng me fanellën e Schalke 04. Mesfushori ganez ka realizuar në ndeshjen kundër Hoffenhei
Top 6 sfidat më spektakolare të fundjavës (FOTO LAJM) Fundjavë futbolli e nxehtë dhe spektakolare në Europë. Kampionatet më të bukura të kontinentit dhurojnë këtë të shtunë d
Ja çfarë bën Boateng për "dashurinë" e tij të re Kevin-Princ Boateng i dashuruar totalisht me Bundesligën dhe Schalke 04. Pas deklaratave të tij se "Bundesliga është kam
Boateng: CSKA e paparashikueshme Mbrojtësi i Bayern Munich, Jerome Boateng këshilluar shokët e tij të skuadrës të mos e nënvlerësojnë rivalin e kësaj jav
Boateng, ja goli i parë me Schalke 04 (VIDEO) Kevin Prince Boateng shënon golin e parë me fanellën e Schalke 04. Ish mesfushori i Milanit ka shënuar në ndeshjen qç po
Boateng iku nga Milani për ti shpëtuar racizmit! Peter Peters, drejtori i klubit gjerman, i cili transferoi ganezin, Kevin Prince Boateng nga Milani tek Schalke 04, ka t
Boateng-Satta, lidhja në krizë? (FOTO LAJM) Kur të gjithë prisnim që ajo të ndiqte të dashurin e saj nëa venturën e re gjërat duket se nuk janë aq të mira për Kevin
Boateng debuton, Schalke fiton (FOTO LAJM) Duhej të kalonin katër javë që Schalke 04 të merrte fitoren e parë në Bundesligë. "Minatorët" mposhtën dje Bayer Leverku
Zyrtare: Boateng te Schalke 04 Update - Kevin Prince Boateng është zyrtarisht një futbollist i Schalke 04. Lajmi jepet nga klubi i Milan që në faqen e
Boa le Milanin për Schalke 04, sot vizitat mjekësore Lajm i bujshëm ai që vjen nga Gjermania. Sipas "Bild", Kevin Prince Boateng ndodhet në Gjermani për të kryer vizitat mje