999 rezultate për

boateng

Boateng i "vjedh" getat Melissas (FOTO LAJM) Mbrëmje e rëndësishme për Melissa Satta, e cila ka qenë e ftuar për ti dhënë çmimin Bar Refaleit në "Intouch Awards 2014
Boateng: Isha me fat që shënova Goli i Jerome Boateng në minutën e fundit të sfidës i dha tri pikë me shumë vlerë Bayern Munchen përballë rivalit më të
Balotelli përshëndet Milanin, por fotoja është false (FOTO LAJM) Mario Balotelli ka postuar një foto në profilin e tij në Instagram, e shoqëruar me një letër, ku përshëndet klubin dhe t
Ja çfarë bëjnë Dante dhe Boateng për tu dukur më muskulozë Jerome Boateng dhe Dante Bonfim kanë qënë protagonistë gjatë fotos zyrtare të Bayern Munchen për sezonin 2014-2015, e re
Boateng te Barça? Guardiola e "çimenton" Jerome Boateng te Barcelona me sa duket është vetëm një shashkë e kësaj merkatoje. Nga Spanja, "Radio Marca" njoftoi se
Satta e Boateng pagëzojnë Maddoxin e vogël (FOTO-LAJM) Ato do të martohen vitin që vjen dhe ndër të tjera kanë bërë prova në Sardenja me pagëzimin e djalit të tyre Maddox. Mel
Melissa i dhuron Boatengut një Chevrolet Camaro (FOTO LAJM) Kevin Prince Boateng nuk mundi të lerë gjurmë në Kupëne Botës "Brazil 2014", megjithëse Gana e tij bëri një paraqitje t
Zyrtare: Gana përjashton Boateng dhe Muntari-n Tërmet te Gana disa orë para ndeshjes me Portugalinë. Federata Ganeze e Futbollit, nëpërmjet faqes së saj zyrtare në int
Satta e Boateng martohen me 19 korrik (FOTO-LAJM) Melissa Satta dhe Kevin Prince Boateng martohen. Sipas mediave të huaja dasma është parashikuar të bëhet në 19 korrik nd
Melissa Satta bën tifo për Ganën (FOTO-LAJM) Pas “sulmit” të Rihannas, e dashura e Kevin Prince Boateng “vrapon” në Brazil për të qëndruar pranë të dashurit të saj.
Jerome vs Kevin-Prince, "derbi" i familjes Boateng Në "Afrikë e Jugut 2010", Gjermania fitoi 1-0 ndaj Ganës në Johanesburg në ndeshjen që mbylli grupin D. Ai takim ishte p
Boateng-Khedira, "luftë" para sfidës Është një provokator dhe ndeshjet e tij i luan edhe jashtë fushe. Pasi e quajti skuadrën e Joachim Low një skuadër pa pe
Rihanna provokon, ngacmon futbollistin Boateng Rihanna është një ndër ato këngëtaret e cila gjen rastin gjithmonë për të ngacmuar, e ndërsa duket se i ka vënë sytë tek
Maddox Prince, lind djali i Boateng dhe Melissa Satta (FOTO LAJM) Ka ardhur me një postim në Twitter nga Kevin Prince Boateng lajmi për ardhjen në jetë të linjdes së djalit Maddox Prince
Boateng Junior do vishet vetëm me Nike (FOTO LAJM) Shtatzenia e Melissa Satta-s është në fund. Ish-velina ëshët duke pergatitur garderobën e vogelushit në shtëpinë e saj n
Boateng: Ecurisë tonë do ti vijë fundi Jerome Boateng është shfaqur shumë i entuzjazmuar, pasi Bayerni ka siguruar Kampionatin Gjerman dhe tani luan i qetë në
Ditëlindja e veçantë Boateng-Satta (FOTO LAJM) 7 marsin e shkuar ish lojtari i Milanit Kevin Prince Boateng ka festuar ditëlindjen e tij të 27. Bashkë me të edhe partn
Boateng dhe Farfan, optimistë ndaj Realit Jefferson Farfan dhe Kevin-Prince Boateng, dy nga yjet e Schalke 04, janë treguar optimistë mbi përballjen e dyfishtë me
Boateng i jep fitoren Schalkes, Leverkusen përmbys Stuttgartin (VIDEO) Kevin Prince Boateng i jep fitoren Schalke 04 në javën e 19 të Bundesligës. Goli i minutës së 81 shënuar nga ganezi i dh
Boateng: Taarabt një talent Ish-mesfushori i Milanit, tashmë pjesë e Schalke 04, Kevin Prince Boateng, në një koment në rrjetin social Twitter ka th