E FUNDIT/ Dështoi me negociatat,Zoran Zaev shpall zgjedhje të parakohshme
999 rezultate për

boateng

UEFA: Taulanti dhe Graniti si vëllezërit Boateng Janë dy vëllezër, e megjithatë në fushë mbrojnë ngjyrat e kombëtareve të ndryshme. Graniti luan me Zvicrën, e Taulanti m
Ancelotti përgatit revolucionin te Bayerni, largon 7 lojtarë (FOTO LAJM) Pas transferimit të Mats Hummels dhe Renato Sanches, Bajerni sezonin e ardhshëm do të vazhdojë të kërkojë suksesin në Ch
Bayerni mbetet pa mbrojtës ndaj Juves Bayerni pëson një tjetër goditje nga dëmtimet në mbrojtje. Pas zërave për ndasi në dhomat e zhveshjes mes lojtarëve dhe
Boateng: Nuk dua ta humbas "Euro 2016" Dëmtimi i Jerome Boateng mund të konsiderohet si një humbje shumë e madhe për Bayern Munich që duhet të bëjë pa mbrojtës
Shokohet Bayerni, Boateng humbet dy sfidat me Juven Fitorja 2-1 në tranfertën e Hamburgut i ka kushtuar shtrenjtë trajnerit Pep Guardiola. Mbrojtësi Jerome Boateng doli nga
Melissa dhe Boateng shijojnë pushimet (FOTO LAJM) Melissa Satta dhe futbollisti Kevin Prince Boateng po shijojnë pushimet në plazh. Ata janë larguar nga Europa e ftohtë p
Kevin Prince Boateng, përforcimi i parë i Milanit Administratori i Përgjithshëm i Milanit, Adriano Galliani, foli për merkaton duke konfirmuar rikthimin e Kevin Prince Bo
Milani ka gati goditjen e parë për merkaton e janarit Milani ka gati goditjen e parë në merkaton e janarit, teksa flitet për një rikthim të bujshëm në ekip. Bëhet fjalë për g
Në sezonin e ri Boateng luan me fanellën e ... Milani është një hap larg një tjetër "jo". Pas Ancelottit, Ibrahimovic, Jackson Martinez dhe Arda Turan, tashmë është ra
Boateng shijon pushimet me Melissën (FOTO LAJM) Pasi është dëbuar nga Schalke, Boateng, i ka filluar pushimet pak më herët nga kolegët e tij. Futbollisti nuk është m
Përleshje në stërvitjen e Bayernit (VIDEO) Sulmuesi i Bayern Munichut, Robert Lewandowski është përleshur me mbrojtësin Jerome Boateng në stërvitjen e sotme të eki
Messi: Ja pse u rrëzua Boateng-u Lionel Mesi magjepsi të gjithë botën me paraqitjen e zhvilluar dhe me golat e shënuar kundër Bayern Munchen. Sidomos i d
Vazhdon gallata me Boateng & Co (FOTO LAJM) Edhe pse po bëhen gati 48 orë nga gjysmëfinalja e Champions League mes Barcelonës dhe Bayern Munchen tifozët vazhdojnë i
R.I.P Boateng (1988-2015) Nuk kanë fund shakatë dhe talljet me mbrojtësin e Bayern Munchen Jerome Boateng. Futbollisti i Kombëtares gjermane r
Boateng: Ndaj Barçës nuk na lejohen gabimet Mbrojtësi Jerome Boateng i kërkon skuadrës të evitojë një paraqitje tjetër si ajo ndaj Borussia Dortmund në transfertën
Rafinha e Boateng bëjnë "balerinin" pas Bayern-Porto (VIDEO) Eufori e madhe në shtëpinë e Bayern Munchen në përfundim të ndeshjes së djeshme kundër Portos, e fituar me rezultatin e
Barça nuk harron objektivat Laporte-Boateng Aymeric Laporte dhe Jerome Boateng janë objektivat kryesorë të Barcelonës përsa i përket mbrojtjes të së ardhmes, shkrua
E fejuara denoncon për dhunë fizike Jerome Boateng (FOTO LAJM) Jerome Boateng dhe e fejuara Sherin Senler do të ndahen përfundimisht, pasi këtë herë akuzat janë të rënda për mbrojtësi
Boateng sërish te Milani? Flet Melissa Satta Kevin Prince Boateng sërish kuqezi? Mundet, të paktën sipas asaj që thotë e fejuara e tij. Melissa Satta ka hedhur shash
Prapaskena e Boateng: Refuzova Barcelonën Në një intervistë të gjatë për "Sport Bild", mbrojtësi i Bayern Munchen Jerome Boateng ka rrëfyer se ka refuzuar një ofe