999 rezultate për

boateng

Levante shokon Real Madridin (VIDEO) Levante ka barazuar ndaj Real Madridit në "Estadi Ciutat de Valencia". Goli është shënuar nga Emmanuel Boateng në mi
Boateng i mërzitur me lojën e Bayernit mbrëmë Jerome Boateng nuk ka dalur i kënaqur me fitoren minimale kundër Anderlechtit duke fajësuar të gjithë ekipin. Gjerman
Boateng optimist: Gjermania më e fortë se 4 vite më parë Gjermania mund të bëjë “bis” në Kupën e Botës, që do të zhvillohet verën e ardhshme në Rusi. Kampioni i botës në fuqi me
Mbrojtësi kishte planifikuar të largohej nga Bayerni Mbrojtësi i Bayern Munichut, Jerome Boateng, ka pranuar se konsiderohet të largohet nga klubi gjatë verës. Boateng ka
Boateng kalon me sukses vizitat mjeksore tek klubi i ri Eintracht Frankfurt ka njoftuar nënshkrimin me mesfushorin Kevin-Prince Boateng. Klubi ka arritur një marrëveshje tre
Prince Boateng është një lojtar i lirë Ish-mesfushori i Milanit, Tottenham dhe Portsmouth, Kevin Prince Boateng, e ka përfunduar kontratën e tij me Las Palmas.
Conte dëshiron dhe Jerome Boateng Antonio Conte ka bërë një lëvizje shokuese për mbrojtësin e Gjermanisë Jerome Boateng. Chelsea ka bërë një hetim ndaj
Reali gjen pasuesin e Pepe-s në sezonin e ardhshëm Reali i Madridit mesa duket e ka gjetur zëvendësuesin e brazilianit Pepe. Portugezi do të largohet nga skuadra e drejtu
Ancelotti zbulon dy lojtarët që i dëshiron në Bayern Carlo Ancelotti ka insistuar se Jerome Boateng dhe Renato Sanches do të qëndrojnë në Bayern Munich sezonin e ardhshëm, p
Katastrofë për Bayernin, lajm i mirë për Realin Trajneri i Bayern Munichut, Carlo Ancelotti është në hall të madh, pasi përveç Javi Martinez të suspenduar për ndeshjen
Melisa Satta tregon format e saj perfekte në shoqërinë e Boateng (FOTO) Melissa Satta ka kaluar një ditë fantastike për Shën Valentin pranë bashkëshorti të saj që luan në Las Palmas në ishulli
"Gazzeta dello Sport"/ Manaj i bashkohet Boateng-ut në La Liga Rey Manaj do ta vijojë karrierën në La Liga, atje ku e pret krahëhapur skuadra e Las Palmas-it. Sipas gazetës së njohur
Manaj në një skuadër me Kevin Princ Boateng? Sot është mësuar se cila është skuadra që është gati të marrë sulmuesin e ri shqiptar Manaj, i cili nuk arriti të siguro
Boateng rrëfen jetën e çmendur: Në dy vite harxhova gjithçka për makina dhe diskoteka Ish-lojtari i Milanit Kevin Prince Boateng në një rrëfim për gazetën spanjolle MARCA ka treguar për momentet e vështira
Boateng e tepron: Kritikat e Rummenigge-s janë qesharake Jerome Boateng i Bayern Munich i është përgjigjur shefit të ekipit bavarez Karl-Heinz Rummenigge për sa i përket stilit
Boateng: E vështirë ndeshja ndaj Dortmundit Derbi i Gjermanisë do të luhet gjatë të shtunës duke filluar nga ora 18:30, ndërkohë mbrojtësi i Bayern Munich, Jerome B
Plasin gallatat në rrjetet sociale me Boateng (FOTO LAJM) Boateng dje në mbrëmje ishte protagonistë për skuadrën e tij duke bërë një prekje të topit me dorë me një stil amatoresk
Boateng rrëfehen penalltinë që u dhuroi "axurrëve" Qendërmbrojtësi gjerman Zherom Boateng, tregon emocionet e tij dhe analizon ndeshje. "Ishim skuadra më e mirë në fushë,
Boateng martohet me modelen italiane (VIDEO) Ish-mesfushori i Milanit, Kevin Prince Boateng, ka celebruar martesën me modelen italiane, Melissa Satta në Porto Cervo
Gjermania zhbllokon rezultatin, Boateng shënon super gol (VIDEO) Gjermania ka zhbllokuar shumë shpejt rezultatin në ndeshjen ndaj Sllovakisë. Pancerat shënojnë që në minutën e 8-të