E FUNDIT/ Dështoi me negociatat,Zoran Zaev shpall zgjedhje të parakohshme
999 rezultate për

boateng

Uli Hoeness këshillon PSG që të ndërrojë drejtorin sportiv Uli Hoeness, presidenti i Bayern Munichut, ka këshilluar Paris Saint-Germaini që ta ndërrojë drejtorin sportiv, Antero H
Kevin-Prince Boateng "harron" futbollin, ky është profesioni i ri (VIDEO) Kevin Prince Boateng njihet si një futbollist mjaftë i mirë, por veçmas kësaj, Boateng njihet edhe për simpatinë e tij p
Bayern Munich gjen zëvendësuesin e Boateng Jerome Boateng është shumë pranë largimit nga Bayern Munich. Së fundmi mbrojtësi kërkohet nga PSG dhe për këtë arsye
PSG humbet durimin për Boateng, nënshkruajnë me mbrojtësin 21-vjeçar Jerome Boateng transferohet tek PSG? Mbrojtësi i Bayernit që sot do mungojë në ndeshjen e vlefshme për Superkupën e Gjer
Rummenigge: Nuk kemi pasur kontakte me PSG për Boateng Kryetari i Bayern Munich, Karl-Heinz Rummenigge ka folur sot për shkrimet në media se Jerome Boateng do të largohet për
Bayern Munich i fikson çmimin lojtarit të tyre Jerome Boateng ka qenë tek Bayern Munchen që në vitin 2011, por ai mund t'i thotë lamtumirë gjigandëve gjermanë në këtë
Vijnë lamtumirat e para për Ozil Ozil së fundmi ka njoftuar përfundimisht tërheqjen e tij nga kombëtarja e Gjermanisë. Pas këtij vendimi për Mesut Oz
Fatale për Gjermaninë, mbeten me 10 lojtarë (VIDEO) Jerome Boateng ka marrë kartonin e dytë të verdhë duke lënë skuadrën e tij me 10 lojtarë. Kartoni i kuq për Boateng ë
Boateng i kërkon llogari trajnerit Low për Marco Reus (FOTO LAJM) Jerome Boateng gjendej në fushë për Gjermaninë, por i vëllai e ka ndjekur me vëmendje ndeshjen e kampionëve të botës nda
Bayern Munich pret ofertat për Jerome Boateng Kryetari i klubit Karl – Heinz Rummenigge ka pranuar që gjermani mund të largohet nga klubi këtë verë. Jerome Boateng
Boateng: Guardiola nuk është racist Mbrojtësi i Bayern Munich, Jerome Boateng ka thënë se ka mbetur i befasuar me kritikat dhe komentet e papritura nga Tour
Napoli konkurron Juventus-in pë Boateng Jerome Boateng është një nga lojtarët më të spikatur tek Bayern Muncih dhe ka një kontartë deri në vitin 2021, megjithat
Boateng i bën thirrje tifozëve që të mbështesin ata në finale të Kupës Mesfushori i Eintracht Frankfurt, Kevin – Prince Boateng i ka bërë thirrje tifizëve që të mbështesin ata të shtunën në f
Ju mohua penallti Bayernit, ‘shpërthen’ Boateng (FOTO) Bayerni mori vetëm një barazim 2-2 në Madrid, duke mos ia dalë kështu të arrijë finalen e Champions League. Mbrojtësi
Boateng rrezikon të mos luaj në Botëror Mbrojtësi i Bayernit Jerome Boateng mund ta humbas edhe Botëror me lëndimin e tij që mori mbrëmë kundër Realit. Gjiga
Boateng bën me dhimbje koke dhe Kombëtare gjermane, Botërori në rrezik Jerome Boateng a fushën si apsojë e një dëmtimi në sfidën ndaj Realit dhe ka mbyllur sezonin përpara kohë. Ky dëmtim
"Allianz Arena" si fushbetejë, dëmton plot 5 lojtarë Bayern dhe Reali bënë mbrëmë një super ndeshje të mrekullueshme për plot 90 minuta. E keqja e këtij takimi ishin dëmt
Boateng i drejtohet Ronaldos: Nuk do t'i tregosh muskujt në Allianz Arena Mbrojtësi i Bayern Munich, Jerome Boateng ka thënë se ai do ta ndal Cristano Ronaldon nesër dhe se ai nuk do të këtë mun
"Humba gishtin pasi sensorët e dyerve u mbyllën shpejt", pronari padit BMW-në (FOTO LAJM) Për disa njerëz blerja e një BMW X5 me vlerë rreth 50,000 euro mund të jetë një ëndërr e bërë realitet, përvec nëse kjo
Dy Manchesterët përplasen për Boateng Sipas “The Sun” Boateng ka përfunduar në radarët e të dy klubeve të Manchesterit. 29-vjeçari ka tërhequr vëmendjen e