999 rezultate për

boateng

Kevin-Prince Boateng: Vëllait tim i sygjerova Juventusin Kevin-Prince Boateng ka zbuluar se ai këshilloi vëllanë dhe mbrojtësin e Bayern Munich, Jerome Boateng, të bashkohej me
U largua nga Barcelona, Boateng suprizon me skuadrën e re Kevin Princ Boateng u largua nga Barcelona dhe tashmë ka gjetur skuadrën e re. Sulmuesi ganez do të rikthehet sërish
Komenti i Kevin-Prince Boateng në foton e Sattas të lë pa fjalë (FOTO LAJM) Fansat e tyre janë shumë të lumtur, Melissa Satta dhe Kevin-Prince Boateng janë sërish bashkë. Të gjithë duartrokasin du
Pas ndarjes, Boateng rikthehet me ish-gruan e tij super seksi (FOTO LAJM) Rikthehet qetësia në çiftin Melissa Satta-Kevin Prince Boateng. Pas disa sinjaleve paraprake për rikthimin në krahët
Pas ndarjes nga Boateng, Melissa Satta në një tjetër histori dashurie (FOTO LAJM) Melissa Satta i dha fund disa muaj më parë romancës me sulmuesin ganez Kevin Prince Boateng, por duket se beqaria nuk i
Barcelona vendos për Boateng Gjatë merkatos së dimrit, Barcelona bëri një nga transferimet më të çuditshme që kanë ndodhur ndonjëherë. Kampionët e
Presidenti i Bayern i tregon derën Boetengut Boatengut i është treguar dera pas tetë viteve në Bayern. Presidenti i Bayern Munich, Uli Hoeness, është shprehur qar
Boateng drejt Interit Mbrojtësi bavarez dha sinjale të qarta largimi nga Bayern Munchen në momentin kur kto të fundit festonin titullin e tetë
Juventusi kërkon të rinovojë mbrojtjen, ylli i Bayernit objektivi kryesor Fabio Paratici, drejtori sportiv i Juventusit po planifikon që të sjellë në Torino një mbrojtës të kalibrit botëror për
Shirin David, e dashura e re e Boateng? (FOTO LAJM) Shirin David mund të jetë e dashura më e re e Kevin-Prince Boateng. Këngëtarja gjermane ka postuar një foto së bashk
Nuk luan te Barcelona, por Boateng realizon super gol në stërvitje (VIDEO) Kevin-Prince Boateng i cili iu bashkua Barcelonës gjatë muajit janar ka dështuar të tregojë veten në "Camp Nou". Por
Barcelona merr vendimin për Boateng Kevin Prince Boateng i cili iu bashkua Barcelonës në formë huazimi nga Sassuolo nuk do të blihet nga Barcelona. 32-v
Çmenduria e rradhës nga Boateng irriton Bayernin, organizon festë të parakohshme Bayern Munich, kampioni në fuqi i Gjermanisë, do të presë Borussia Dortmund këtë të shtunë, kryesuesja aktuale e Bundes
Formacionet zyrtare: Bayern Munich kërkon të rimarrë kreun kundër Mainz-it Bayern Muinch do të presë në "Alianz Arena" Mainz-in. Një ndeshe e lehtë në lëtër për bavarezët ku synojnë vetëm 3 pikët
Formacionet zyrtare: Bayern synon të mbajë kreun Bayern Munich në fomrë fantastike do të presë në "Alianz Arena" Wolsfburgun në javën e 25 të Bundesligës. Skuadra e
Ozil ngushëllon Boateng pas përjashtimit nga kombëtarja Lajmi për përjashtimin e tre futbollistëve kryesorë nga kombëtarja gjermane ka qenë një lajm shumë i bujshëm, shkruan Al
Barcelona merr vendimin për të ardhmen e Kevin-Prince Boateng Barcelona duket se ka marrë një vendim të madh për transferimin e fundit të tyre, Kevin – Prince Boateng. Transferimi
Natë e tmerrshme për Boateng, hajdutët i vjedhin shtëpinë Kevin Prince Boateng ka luajtur 60 minuta në sfidën e mbrëmshme të Barcelonës ndaj Real Valladolid. Një sfidë që u mbyll
Boateng: Messi është magjik, ai mund të bëjë gjithçka në fushë Kevin-Prince Boateng i sapotransferuar tek Barcelona ka deklaruar se ndihet i mahnitur nga Lionel Messi. "Unë mund
Melissa Satta rrezaton, ndarja me Boateng një thashethem (FOTO LAJM) Melissa Satta është më seksi se kurrë më parë. "Showgirl" dhe njëkohësisht partnerja e sulmuesit të Barcelonës, Kevin-Pr