999 rezultate për

bluze

Inzaghi: E dua shumë këtë bluzë për të menduar largimin "Tifozët e Milanit më ndjekin me shumë dashuri". Pippo Inzaghi, pas mbërritjes në aeroportin e Milanos Malpensa nga Duba
Bluza që ju kthen në kafshë Kjo është një bluzë 3D e cila bën që kafshët që qëndrojnë para gjoksit tuaj duken sikur janë gati të hidhen. Të tilla bl
Hamsik ose Bale do të veshin bluzen e Milanit Si gjithmonë, Allegri është i qartë dhe e di atë që ai dëshiron. Trajneri i Milanit i ka bërë kërkesë drejtuesve të Mila