999 rezultate për

bluze

Ja uniformat e reja të Policisë Rrugore (FOTO LAJM) Së shpejti Policia Rrugore do të pajiset me uniforma të reja. Kjo gjë do të nisë që nga muaji i ardhshëm, ku veshjet do
Ndodh edhe kjo! Në bluzën e Interit shkruhet Juventus (FOTO) Brenda bluzës së Interit fshihet "marka" Juventus. Fotoja po bën xhiron e botës dhe është një gabim i kompanisë Nike, pë
Ja si i'a merr hajduti iPhone 5 shitëses tek Selvia (VIDEO) Shpesh vetë shitëset në një dyqan kanë pikasur hajdutët, por ka edhe nga ata profesionistë. Në këtë video do të shikoni
Nxirret një trup i pajetë nga liqeni, i mbytur prej tre ditësh Një mashkull i moshës 35-40 vjeç është gjetur i mbytur sot në Liqenin Artificial të Tiranës. Policia bën me dije se nga
Ja si e mbron ky baba vajzën e tij (FOTO LAJM) Ky është një baba i cili duket se ka zgjedhur një mënyrë ndryshe për të mbrojtur të bijën. Ai është bërë qendër e biseda
Kush mendon se e bën më mirë këtë lojë?! (VIDEO) Jemi mësuar të shohim shumë kosha-shënues të famshëm nëpër botë, por ju siguroj se asnjë nuk është kaq i shpejtë dhe i s
Tragjedia e tifozit, vritet nga zebra se mbante veshur fanellën e Newcastle John Kearsley, tifoz i Newcasle United ka shkuar në xhungël me fanelën bardhezi të klubit të tij. Por ngjyrat e bluzës k
Bum shitjesh për bluzën me stemën “Shqipëria e Madhe” Festimet nuk mund të konsiderohen si të tilla kur mungojnë simbolet. Në fakt, shqiptarët ashtu sikurse çdo vit kanë bler
Serbët në Beograd ndjehen të provokuar nga ky tifoz në stadiumin në Francë Eshtë konsideruar provokim në Beograd një bluzë e mbajtur në dorë nga një tifoz shqiptar në tribunat e stadiumit ku u zh
Mark Zuckerberg: Ja pse vesh përditë të njëjtën bluzë (VIDEO) Krijuesi i Facebook-ut dhe tashmë një miliarder, Mark Zuckerberg ka qëndruar katër orë në zyrat e "Facebook" në Kaliforn
Zhvishet Kardashian, shokon West dhe paparacët (FOTO LAJM) Ajo për momentin është një mami seksi, e teksa çdo lëvizje e saj nuk ka si ti shpëtojë syrit të paparacëve, të cilët e n
E marrosur pas burrit, ja çfarë i bën para se të niset në udhëtim (FOTO LAJM) Një 20 vjeçare e fiksuar pas bashkëshortit të saj, i ka bërë një dhuratë tejet te veçantë ku citohej se nuk duhet të shi
Suksesi i Gentës nuk ka të ndalur, vijojnë autografet (FOTO LAJM) Çdo ditë e më shumë po shtohen fansat e këngëtares Genta Ismajli dhe këto emocione ajo i ndan me miqtë në rrjetet social
Zhvishet këngëtarja rebele (FOTO LAJM) Lady Gaga gjithmonë është shquar për ekstravagancën e saj. Ajo mundohet gjithmonë që të jetë në qëndër të vëmëndjes për
Fansi i çmendur i Januzajt (FOTO-LAJM) James Collins ka frikë se do të tallet nga shokët pasi Adnan Januzaj ka ndryshuar numrin e bluzës së tij nga 44 në 11 pa
Më jep kokoshkat, të jap bluzën (VIDEO) Sulmuesi i famshëm amerikan Clint Dempsey ka qënë protagonist i një gjesti shumë të veçantë në përfundim të ndeshjes së
Ja si i kundërpërgjigjet Beyonce thashethemeve për ndarje (FOTO LAJM) Ndërsa thashethemet nuk kanë fund sa i takon martesës së Beyonces, këngëtarja ka zgjedhur të hakmerret me të njëjtën mo
Pink me bluzë, "Go f**k your self" (FOTO) Këngëtarja e mirënjohur Pink, ka dalë xhiro me bicilkletë se bashku me bashkëshortin dhe disa miq për ditëlindje të burr
Sanchez me bluzën e Arsenalit (FOTO) Alexis Sanchez është blerja më e re e Arsenalit për rreth 40 milion euro. Klubi londinez ka publikuar edhe fotot e kilie
Nuk i ndëron pantallonat e lëkurës, Ellie Goulding kapet mat Këngëtarja e cila dallohet për zërin e saj unik, Ellie Goulding, i ka shumë qejf pantallonat e saj të lëkurës dhe këpucë