999 rezultate për

bluze

Ramadan vesh për herë të parë bluzën kuqezi dhe ka dy fjalë për Panuçin Ylber Ramadani vesh për herë të parë bluzën kuqezi. Gjatë një konference për shtyp ditën e sotme, 21-vjeçari nga Feri
Jennifer Lopez tregon tmerrin: Regjisori më kërkoi të hiqja bluzën Tashmë buja e ngacmimeve seksuale ka marrë dhenë në Holliëood dhe tashëm botë. Edhe Jennifer Lopez ka rrëfyer histor
U martua me milionerin, Adelina ngre bluzën dhe tregon barkun e rrumbullakosur Adelina Tahiri shpalli zyrtarisht fejesën vitin e kaluar dhe shumë shpejt ata u martuan në një ceremoni private me bashk
Djali me bluzën e "Shqipërisë Etnike" shqetëson deputetët grekë Bluza e djalit me "Shqipërinë etnike" ka shkaktuar zhurmë dhe shqetësime deri tek ministri i jashtëm grek Kotzias. Më
Rita Ora përgatit dhuratën e saj për Kosovën në ditën e Pavarësisë (FOTO LAJM) Këngëtarja kosovare me famë botërore, Rita Ora, ka konfirmuar se me 17 shkurt për nder të Pavarësisë së Kosovës do ta mb
Kur shfaqesh në “Grammy Awards” me xhinse dhe bluzë të bardhë Pink ka qenë plotësisht vetëvetja teksa ka dhënë një performancë emocionuese në “Grammy Awards 2018”. këngëtarja e fa
Gazetarët e ndalin Mourinhon dhe e provokojnë: Firmos bluzen e Contes (FOTO LAJM) Alessandro Onnis dhe Stefano Corti, prezantues në Italia 1 në emisioni sarkastik ‘Le Iene’,endaluan Jose Mourinhon duke
Nike nuk ka durim, fton tifozët e Barcelonës të blejnë bluzen e Coutinhos Sipas faqes zyrtare të Nike, ylli brazilian, Philippe Coutinho është një lojtarë i Barcelonës. Faqja e internetit e
Kejvina nuk përmbahet: I kërkon publikisht Blerim Destanit të zhvishet Një nga momentet më pikante të “Xing me Ermalin”, është momenti kur Kejvina vjen dhe bën atë pyetjen me spec që e bën të
E pranoi vetë! Lori Hoxha vesh bluzën më të shëmtuar për Krishtlindje Fashionista e njohur shqiptare, Lori Hoxha ka udhëtuar mbrëmjen e djeshme, për të festuar Krishtlindjet jashtë Shqipërie
Kur J-Lo bën shopping vesh një bluzë prej 1400 dollarësh Edhe kur i duhet të bëjë një ndalesë të shpejtë në një qendër tregtare, këngëtarja e famshme nuk mund të dalë nga shtëpi
Mbani të qeshurën! Shakohoxha zbulon arsyen pse femrat nuk heqin bluzën kur shënojnë gol Mbrëmjen e djeshme i ftuar në "Xing me Ermalin" ishte i ftuar gazetari dhe komentatori mjaft i njohur Dritan Shakohoxha.
Modelja shqiptare çudit dynjanë, martohet me bluzë të zezë dhe me brekë Ajo është padyshim një nga modelet më të njohura shqiptare. Këtë herë Angela Martini ka habitur fansat dhe i ka dhënë
Ish e dashura e Januzajt në një lidhje tjetër me një futbollist (FOTO LAJM) Pas aventurës që pati me sulmuesin Kosovar që e përfaqëson Belgjikën, Adnan Januzajn, Cherlotte Springer vazhdon t’i pre
Kendall Jenner vesh bluzën transparente për të blerë kafe (FOTO LAJM) Kendall Jenner u pa në një ndejë më të dashurin e saj, Blake Griffin një natë më parë. Kurse tashmë ajo u pa duke bl
Kjo modele ka një hall të madh: S'ka bluze që ia zë gjoksin (FOTO LAJM) Bukuroshja e njohur nga Rusia, Anastasia Kvitko, vazhdon të provokojë pa ndalë. Kvitko, e cila njihet ndryshe edhe si
Si të dukesh e gjatë pa veshur taka? Kur flitet për gjatësinë, jemi të gjithë paksa të ndjeshme. Dhe ndoshta shumë prej jush kanë gjetur si një zgjidhje këpu
Sadiku i kërkoi bluzën Buffonit gjatë një goditje këndi Sulmuesi i kombëtares, Armando Sadiku ka treguar si shkoi sipas tij ndeshja e kuqezinjve sonte. Sadiku tha se Shqipë
Insignes nuk i ecën dedikimi, nervozohet keq (VIDEO) Lorenzo Insigne shënoi golin e parë për Napolin përballë Feyenoordit dhe ai kishte një dedikim të veçantë për këtë gol.
Kjo do të jetë fanella e tretë e Barcelonës (FOTO LAJM) Me sezonin e ri LaLiga që sapo ka filluar të zhvillohet, Barcelona është gati të zbulojë uniformën e saj të tretë. E