999 rezultate për

bluze

Hola Madrid! Momenti kur Hazard puth bluzen e Real-it (VIDEO) Eden Hazard është prezantuar para mijëra tifozëve në “Santiago Bernabeu” si lojtar i Real Madrid. Ai u shpreh shumë i
E dashura e turpëron keq yllin e Realit Lidhja mes gazetares sportive Mina Bonino dhe lojtarit të Real Madrid Federico Valverde nuk është sekret tashmë. Si
Kur rrobat e duhura vishen në kohën e duhur dhe formojnë perla (FOTO LAJM) Nëse mendojmë se do të takojnë një person të famshëm e mendojmë mirë veshjen me të cilën do të paraqiten, por disa të tj
Rita Ora jep mesazhin e saj për Shën Valentin Kengëtarja me famë botërore ka ardhur më një mesazh mjaft domethënës për festën e Shën Valentinit, shkruan Albeu.com
Van Nistelrooy promovon bluzën me 7 ekipet që ka luajtur (FOTO LAJM) Ruud Van Nistelrooy ka shënuar mbi 350 gola të karrierë. Holandezi në karrierën e tij ka luajtur me 7 skuadra. Megj
Skandaloze, mësuesi zvicerian i vërsulet vajzës shqiptare pse veshi bluzë kuq e zi Sabit Gecaj një poet e publicist shqiptar dhe një politikan shqiptaro- zviceran, ka ngritur shqetësimin e tij në lidhje
Sokol Balla rrëfen se si rrezikoi jetën për një bluzë, me të frikshmin Altin Dardha Nga Sokol Balla Shqipëria përjetoi një tranzicion të çuditshëm në futboll, në vitet 1996 dhe 1997. Ndërsa vendi kapër
“Hajduti” dhunon turistin me bluzën e Interit (VIDEO) Një video tronditëse, e filmuar në një resort luksoz në Magaluf të Spanjës, është shpërndarë me shpejtësi në internet.
Vajza e Lutfi Hazirit çmend fansat në Instagram kur del me shoqe (FOTO LAJM) Lotina është vajza e kryetarit të Gjilanit, Lutfi Haziri. Së bashku me motrën e saj Kënga Haziri janë në sy të mediav
Rita Ora nuk njeh limite: I heq të gjitha (FOTO LAJM) Rita Ora është një ndër këngëtaret më seksi shqiptare. Rita është një ndër të famshmet më të hapura me fansat e saj.
Vapë e madhe, aktorja shqiptare heq bluzën e del topless Ana Lika është një ndër personazhet më interesantë në showbizin shqiptar. Ajo është aktore dhe moderatore e cila nji
Morën kualifikim historik, ministrat kroat shkojnë në mbledhje me bluzën e kombëtares Kroacia arriti të shkojë në finale të Botërorit për herë të parë në histori pasi mposhti Anglinë me rezultatin 2-1. F
Këngëtarja e njohur tregon tmerrin: Më kërkuan të heq bluzën Tashmë buja e ngacmimeve seksuale ka marrë dhenë në Holliëood dhe tashëm botë. Edhe Jennifer Lopez ka rrëfyer histor
Coutinho me dhuratë speciale për fansin e tij të zjarrtë (VIDEO) Philippe Coutinho ka treguar zemërgjerësinë e tij ndaj një djaloshi që kishte bartur një fanellë me numrin e tij. Nj
Andres Iniesta përlot botën me letrën pas eliminimit nga Kupa e Botës Andres Iniesta pas eliminimit që Spanja pësoi kundër Rusisë në Botëror njoftoi largimin nga kombëtarja, ndërsa së fundmi
Erdhi në studio vetëm me bluzë, Albëria tregon arsyen Albërie Hadërgjonaj gjithmonë është shquar për ekstravagancën edhe pse tashmë ajo është bërë edhe gjyshe. E veshur me
Zyrtare: Barcelona prezanton fanellat e reja për sezonin 2018/19 (FOTO LAJM) ​Barcelona ka prezantuar fanellat vendase për sezonin 2018/19, të cilat janë pëlqyer shumë nga tifozët që po reago
Alarm në Serbi, ish-kapiteni do të veshë bluzën e Kosovës Ish-anëtari i të gjitha ekipeve të të rinjve të ekipit kombëtar serb të futbollit, Arton Zekaj, së shpejti mund të veshi
Kendall dhe Kylie Jenner në gjyq me familjen e 2Pac Motrat Jenner sapo kanë lançuar linjën e tyre të përbashkët të bluzeve më fotot e tyre dhe të 2Pac apo Notorious B.I.G t
Luana Vjollca risjell një modë të re, vesh "bluzën" për fustan (FOTO LAJM) Prezantuesja dhe këngëtarja, Luana Vjollca gjithmonë di të paraqitet me shumë stil. Por këtë herë ajo duket se e ka