999 rezultate për

bloom

Orlando Bloom kapet mat me modelen franceze (FOTO LAJM) Pas ndarjes nga modelja Miranda Kerr, Orlando Bloom është fotografuar në shoqërinë e një femre tjetër. Të martën në mbrë
Ndahet çifti Bloom-Kerr (FOTO-LAJM) Pas 3 vitesh martesë dhe 6 vite lidhjeje Orlando Bloom dhe Miranda Kerr janë ndarë. “Pavarësisht përfundimit të martesës
Miranda Kerr, "Zhuljeta" e kohëve moderne (FOTO LAJM) E veshur shumë klas dhe me një fustan, i cili valëvitej nga era është dukur sikur Miranda Kerr po luante rolin e Xhuliet
Miranda Kerr pozon si Cicciolina(FOTO-LAJM) Miranda Kerr shfaqet tejet e mrekullueshme me flokët e bardhë të derdhur mbi supe. Me kurorën me lule në kokë duket kaq
Letër kërcënuese për prefektin e New York Prefektit të New York-ut Michael Bloomberg dhe grupit të tij i janë drejtuar dy letra anonime për kontrollin e armëve. S
Uragani Sandy, SHBA në alarm Në disa shtete të SHBA-së është shpallur gjendje e jashtëzakonshme pas alarmit që uragini Sandy do të përfshijë bregdeti
Alibaba blen aksionet e Yahoo-së Yahoo mund të shesë një pjesë të aksioneve të saj të çmuara në faqen e saj kineze për tregti elektronike, Alibaba. Bl
Kreu i New Yorkut: Puthja me Lady Gaga jo më e mira Kryebashkiaku i Nju Jorkut, Michael Bloomberg ka “zhvlerësuar” puthjen me divën e muzikës, Lady Gaga, puthje e shkëmbyer
Orlando Bloom: Braktis gjithçka për djalin tim Pasi ka xhiruar episodin e tretë të “Piratët e Karaibeve”, në fund të botës, Orlando Bloom rikthehet me një film hollivu
Sony: Nuk ka pasur sulme të reja Një masë sigurie që Sony Corp instaloi, bëri që një faqet zyrtare të PlayStation të jetë e padisponueshme në Japoni.
Orlando Bloom: Më pëlqen të jem baba Aktori i famshëm i filmit "Piratët e Karaibeve" Orlando Bloom dhe supermodelja e "Victoria's Secret" Miranda Kerr po gëz
Orlando Bloom: Boss Orange në Madrid Orlando Bloom duket shumë i buzëqeshur në një foto që ka bërë për të prezantuar aromën e re të burrave, Boss Orange të m
Bloomberg: Bota po del nga recesioni Ekonomia globale mund të dalë nga kriza më e rëndë që pas Luftës së Dytë Bo