999 rezultate për

bloom

Bloom romancë me një modele? Me shumë gjasa, aktori Orlando Bloom po shijon romancën me një modele. Tabloidet rozë kanë sjellë në fokus lidhjen e tij
Kerr me Bloom në gadishmëri për djalin Ndonëse ata janë ndarë në vitin 2013, djali i tyre Flynn ka të githa mundësitë te qendroje me të dy prindërit. I referoh
Aksident ajror në SHBA, humbin jetën 7 persona Aksident ajror në Illinois të SHBA-ve ku një avion privat, i cili transportonte disa trajnerë dhe sportistë të cilët po
Kerr dhe Bloom pranë njëri-tjetrit? Para dy vitesh ata i dhanë fund martesës së tyre, por ata ende ruajnë miqësinë mes tyre. Fotografite që qarkullojnë në r
Bloom dhe Moore më shumë se miq? Ndonëse ende nuk ka asgjë serioze mes tyre, shumë thashetheme po qarkullojnë në lidhje me afrimitetin ndërmjet Orlando B
Orlando Bloom haron modelen për një aktore Teksa një ditë më parë aktori Orlando Bloom rrëfeu se së bashku me ish bashkëshorten do të festoje Krishtlindjen për shk
Orlando Bloom me mision dhe tatuazh të ri (FOTO LAJM) Orlando Bloom së shpejti do ta shohim me një film të ri, ku do të interpretojë një personazh të keq. Ajo që ka rënë në s
Miliarderi amerikan: Harrojeni shkollën, mësoni zanatin Biznesmeni i njohur amerikan, Michael Bloomberg ka dhënë disa këshillta të vlefshme se si të mund të bëheni i pasur në k
Hakmarrje ndaj Bieber? Romancë mes Bloom dhe Gomez (FOTO LAJM) Duket si një hakmarrje që po ndodh mes Selena Gomez dhe Orlando Bloom, kundrejt ish të dashurve të tyre. Ndonëse në medi
Harron ndarjen, Orlando Bloom i rrethuar nga femrat (FOTO LAJM) Kohët e fundit, Orlando Bloom është parë në shoqërinë e shumë femrave, pas zënkës që pati me Justin Bieber. Ai nuk po e
Bloom hakmerret, kapet mat me gruan e miliarderit Packer (FOTO LAJM) Aktori Orlando Bloom, i cili së fundmi ka qenë në qendër të vëmendjes pas sherrit me Justin Bieber, duket se nuk e ka lë
Indiferente ndaj sherrit, Bloom dhe Bieber zihen me grushta për Kerr (FOTO LAJM) Pas sherrit që pushtoi mediat rozë ndërmjet Orlando Bloom dhe Justin Bieber, ka bërë që Miranda Kerr të jetë indiferente
Orlando Bloom qan për Miranda Kerr, ja si tallet Justin Bieber Orlando Bloom tashmë i duhet të përballet me të githë ndjenjën e turpit, ku pasi u zu me këngëtarin Justin Bieber, ky i
Supermodelja fut në sherr ish bashkëshortin, Bloom tenton të rrahë Bieber (FOTO LAJM) Miranda Kerr ka qënë molla e sherrit mes ish bashkëshortit të saj Orlando Bloom dhe Justin Biber. Ky i fundit e ka ngacm
Thyen rekordin me pasurinë marramendëse, ja sa posedon Mark Zuckerberg (FOTO LAJM) Pasuria e tij shtohet dita ditës dhe jo vetëm kaq, por rekordet e tij tashmë nuk bëjnë bujë të madhe, kjo për shkak të k
Harron Bloom, Miranda Kerr në krahët e biznesmenit (FOTO LAJM) Ka ardhur koha që Miranda Kerr të bëjë një zgjedhje në lidhje me ish-bashkëshortin e saj dhe me romancën e re që ka krij
Një rikthim për Kerr dhe Bloom? (FOTO LAJM) Ndonëse janë ndarë në muajin tetor të vitit të kaluar, ata mbeten sërish miq mjaft të mirë. Shpesh ata e kanë bërë pubik
Dashuri e re, publikohen fotot ekskluzive te Orlando Bloom Aktori mjaft i përfolur ditët e fundit Orlando Bloom dhe e dashura e tij e re, aktorja franceze Nora Arzender, kanë shi
Të ndarë apo jo? Kerr dhe Bloom me sekrete (FOTO LAJME) Ndonëse dhanë lajmin se janë ndarë, më konkretisht në tetor të vitit të kaluar, duket se ende Orlando Bloom dhe Miranda
"Bomba" e Bloomberg: Milani në shitje Milani është në shitje. Lajmi i bujshëm nuk vjen nga Italia por nga Amerika, konkretisht nga agjencia Bloomberg, e njohu