999 rezultate për

bloom

Çfarë mendon ish i dashuri Orlando Bloom për Katy Perryn? (FOTO LAJM) Aktori Orlando Bloom dhe Katy Perry ishin një nga çiftet më të preferuara të Hollivudit deri në mars të këtij viti kur a
Katy Perry ç'po ndodh me ty? (FOTO LAJM) Jemi mësuar që për një kohë të gjatë të shikonim këngëtaren Katy Perry brune, por tashmë vjen ndryshimi drastik. Ajo ësh
Si i humbi Mark Zuckerberg 3 miliardë dollarë brenda një dite Themeluesi i Facebook-ut, Mark Zuckenber, ka humbur 3 miliardë dollarë për vetëm një ditë. “Bloomberg” raporton se ky
Rrëfim tronditës nga supermodelja: Rash në depresion pas ndarjes nga Bloom Tashmë supermodelja australiane Miranda Kerr po shijon një lidhje të shëndetshme, por ajo është kthyer pas në kohë kur r
“Bloomberg”: Kinezët e blenë Milanin me dokumente fallco Blerja e Milanit nga investitorët kineze është vënë nën hijet e dyshimit. “Bloomberg” prej disa ditësh për biznesmenët k
Orlando Bloom paralajmëroi ish gruan për fotot nudo Ndonëse janë ndarë prej vitesh, Miranda Kerr ende bën shaka për ish bashkëshortin e saj, ndërsa nuk ka lënë pas edhe inc
SHBA me zëvëndësambasadore të re në Maqedoni Zëvendësambasadorja e re e Shteteve të Bashkuara të Amerikës në Maqedoni, do të jetë Michaela Schwarzer-Bloom. Schwar
Bloom dhe Perry drejtë martesës? Orlando Bloom e ka harruar përfundimisht Miranda Kerr dhe në lidhjen që ka me këngëtaren Katy Perry, duket se gjërat tas
Ja pse iPhone 7 nuk do të ketë portë kufjesh Apple pritet të hedhë në treg iPhone-in e ri pas pak javësh. Dhe si zakonisht gjithnjë e më shumë detaje po rrjedhin onl
Telefoni inteligjent i përthyeshëm Samsung vjen në 2017-ën (VIDEO) Sipas një raportimi nga Bloomberg, Samsung mund të jetë vërtet gati për të lëshuar jo një, por dy telefona inteligjent t
Katy Perry dhe Orlando Bloom më të dashuruar se kurrë Pak kohë më parë, paparacët fotografuan Katy Perry dhe Orlando Bloom teksa ishn me pushime, duke konfirmuar lidhjen e ty
Perry dhe Bloom zyrtarisht në një romancë (FOTO LAJM) Tashmë nuk ka më pikëpyetje nëse Katy Perry dhe Orlando Bloom janë të lidhur, pasi fotot janë një dokument i pakthyeshëm
Ja çfarë shkruan "Bloomberg" për Kosovën Gazeta e njohur "Blloomberg" ka shkruar rreth Kosovës dhe zhvillimeve politike në këtë shtet të Ballkanit. Autori i s
Perry-Bloom në një romancë? Marrëdhënia ndërmjet Katy Perry dhe Orlando Bloom çdo ditë po bëhet edhe më e fuqishme, duke konfirmuar në këtë mënyrë t
A janë bashkë Perry e Bloom? (FOTO) Katy Perry dhe Orlando Bloom janë mjaft të njohur për shkak të muzikës së tyre. Mirëpo thuhet se dyshja simpatike janë n
Ish bashkëshortja e Bloom në krahët e një 25 vjeçari: I matur sa një 50 vjeçar Çdo ditë e më tepër Miranda Kerr po jep fakte pse është e marrosur pas të dashurit të saj më të ri. Sipas saj, Evan ësht
Parashikimi që po trondit botën: 2016 kaos botëror?! Çfarë mund të ndodhë në vitin 2016? Një përgjigje vërtetë të frikshme ka dhënë agjencia e lajmeve "Bloomberg" në Belgjik
Ylli i Hollywood-it viziton refugjatët në Gjevgjeli (FOTO LAJM) Ylli i Hollywoodit, Orlando Bloom, vizitoi sot kampin e refugjatëve në Gjevgjeli, si pjesë e misionit të UNICEF-it, ku a
Orlando Bloom në lidhje me një tjetër modele? Për ta, diferenca e moshës nuk përbën aspak problem, ndërsa Orlando Bloom thuhet se është në lidhje me modelen Kendall J
Bloom rinovon kontratën për “Piratët e Karaibeve” 38 vjeçari Orlando Bloom ka nënshkruar një kontratë për filmin e 5 të “Piratëve të Karaibeve”, ku do të bashkëpunojë me