999 rezultate për

bllokuar

Tottenhami me plan për ta bllokuar kalimin e Kane tek Reali Tottenhami ka planifikuar t`i rrisë pagen Harry Kane në menyrë që ky i fundit të mos kalojë në rradhet e Real Madridit,
90 vjeçarit i merr flakë shtëpia në Elbasan, mbetet i bllokuar kati i dytë i njëpallai është përpiqr nga flakët në Elbasan,në një banesë ku jetonte i vetëm një 90-vjeçar. Sipas inf
Mbi 200 milionë euro të bankave të bllokuara në gjykata Mbi 200 milionë euro mjete të bankave komerciale janë bllokuar në lëndët gjyqësore, thonë udhëheqës të Shoqatës se Banka
Policia blindon Tiranën, kush janë akset e bllokuara ditën e nesërme Protesta e nesërme e paralajmëruar nga Partia Demokratike ka bërë që Policia e Tiranës të fillojë të marrë masat që tani
Bllokohet rruga e Rinasit, delegacioni misterioz lë mijëra shqiptarë rrugëve Qindra makinave që ishin nisur për në rrugën Tiranë-Rinas dhe anasjelltas iu është dashur të presin plot 45 minuta në tr
Rruga Elbasan-Tiranë ende e bllokuar nga shkëmbinjtë Ditën e djeshme aksi Elbasan-Tiranë u bllokua nga një sasi e madhe shkëmbore duke bllokuar të gjithë aksin. Nga rapor
E FUNDIT/ Shembet shkëmbi, bllokohet aksi kryesor në Shqipëri Rënia e një masivi të madh shkëmbor ka bllokuar një ndër akset më të rëndësishme në Shqipëri. Behet fjalë pikërisht
Rruga e vdekjes, këtu vdiqën 150 veta nga aksidentet Të shkosh gjatë dimrit në zonën malore të Dukagjinit në Shkodër është guxim i madh, pasi rruga është e amortizuar dhe de
Policia evakuon familjen në Darëzezë, ishin të sëmurë dhe të bllokuar nga uji Edhe pse ura në Darëzezë, Fier është ndërtuar sërish ka pasur njërëz që kanë mbetur të bllokuar në ujë. Këtë mbrëmje
Sëmurë rëndë e bllokuar mes ujit, niset për Tiranë me helikopter djali i sëmurë Një familje në Memaliaj ka dhënë alarmin pasi janë të bllokuar mes ujit ndërkohë djali i tyre i sëmurë ka nevojë për mje
Forcat e Armatosura shpëtojnë të sëmurin që ishte bllokuar në shtëpi Akoma vazhdojnë pasojat që lanë pas shirat e dendur në të gjithë vendin. Ndërkohë mësohet se një i sëmurë është shpët
Vjosa del nga shtrati, 4 persona mbeten të bllokuar brenda makinës në Fier Dalja e lumit Vjosa nga shtrati ka vwshtirwsuar situatwn nw zonat e prekura nga pwrmbytjetet. Për shkak të vërshimit
U inagurua në 2014, prishet ura e Qafshtamës dhe bllokon tre fshatra Një urë tjetër është prishur duke bllokuar të tjera familje. Tre fshatra kanë mbetur të bllokuar si pasojë e shembjes
Përmbytje në Matkë, katër persona të bllokuar Nënkalimi te udhëkryqi Matkë është përmbytur në lartësi prej një metër, njoftoi Lidhja Auto Moto e Maqedonisë. Përmby
Të bllokuar me orë të tëra në autostradë, qytetarët tregojnë tmerrin nga përmbytja Drejtuesit e mjeteve që u bllokuan në autostradën Tiranë-Durrës mbrëmjen e së enjtes tregojnë se kanë qëndruar në rrugë
Kujdes! Këto akse në vend janë të bllokuara plotësisht nga përmbytjet Prej disa orësh në vend ka pllakosur moti i keq me shira të rrëmbyeshëm dhe erëra të forta. Prej natës së mbrëmshme,
Përkeqësohet gjendja në autostradë, njerëzit me gomone Gjendja në kryeqytet dhe në të gjithë Shqipërinë për shkak të reshjeve është kthyer në një kaos të vërtetë dhe të vështi
Situata deri në këto momente, akset e bllokuara Si pasojë e intensitetit të lartë të rreshjeve të shiut, aksi rrugor Kardhiq -Gjirokaster kalohet me vështirësi pasi ka
Forcat e Armatosura evakuojnë me fadroma 13 qytetarët e bllokuar në Kamëz Raportohet se 13 personat e bllokuar brenda automjetit të zjarrfikëses në Kamëz janë evakuar. Forcat e Armatosura ka
Ushtria në këmbë, i shkon në ndihmë të bllokuarve në “City Park” Thirrja për ndihmëe qytetarëve në bllokuar në qendren tregtare City Park ka marrë përgjigje nga ushtria e cilaka dërgua