999 rezultate për

bllokuar

Rama nuk e sfidon dot internetin: Si mund të futesh tek faqja satirike e bllokuar nga qeveria (VIDEO) Përmes një kërkese të drejtuar nga AKEP, qeveria ka mbyllur faqen satirike www.kryeministri.com, e cila tashmë nuk mund
"Kërkohet Ministër i Brendshëm", Rama me dorë të hekurt ndaj portalit satirik Ironia në rrjetet sociale ka shkuar deri aty sa ditën e sotme të qarkullojnë kudo në media njoftimet e një faqeje në web
Bllokohet trafiku, askident i rëndë në aksin Tiranë-Durrës Një aksident ka ndodhur në autostradën Tiranë-Durrës. Ngjarja ka ndodhur pak minuta më parë ku një mjet ka përplasur
Nxënësit në Manastir pa transport falas, disa shkolla me xhirollogari të bllokuara Shtatë vjet më shumë se dhjetë shkolla na Manastir janë me xhiro llogari të bllokuara. Borxhi i përgjithshëm i arsimit t
Shirat shkaktojnë kaos në qytet, uji rrëmben banesat dhe makinat Shirat kanë shkaktuar një kaos të vërtetë në rrugët e Ankarasë. Nga informacionet e mediave vendase të paktën 6 perso
Shembet miniera, 13 të bllokuar Trembëdhjetë minatorë janë bllokuar nën tokë pasi një tërmet shkaktoi shembje në një minierë ari në Afrikë të Jugu. E
Zbulohet pakti i ministrave me deputetët për të bllokuar hetimet për Tahirin Maxhoranca duket e vendosur për të mos lejuar hetimin e ishministrit të Brendshëm, Saimir Tahiri, nga Komisioni i hetimo
Në jug plazh por në veri acar, Thethi i bllokuar me 2 metra dëborë Ndërkohë që në jug të Shqipërisë ka nisur sezoni i plazhit, në veri të vendit ka ende 2 metra dëborë. Dje, që data
Maqedonasit protestojnë për llogaritë e bllokuara të mijëra qytetarëve Fillon lufta klasore dhe qytetarët e ngrenë zërin kundër përmbaruesve, u tha në protestën e 1 Majit, i cili fillojë përp
Kujdes, me rastin e 1 Majit janë bllokuar disa rrugë Komuna e Prishtinës ka publikuar urdhëresën ku bëhen të ditura emrat e rrugëve, të cilat sot do të jenë të mbyllura për
Tre ditë i bllokuar në pus, falenderon fshatin për mrekullinë Kush tha që mrekullitë nuk ekzistojnë? Mbrëmjen e sotme në programin “Dua të të bëj të lumtur” u bëmë dëshmitarë të një
Policia shkon në funeral për të zhbllokuar celularin me shenjat e gishtave të të vdekurit Linus Phillip u vra nga policia në Largo të Floridas, pasi ai u përpoq t’iu ik oficerëve. Zyrtarët policor të përfshi
Zhbllokohet Interi, Icardi i shtyn edhe më pranë Championsit (VIDEO) Dukeshin si të bllokuar emocionalisht por më në fund, i përhershmi Mauro Icardi ka zhbllokuar ndeshjen e Interit kundër
Mbetën të bllokuar në Tomorr, shpëtohen 5 persona me helikopter Ngjitjet janë të shpeshta në Malin e Tomorrit, si nga turistë edhe nga Shqiptarë. Këtë herë pesë persona janë bllokua
Kujdes, rrugët kryesore në Prishtinë janë bllokuar Katër rrugët e bllokuara në kryeqytet për shkak të punimeve në rrjetin kanalizimit, kanë shkaktuar kolona të gjata të au
Zvicër, pas ikjes spektakolare nga policia, kapet pa patentë shtetasi Maqedonas Ikja spektakolare e dy të rinjve ka përfunduar në një lagje të banuar në Rupperswil, pasi që makina ishte bllokuar në me
Osmani: Ligji për përdorimin e gjuhëve është bllokuar për qëllime politike Zv.kryeministri për Çështje Evropiane, Bujar Osmani sot gjatë një konference për shtyp tha se shteti në qetësi po shikon
Bllokohet një rrugë në Prishtinë, kjo është arsyeja Policia e Kosovës përmes një komunikate ka konfirmuar se menaxhmenti i produksionit ka pasur leje paraprake për të bërë
U bllokuan në Theth mes deborës, turistët anglezë tregojnë orët e tmerrit Kanë ardhur nga Manchesteri për të kaluar pak ditë në Theth të Dukagjinit në Shkodër por janë bllokuar nga bora. Për tre
Përplasje në Vorë, plas sherri mes protestuesve dhe shoferëve Protesta e opozitës e cila ka bllokuar 4 akse kryesore në vend, ka regjistruar disa incidente. Pas përplasjes me pol