999 rezultate për

bllokuar

Kujdes, me rastin e 1 Majit janë bllokuar disa rrugë Komuna e Prishtinës ka publikuar urdhëresën ku bëhen të ditura emrat e rrugëve, të cilat sot do të jenë të mbyllura për
Tre ditë i bllokuar në pus, falenderon fshatin për mrekullinë Kush tha që mrekullitë nuk ekzistojnë? Mbrëmjen e sotme në programin “Dua të të bëj të lumtur” u bëmë dëshmitarë të një
Policia shkon në funeral për të zhbllokuar celularin me shenjat e gishtave të të vdekurit Linus Phillip u vra nga policia në Largo të Floridas, pasi ai u përpoq t’iu ik oficerëve. Zyrtarët policor të përfshi
Zhbllokohet Interi, Icardi i shtyn edhe më pranë Championsit (VIDEO) Dukeshin si të bllokuar emocionalisht por më në fund, i përhershmi Mauro Icardi ka zhbllokuar ndeshjen e Interit kundër
Mbetën të bllokuar në Tomorr, shpëtohen 5 persona me helikopter Ngjitjet janë të shpeshta në Malin e Tomorrit, si nga turistë edhe nga Shqiptarë. Këtë herë pesë persona janë bllokua
Kujdes, rrugët kryesore në Prishtinë janë bllokuar Katër rrugët e bllokuara në kryeqytet për shkak të punimeve në rrjetin kanalizimit, kanë shkaktuar kolona të gjata të au
Zvicër, pas ikjes spektakolare nga policia, kapet pa patentë shtetasi Maqedonas Ikja spektakolare e dy të rinjve ka përfunduar në një lagje të banuar në Rupperswil, pasi që makina ishte bllokuar në me
Osmani: Ligji për përdorimin e gjuhëve është bllokuar për qëllime politike Zv.kryeministri për Çështje Evropiane, Bujar Osmani sot gjatë një konference për shtyp tha se shteti në qetësi po shikon
Bllokohet një rrugë në Prishtinë, kjo është arsyeja Policia e Kosovës përmes një komunikate ka konfirmuar se menaxhmenti i produksionit ka pasur leje paraprake për të bërë
U bllokuan në Theth mes deborës, turistët anglezë tregojnë orët e tmerrit Kanë ardhur nga Manchesteri për të kaluar pak ditë në Theth të Dukagjinit në Shkodër por janë bllokuar nga bora. Për tre
Përplasje në Vorë, plas sherri mes protestuesve dhe shoferëve Protesta e opozitës e cila ka bllokuar 4 akse kryesore në vend, ka regjistruar disa incidente. Pas përplasjes me pol
SI NË '97/ Digjen goma e bllokohen rrugë, fillon kaosi në vend (VIDEO) Mosbindja civile ka nisur në vend duke bllokuar akset kryesore të lëvizjes. Në këto momente qindra shqiptarë kanë bl
Fillon dhuna, militantët e opozitës përplasen me policinë (FOTO LAJM) Mosbindja civile ka pasur përplasjen e parë. Mësohet se në Milot, ku protestuesit kanë bllokuar aksin kryesor, polici
Mosbindja civile paralizon vendin, akset kryesore bllokohen nga protestuesit (FOTO LAJM) Ka nisur mosbindja civile e cila ka bllokuar disa nga akset më të rëndësishme në vend. Fillimisht aksi i parë që ësh
Revolta e kuksianëve, bllokohet rruga në Tiranë Rruga para Drejtorisë së Policisë së Tiranës është bllokuar nga familjarët e 23 personave që u arrestuan në Kukës pas pr
Dhunë e kaos në Rrugën e Kombit, bllokohen valët celulare (FOTO LAJM) Rruga e Kombit është bllokuar nga protestues dhe trupat e policisë të cilët janë përleshur edhe fizikisht. Por fatkeq
Gurë e shkopinj gome, policia përplaset me protestuesit tek Rruga e Kombit (VIDEO) Pavarësisht se ka vetëm pak minuta që protesta në Rrugën e Kombit ka nisur zyrtarisht, janë shënuar incidentet e para.
Serbët e Veriut në aksion pas arrestimit të Gjuriqit Pas arrestimit të djeshëm të Marko Gjuriq, banorët serbë në veri të vendit kanë bllokuar rrugën në drejtim të komunës së
Peshkaqenët sulmojnë balenat, pasi ato ishin të bllokuara në një plazh Disa peshkaqenë kanë sulmuar një grup balenash në një plazh. Teksa balenat ishin të bllokuara në një plazh, disa peshka
Pa drita e të bllokuar, veriu i Shqipërisë "pushtohet" nga dëbora Reshjet e dëborës kanë pushtuar veriun e Shqipërisë duke shkaktuar bllokim rrugësh, si dhe probleme me energjinë elektri