999 rezultate për

bllokuar

Situatë alarmante prej shirave në Zall Bastar, ushtria në këmbë për të shpëtuar njerëzit e bllokuar Moti i keq është bërë shkak që dy mjete me njerëz brenda të bllokohen në zonën e Zall Bastarit në Tiranë. Shirat e d
Bllokohet qarkullimi në Prishtinë Komuna e Prishtinës ka ndërprerë masën të cilën e mori para dy dite që asnjë veturë mos të hyjë për qarkullim në qendër
Bllokohet tregu i automjeteve në Fushë Kosovë Shumë qytetarë të Kosovës që merren me tregti ditën e dielë e shfrytëzojnë për shitje apo blerje të veturave si dhe shum
Mbi 300 nxënës mbeten të bllokuar në Brezovicë Mbi 10 autobusë me gati 350 nxënës gjenden të bllokuar në Qendrën Turistike në Brezovicë. Këta autobus janë me nxënës
Bora mbulon autostradën Prishtinë-Prizren, vështirësi në qarkullim (FOTO LAJM) Kosova që në orët e para të mëngjesit është përfshirë nga rreshjet e dendura të borës në të gjithë territorin. Ndërka
Automjeti del nga rruga dhe katapultohet në katin e dytë të një ndërtese (FOTO) Një aksident rrugor është verifikuar në Kaliforni, ku një automjet ka dalë nga rruga dhe ka përfunduar në katin e dytë t
Shikoni se si një ortek ka bllokuar rrugën në Francë (FOTO LAJM) Në qytetin e Savoia në Francë një rrugë është varrosur totalisht disa metra nën dëborë. Orteku bllokoi disa fshatra n
Dëbora bllokon më shumë se 13 000 turistë në Zvicër Një prej stacioneve të skive nga më të famshmit në Zvicër, Zemratt, ka mbetur krejtësisht i bllokuar nga reshjet e dendu
Shkuan të bënin ski, dëbora bllokon 13 mijë turistë në Zvicër (FOTO LAJM) Reshjet e dendura të dëborës kanë bllokuar rreth 13 mijë turistë turistë në Zermatt, një nga destinacionet më të njohur
Tottenhami me plan për ta bllokuar kalimin e Kane tek Reali Tottenhami ka planifikuar t`i rrisë pagen Harry Kane në menyrë që ky i fundit të mos kalojë në rradhet e Real Madridit,
90 vjeçarit i merr flakë shtëpia në Elbasan, mbetet i bllokuar kati i dytë i njëpallai është përpiqr nga flakët në Elbasan,në një banesë ku jetonte i vetëm një 90-vjeçar. Sipas inf
Mbi 200 milionë euro të bankave të bllokuara në gjykata Mbi 200 milionë euro mjete të bankave komerciale janë bllokuar në lëndët gjyqësore, thonë udhëheqës të Shoqatës se Banka
Policia blindon Tiranën, kush janë akset e bllokuara ditën e nesërme Protesta e nesërme e paralajmëruar nga Partia Demokratike ka bërë që Policia e Tiranës të fillojë të marrë masat që tani
Bllokohet rruga e Rinasit, delegacioni misterioz lë mijëra shqiptarë rrugëve Qindra makinave që ishin nisur për në rrugën Tiranë-Rinas dhe anasjelltas iu është dashur të presin plot 45 minuta në tr
Rruga Elbasan-Tiranë ende e bllokuar nga shkëmbinjtë Ditën e djeshme aksi Elbasan-Tiranë u bllokua nga një sasi e madhe shkëmbore duke bllokuar të gjithë aksin. Nga rapor
E FUNDIT/ Shembet shkëmbi, bllokohet aksi kryesor në Shqipëri Rënia e një masivi të madh shkëmbor ka bllokuar një ndër akset më të rëndësishme në Shqipëri. Behet fjalë pikërisht
Rruga e vdekjes, këtu vdiqën 150 veta nga aksidentet Të shkosh gjatë dimrit në zonën malore të Dukagjinit në Shkodër është guxim i madh, pasi rruga është e amortizuar dhe de
Policia evakuon familjen në Darëzezë, ishin të sëmurë dhe të bllokuar nga uji Edhe pse ura në Darëzezë, Fier është ndërtuar sërish ka pasur njërëz që kanë mbetur të bllokuar në ujë. Këtë mbrëmje
Sëmurë rëndë e bllokuar mes ujit, niset për Tiranë me helikopter djali i sëmurë Një familje në Memaliaj ka dhënë alarmin pasi janë të bllokuar mes ujit ndërkohë djali i tyre i sëmurë ka nevojë për mje
Forcat e Armatosura shpëtojnë të sëmurin që ishte bllokuar në shtëpi Akoma vazhdojnë pasojat që lanë pas shirat e dendur në të gjithë vendin. Ndërkohë mësohet se një i sëmurë është shpët