999 rezultate për

bllokuan

I bllokuan pasaportën, reagon për herë të parë kryebashkiaku i PDIU-së Ps bllokimit të pasaportës si dhe vendimin të gjykatës së Kavajës për masën e sigurisë detyrim paraqitje ka ardhur edhe
Bllokuan autostradën, ministri francez mbërrin në kushte ekstreme sigurie në Tiranë Ministri i Brendshëm i Francës, Gerard Collomb ka mbërritur pak minuta më parë në Tiranë në kuadër të vizitës dyditore
Deklarata e fortë: Shqipëria u përmbyt se i bllokuan grykëderdhjen lumenjve Avokati i njohur Spartak Ngjela ka bërë komentin e tij në lidhje me situatën alarmante në të gjithë Shqipërinë për shkak
I bllokuan llogarinë në Twitter, reagon presidenti Trump (FOTO) Një punonjës i rrjetit social Twitter ka bllokuar për rreth 11 minuta llogarinë e presidentit amerikan, Donald Trump.
Amerikani tregon shtetet që bllokuan Kosovën në Interpol David L. Philips, drejtori i Programit për Ndërtimin e Paqes dhe të të Drejtave në Institutin e Studimit të të Drejtave
Emrat e personave që iu bllokuan 660 mijë dollarë dje në Tiranë 660 mijë dollarë të sekuestruar një ditë më parë nga policia e kryeqytetit, të dyshuar se janë krijuar nga aktivitetet k
Zbulohet destinacioni i pakove me armë që u bllokuan në Rinas Është zbuluar destinacioni i tri pakove me pjese “Kallashnikovi” që u gjetën në Rinas. Armët ishin nisur për në Londër.
A bllokuan ministrat e Bashës blerjen e energjisë? Reagon Ledina Mandija Zv.kryeministrja teknike, Ledina Mandija, tregon për herë të parë se si ka funksionuar Task-Forca dhe ministrat teknikë
Hakerat rus bllokuan faqen? Reagon KQZ Mbrëmjen e së dielës, më 25 qershor 2017, për më shumë se një orë disa faqe on line të institucioneve kryesore në Shqi
U bllokuan nga grekët, por ky vend i priti krahë hapur ushtarët shqiptarë (FOTO & VIDEO) Një grup protestuesish grekë ndaluan për disa orë karvanin e Forcave të Armatosura të Shqipërisë që ishte nisur për një
Të rinjtë e PD-së i bllokuan rrugën, Rama futet në Shkodër nga ajri (FOTO LAJM) Kryeministri Edi Rama ka hyrë me helikopter në Shkodër për të marrë pjesë në tubimin elektoral me të rinjtë që votojnë p
Protesta e opozitës në Lushnje, policia çon 140 kërkesa për ndjekje penale Policia e Shtetit ka deklaruar se do të procedojë penalisht pjesëmarrësit në protestën e opozitës në qytetin e Lushnjes,
Bllokuan rrugët, ambasadori Lu i shkon Bashës në zyrë Ambasadori i SHBA-ve në Shqipëri, Donald Lu takoi mesditën e sotme kreun e opozitës Lulzim Basha na selinë e Partisë Dem
Bllokuan investimin 75 mln euro, zbulohet kushti i serbve për interkonjeksionin Shqipëri-Kosovë Një kusht i vënë nga Serbia mban peng vënien në punë të linjës së interkonjeksionit Shqipëri – Kosovë. Edhe pse është in
Merr fund ankthi i 33 turistëve që u bllokuan në Alpe Më shumë se 30 turistë kanë kaluar natën në malin Mont Blanc, pasi janë bllokuar në teleferik. Menjëherë pas dhënies
Protestuesit bllokojnë Aeroportin e Londrës (VIDEO) Aeroporti i qytetit të Londrës ndaloi së funksionuari pasi një grup protestuesish mësynë zonën. Bëhet fjalë për aktiv
"Berisha dhe Meta bllokuan për 8 vjet miratimin e reformës në Drejtësi" Ish-deputeti i Partisë Demokratike, Spartak Ngjela shprehte se, gjatë qeverisë “Berisha” miratimi i një reforme në drejt
Zhbogar: Demarkacioni dhe Asociacioni bllokuan jetën politike në Kosovë Kriza dhe paralizimi i jetës politike në Kosovë është një nga problemet më të mëdha të cilat do të trajtoj raporti i ri
Mourinho debuton me fitore, luan edhe Januzaj (VIDEO) Skuadra e Manchester Unitedit ka zhvilluar miqësoren e parë nën urdhrat e trajnerit të ri Jose Mourinho. Ata mposhtën ek
Momenti i arrestimit të ushtarakëve puçist që bllokuan urën e Bosforit (VIDEO) Dështimi i tentativës për grusht shteti në Turqi, bashkë me bilancin e madh të viktimave po shoqërohet me arrestime në m