999 rezultate për

blloku

Shmangin postbllokun e braktisin makinët, kapet mat banda në Shkodër Policia e Shkodrës ka goditur një grup të dyshuar si kriminal që po tentonte të bëhej gati për kultivimin e bimëve narko
Vajza e vogël ngec në lavatriçe, ja si e nxorri policia (VIDEO) Një vajzë e vogël që u bllokua brenda lavatriçes, u shpëtua falë përpjekjeve të palodhura të policisë. Incidenti u zb
Dogjën goma e bllokuan rrugët, Rama nis hakmarrjen ndaj deputetëve demokratë Në lidhje me protestën e opozitës më 5 prill ku qindra shqiptarë bllokuan 4 akse kryesore në vend, policia ka nisur proc
Bllokohet një rrugë në Prishtinë, kjo është arsyeja Policia e Kosovës përmes një komunikate ka konfirmuar se menaxhmenti i produksionit ka pasur leje paraprake për të bërë
U bllokuan në Theth mes deborës, turistët anglezë tregojnë orët e tmerrit Kanë ardhur nga Manchesteri për të kaluar pak ditë në Theth të Dukagjinit në Shkodër por janë bllokuar nga bora. Për tre
Përplasje në Vorë, plas sherri mes protestuesve dhe shoferëve Protesta e opozitës e cila ka bllokuar 4 akse kryesore në vend, ka regjistruar disa incidente. Pas përplasjes me pol
SI NË '97/ Digjen goma e bllokohen rrugë, fillon kaosi në vend (VIDEO) Mosbindja civile ka nisur në vend duke bllokuar akset kryesore të lëvizjes. Në këto momente qindra shqiptarë kanë bl
Fillon dhuna, militantët e opozitës përplasen me policinë (FOTO LAJM) Mosbindja civile ka pasur përplasjen e parë. Mësohet se në Milot, ku protestuesit kanë bllokuar aksin kryesor, polici
Mosbindja civile paralizon vendin, akset kryesore bllokohen nga protestuesit (FOTO LAJM) Ka nisur mosbindja civile e cila ka bllokuar disa nga akset më të rëndësishme në vend. Fillimisht aksi i parë që ësh
Revolta e kuksianëve, bllokohet rruga në Tiranë Rruga para Drejtorisë së Policisë së Tiranës është bllokuar nga familjarët e 23 personave që u arrestuan në Kukës pas pr
Dhunë e kaos në Rrugën e Kombit, bllokohen valët celulare (FOTO LAJM) Rruga e Kombit është bllokuar nga protestues dhe trupat e policisë të cilët janë përleshur edhe fizikisht. Por fatkeq
Gurë e shkopinj gome, policia përplaset me protestuesit tek Rruga e Kombit (VIDEO) Pavarësisht se ka vetëm pak minuta që protesta në Rrugën e Kombit ka nisur zyrtarisht, janë shënuar incidentet e para.
Serbët e Veriut në aksion pas arrestimit të Gjuriqit Pas arrestimit të djeshëm të Marko Gjuriq, banorët serbë në veri të vendit kanë bllokuar rrugën në drejtim të komunës së
Peshkaqenët sulmojnë balenat, pasi ato ishin të bllokuara në një plazh Disa peshkaqenë kanë sulmuar një grup balenash në një plazh. Teksa balenat ishin të bllokuara në një plazh, disa peshka
Pa drita e të bllokuar, veriu i Shqipërisë "pushtohet" nga dëbora Reshjet e dëborës kanë pushtuar veriun e Shqipërisë duke shkaktuar bllokim rrugësh, si dhe probleme me energjinë elektri
Flet 60-vjeçari që rrezikoi jetën për të shpëtuar fëmijët e bllokuar 3 orë në ujë Ai u fut në lumin Kir për të ndihmuar dy fëmijët që kishin mbetur të bllokuar poshtë Urës së Bardhajve. "Unë isha në
"Trepça"e bllokuar për shkak të Listës Serbe, në pritje të marrëveshjes Rreth 120 kandidatë kanë aplikuar për pozitën e anëtarëve të Bordit të kompleksit metalurgjik “Trepça”, që sipas zyrtarë
Sërish Calhanoglu, Milan kalon në epërsi kundër Chievos (VIDEO) Milan ka gjetur golin e parë në ndeshjen e radhës me Chievon. Ka qenë sërish Calhanoglu, i cili ka shfrytëzuar asisti
Modelja e njohur pre e VIP-ave të Bllokut, ndryshimi drastik zhgënjen fansat (FOTO LAJM) Armela Hyseni është një nga ish banoret e Big Brother e cila u cilësua si një nga vajzat më tërheqëse. Menjëherë pa
Serbët mbajnë bllokuar “Trepçën" Serbët kanë bllokuar sërish “Trepçën”. Ky komunitet, që ka kundërshtuar nga fillimi ndryshimin e statusit të kësaj nd