999 rezultate për

blloku

Jugu në terr dhe me rrugë të bllokuara, problemet që solli moti i keq gjatë 24 orëve I gjithë Qarku i Gjirokastrës është përfshirë nga reshje të dendura shiu që prej 48 orësh. Bashkë me reshjet po shfaq
U vetëdorëzua në polici për masakrën e Ish-Bllokut, lihet i lirë biznesmeni Ngjarja që ndodhi në Ish-Bllok në 4 tetor, përfshiu edhe emrin e Ajaks Boshnjakut, mik i Ervin Matës. Ai u vetëdorëzu
Dëbora në New York, shënohet histori Tetë viktima, rrugë të bllokuara, fluturime të anuluara si pasojë e reshjeve të dëborës. Nju Jorku po përjeton stuhinë e
Bora izolon Dardhën, 50 veta kanë mbetur të bllokuar (FOTO & VIDEO) Ndoshta bora është e adhurueshme për ata që nuk jetojnë në zona malore, por për banorët vendas dimri është një sfidë e v
Flakë e tym, banorët e Unazës së Re ndezin rrugën (FOTO LAJM) Banorët e Unazës së Re, shtëpitë e të cilëve preken nga projekti për rrugën vijojnë aktulisht protestën duke bllokuar qa
Si u vetëvra djali i Mehmet Shehut: Të pathënat e ngjarjeve që tronditën Bllokun Gjithnjë mbeten gjëra pa thënë… Ndonjëherë sepse nuk është momenti, sepse nuk është pjekur koha, ndonjëherë sepse nuk do
Të bllokuar mes flakëve gjigante, çifti i lutet Zotit t'ia dalin (VIDEO) Brynn Chatfield regjistroi videon ndërsa bashkshorti i saj Jeremy po drejtonte makinën, në Paradise, në jug të Californi
Bllokuan rrugën kombëtare, lirohen 12 ekstremistët grek mes tyre dhe Babis Karathano Nuk janë mbajtur as 10 orë në ambjentet e policisë 12 shtetasit grek të shoqëruar pas varrimit të Konstandinos Kacifas d
Masakra e Bllokut: Biznesmenë, komando e polic, kush është "Santiago" me kapele (VIDEO) Mbrëmjen e së martës janë publikuar pamjet e asaj që ndodhi në 4 tetor në zemër zonës së ish-Bllokut në Tiranë. Nga
Kush është ish-polici me nofkën "Santiago" i përfshirë në vrasjen e ish-Bllokut? (VIDEO) brëmjen e sotme janë publikuar pamjet tronditëse të ngjarjes në ish-bllok ku mbeti i vrarë 26-vjeçari Fabiol Gaxha dhe u
Hapen kamerat e Bllokut, si e shtyu Mata komandon kur ngacmuan Elvanën Përplasja në Bllok vijon të jetë ende plotësisht e pazabardhur, e megjithatë është siguruar një pjesë e argumentimit të
Mik me të dashurin e Elvana Gjatës, ky është personi tjetër në kërkim për masakrën e Bllokut Edhe pse kanë kaluar disa javë që nga masakra e ndodhur në Bllok ku mbeti vrarë një person dhe u plagosën tre të tjerë,
Birrë, patatina e domate të kalbura, AKU bllokon 13.3 ton ushqime të importuara Në vijim të kontrolleve me qëllim sigurinë ushqimore të produkteve që importohen nga shtetet e tjerë drejt vendit tonë A
Masakra e Bllokut, flet nga arratia Mervjol Bilo: Kush vrau dhe e kujt ishte arma Marviol Bilo, komandoja që dyshohet se ka qëlluar për vdekje Fabiol Gaxhan dhe ka plagosur rëndë Elion Haton dhe Ervis M
Masakra e Bllokut, arrestohet pronari i lokalit Edhe pse kanë kaluar disa ditë që nga mbrëmja e 4 tetorit, ku në zonën e Bllokut, u vra një person dhe u plagosën tre të
Të bllokuar në humnerën e Thethit, momenti që policia shpëton dy turistët (VIDEO) Policia bën me dije se në bashkëpunim me banorët e zonës kanë shpëtuar dy turistë të huaj të cilët kishin ngatërruar rru
Në kërkim për masakrën e Bllokut, flasin familjarët e komandos Bilo Emisioni “Fol me psikologen” ka trajtuar ngjarjen e rëndë të ndodhur disa ditë më parë. Vrasja në bllok është parë nga n
Rama nxjerr në "shitje" Vlorën, Himarën dhe Sarandën (FOTO LAJM) Qeveria duket se ka ndryshuar sërish taktikë së fundmi lidhur me blloqet e lira të naftës duke kaluar nga strategjia “op
Bashkia e Tiranës nxjerr në dritë bllokun e banimit në Laprakë, ja si po transformohet Bashkia e Tiranës vijon ndërhyrjet e saj në të gjithë kryeqytetin për rehabilitimin e blloqeve të pallateve. Ndërma
Masakra e Bllokut, çfarë tha Vis Martinaj për të dashurin e Elvana Gjatës Njëri prej të plagosurve të konfliktit me armë në zonën e ish-Bllokut ditën e enjte, është edhe biznesmeni, Ervis Martin