999 rezultate për

blloku

Kush është ish-polici me nofkën "Santiago" i përfshirë në vrasjen e ish-Bllokut? (VIDEO) brëmjen e sotme janë publikuar pamjet tronditëse të ngjarjes në ish-bllok ku mbeti i vrarë 26-vjeçari Fabiol Gaxha dhe u
Hapen kamerat e Bllokut, si e shtyu Mata komandon kur ngacmuan Elvanën Përplasja në Bllok vijon të jetë ende plotësisht e pazabardhur, e megjithatë është siguruar një pjesë e argumentimit të
Mik me të dashurin e Elvana Gjatës, ky është personi tjetër në kërkim për masakrën e Bllokut Edhe pse kanë kaluar disa javë që nga masakra e ndodhur në Bllok ku mbeti vrarë një person dhe u plagosën tre të tjerë,
Birrë, patatina e domate të kalbura, AKU bllokon 13.3 ton ushqime të importuara Në vijim të kontrolleve me qëllim sigurinë ushqimore të produkteve që importohen nga shtetet e tjerë drejt vendit tonë A
Masakra e Bllokut, flet nga arratia Mervjol Bilo: Kush vrau dhe e kujt ishte arma Marviol Bilo, komandoja që dyshohet se ka qëlluar për vdekje Fabiol Gaxhan dhe ka plagosur rëndë Elion Haton dhe Ervis M
Masakra e Bllokut, arrestohet pronari i lokalit Edhe pse kanë kaluar disa ditë që nga mbrëmja e 4 tetorit, ku në zonën e Bllokut, u vra një person dhe u plagosën tre të
Të bllokuar në humnerën e Thethit, momenti që policia shpëton dy turistët (VIDEO) Policia bën me dije se në bashkëpunim me banorët e zonës kanë shpëtuar dy turistë të huaj të cilët kishin ngatërruar rru
Në kërkim për masakrën e Bllokut, flasin familjarët e komandos Bilo Emisioni “Fol me psikologen” ka trajtuar ngjarjen e rëndë të ndodhur disa ditë më parë. Vrasja në bllok është parë nga n
Rama nxjerr në "shitje" Vlorën, Himarën dhe Sarandën (FOTO LAJM) Qeveria duket se ka ndryshuar sërish taktikë së fundmi lidhur me blloqet e lira të naftës duke kaluar nga strategjia “op
Bashkia e Tiranës nxjerr në dritë bllokun e banimit në Laprakë, ja si po transformohet Bashkia e Tiranës vijon ndërhyrjet e saj në të gjithë kryeqytetin për rehabilitimin e blloqeve të pallateve. Ndërma
Masakra e Bllokut, çfarë tha Vis Martinaj për të dashurin e Elvana Gjatës Njëri prej të plagosurve të konfliktit me armë në zonën e ish-Bllokut ditën e enjte, është edhe biznesmeni, Ervis Martin
Nis maratona, këto janë rrugët e bllokuara në Tiranë Bashkia e Tiranës dhe Policia e Shtetit kanë ndërmarrë një plan masash për organizimin e maratonës. Përmes një njoftimi
Si nisi sherri? Pronari i lokalit tregon detajet e masakrës së Bllokut Së fundmi është zbardhur edhe dëshmia e pronarit të lokalit, Redi Popeskut, ku ndodhi maskara e ditës së enjte në Bllok.
Bëni kujdes, këto rrugë të Tiranës sot janë të bllokuara Sot do të zhvillohet gara për fëmij “Fun Run” dhe për mbarëvajtjen e këtij eventi do të bllokohen disa rrugë përgjatë i
Detaje të reja, çfarë e lidhte vrasësin e "bllokut" me Elvana Gjatën Detaje të reja kanë dalë në skenë në lidhje me atentatin e djeshëm në zonën e "Bllokut", ku mbeti i vrarë një person dhe
Del një motor që dyshohet se u përdor në atentatin e bllokut Zbardhen detaje të reja nga përplasja mes bandave në ish-bllok. Dy grupe rivale janë përplasur në lokal. Ndërkaq është z
Iu bë atentat në mes të Bllokut, kush është i "forti" i Tiranës Një nga të plagosurit në atentatin e mbrëmjes së sotme në zonën e ish-Bllokut në Tiranë është identifikuar si Ervis Mart
EMRI/ Zbulohet kush është i ekzekutuari në mes të Bllokut Mbrëmja e sotme nuk ka qenë e qetë në Tiranë, pasi një atentat ka tronditur qytetin. Një i vdekur dhe dy të plagosur
E FUNDIT/ Atentat në mes të Bllokut, një i vrarë dhe dy të plagosur (VIDEO) Të shtëna me armë zjarri janë regjistruar mbrëmjen e sotme në zonën e ish-Bllokut në Tiranë. Deri më tani dyshohet se
Dikur e ka bllokuar, ndërsa sot LDK jep leksione për ushtrinë Kryetari i LDK-së, Isa Mustafa, ka shkruar sot se themelimi i ushtrisë së Kosovës, i cili filloi sot me procedurat parla