999 rezultate për

blloku

Bllokuan ambjentet e KZAZ-së Kukës, bashkia padit anëtarët për shpërdorim detyre (FOTO LAJM) Bashkia Kukës ka paditur për shpërdorim detyre anëtarët e KZAZ nr.11 të qytetit të Kukësit. Anëtarët e kësaj KZAZ-je
Loredana bën postimin thumbues pasi i bllokuan të gjitha llogaritë (FOTO LAJM) Pas lajmit se prokuroria në Zvicër i ka bllokuar llogaritë bankare repers Loredana, kjo e fundit ka reaguar duke thënë s
I bllokuan rrugën Ramës, shoqërohen në komisariat Dasho Aliko, Spartak Drasa Shoqërohen në Policinë e Gjirokastrës, Dasho Alikom kryetar i PD në këtë Rreth dhe Spartak Drasa sekretar i degës së PD
PËRGJIMI 9/ Shefi i policisë: Bllokuam autobusat e Kamzës, po i sillte Xhelali në Dibër (VIDEO) Në përgjimin e nr.9 është dialogu në mes Arben Keshit drejtor në Ministrinë e Brendshme dhe shefit të komisariatit të Ka
I bllokuan rrugën Ramës, arrestohen 7 persona në Librazhd (VIDEO) Policia e Librazhdit ka proceduar 23 persona dhe ka arrestuar 7 prej ture për protestën e paligjshme të organizuar pasdi
Pak minuta para protestës, policia bllokon flamujt, pankartat dhe vuvuzelat Partia Demokratike njofton se pak para nisjes së protestës policia u ka bllokuar flamujt, pankartat dhe vuvuzelat. Si
Iu bllokua merkato, Chelsea apelon vendim në CAS Chelsea ka apeluar zyrtarisht në Gjykatën e Arbitrazhit për Sport (CAS) lidhur me ndalimin e transferimeve të imponuar n
Del video, si policia e Kosovës arrestoi zyrtarin rus që kishte bllokuar rrugën (VIDEO) Është publikuar videoja e cila tregon momentin kur policia speciale e Kosovës, neutralizuan zyrtari rus, gjatë aksionit
Momenti kur policia nxjerr nga rruga makinën që kishte bllokuar kalimin (VIDEO) Aksioni i IPK-së mëngjesin e sotëm në bashkëpunim me Policinë e Kosovës , ka hasur në një rezistencë të armatosur në ver
Dy orë nga protesta e opozitës, policia shoqëron disa persona dhe mbahen të bllokuar dy autobuzë Kur na ndajnë dhe dy orë nga nisja e protestës së popozitës, PD denoncon se në rrethe kanë nisur presionet ndaj qytetarë
Një furgon mallrash përfundon në lumin Shkumbin, drejtuesi mbetet i bllokuar (FOTO LAJM) Një aksident i rëndë ka ndodhur gjatë orëve të pasdites në Kthesën e Murrashit në Librazhd. Një furgon mallrash ka da
Bllokohen 31 ton kripë, pa jod Autoriteti Kombëtar i Ushqimit ka bllokuar një sasi të konsiderueshme kripe, prej 31 tonësh, e cila ka rezultuar se treg
Iu bllokua merkato, çfarë do bëjë Chelsea me Higuainin Një lajm i trishtë erdhi sot për klubit e Chelsea-t teksa Komisioni i Apelimit la në fuqi dënimin me 1 vit të pezullimit
Plas tek "Astiri", policia merr edhe Klevis Balliun pasi i bllokuan rrugën Ramës (FOTO LAJM) Ka nisur me tension protesta e sotme e banorëve të Unazës së Re, të cilët kanë bllokuar sërish rrugën, por kalimi i krye
Rrëshqet dheu në Krujë, bllokohet kjo rrugë Reshjet e shiut gjatë natës kanë sjellë probleme në qytetin e Krujës, ku nuk kanë munguar rrëshqitjet e dheut. Në aksin
Vetëm një orë reshje mjafton që të përmbytet Vlora (FOTO LAJM) Qyteti i Vlorës është përmbytur nga reshjet e shiut që kanë rënë gjatë mëngjesit të sotëm. Raportohet se disa lagje dhe
Braçe: Protestat e opozitës nuk më bezdisën aspak Opozita për dy orë ka bllokuar 12 akset në qarqet kryesore të vendit ditën e sotme. Kjo protestë u mbyll para pak minuta
Protestuesit bllokojnë maturantët nga Kosova, i pabesueshëm reagimi i tyre Në Kukës demokratët kanë bllokuar rrugën e Kombit duke paralizuar qarkullimin e automjeteve. Të bllokuar kanë mbetur
Shoqërohen Boçi dhe 15 demokratë elbasanas pasi i bllokuan rrugën Ramës Policia ka shoqëruar ish-deputetin demokrat Luçiano Boçi dhe 15 anëtarë të PD pasi ditën e sotme bllokuan rrugën në Brad
Skandaloze, serbët pushtojnë furrën e shqiptarëve në Beograd (FOTO LAJM) Një grumbull serbësh, pasditen e së shtunës kanë bllokuar një furrë, pronë e shqiptarëve në Borçë të Beogradit. Me le